کد خبر : 23717
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 375 بازدید

ادامه بارش باران تا چهارشنبه در لرستان

    مدیرکل هواشناسی استان لرستان گفت: سامانه بارش‌زا که طی 48 ساعت گذشته وارد لرستان شده تا چهارشنبه همین هفته در لرستان ادامه دارد.    به گزارش خبرنگار میرملاس ،نورالدین سپهوند گفت: با توجه به اینکه این سامانه بارش‌زا بیشتر مناطق استان لرستان را در برگرفته، احتمال آبگرفتگی معابر، لغزندگی سطح جاده‌ها و سیلابی شدن […]

برف 2
 
 
مدیرکل هواشناسی استان لرستان گفت: سامانه بارش‌زا که طی 48 ساعت گذشته وارد لرستان شده تا چهارشنبه همین هفته در لرستان ادامه دارد.
 
 به گزارش خبرنگار میرملاس ،نورالدین سپهوند گفت: با توجه به اینکه این سامانه بارش‌زا بیشتر مناطق استان لرستان را در برگرفته، احتمال آبگرفتگی معابر، لغزندگی سطح جاده‌ها و سیلابی شدن مسیرها در سطح استان دوراز انتظار نیست.

وی افزود: این سامانه ناپایدار موجب بروز تغییر در جو منطقه غرب و جنوب غرب کشور شده است.

مدیرکل هواشناسی استان لرستان گفت: فعالیت این سامانه بارش‌زا تا اواخر همین هفته در استان ادامه دارد و در این مدت آبگرفتگی معابر و لغزندگی سطح جاده‌های ارتباطی استان مشاهده می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین آسمان استان لرستان طی 24 ساعت آینده ابری همراه با باران پیش‌بینی شده است.

سپهوند یادآور شد: طی 48 ساعت گذشته تاکنون در خرم‌آباد 26 میلی‌متر، بروجرد 8، نورآباد 7، الیگودرز 5، پلدختر 96، کوهدشت 47، دورود 18، ازنا ۱۱، الشتر 10 میلی‌متر بارش باران گزارش شده است.

مدیرکل هواشناسی استان لرستان گفت: متوسط باران در سال زراعی جاری 371 میلی‌متر بوده که نسبت به سال گذشته 25 درصد افزایش و نسبت به دوره آماری بلند مدت 14 درصد کاهش داشته است.

وی افزود: هم اکنون بارش شدید باران در تمام شهرهای لرستان در حال باریدن است و در شهرهای جنوبی به ویژه پلدختر و کوهدشت احتمال طغیان رودخانه‌ها و سیلابی شدن آنها وجود دارد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کویشتی در گفته :

خدایاشکرت

[پاسخ]

ماشالله

[پاسخ]

خدیا مردم مارا راهنمایی کن که زکات پرداخت کنند

[پاسخ]

رومشگان هم 75 میلی متر بود

[پاسخ]

پس چی شدها؟چرابارون بنداومدهاهاها؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :