کد خبر : 23857
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 72 بازدید

به مدت پنج روز؛ ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری از فردا آغاز می‌شود

      اطلاعیه ستاد انتخابات کشور درخصوص ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری یازدهم صادر شد. به گزارش میرملاس ، ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۲٫۲٫۱۷ تا روز شنبه مورخ ۱۳۹۲٫۲٫۲۱‌، به مدت پنج روز از ساعت ۸ الی ۱۸ در محل وزارت کشور انجام می‌پذیرد‌. بنابراین […]

 

 IMAGE633744384543906250

 

اطلاعیه ستاد انتخابات کشور درخصوص ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری یازدهم صادر شد.

به گزارش میرملاس ، ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۲٫۲٫۱۷ تا روز شنبه مورخ ۱۳۹۲٫۲٫۲۱‌، به مدت پنج روز از ساعت ۸ الی ۱۸ در محل وزارت کشور انجام می‌پذیرد‌.

بنابراین گزارش، در اطلاعیه شماره ۹ ستاد انتخابات کشور آمده است:

باسمه تعالی

اطلاعیه شماره ۹

به اطلاع کلیه هموطنان گرامی می‌رساند، ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۲٫۲٫۱۷ تا روز شنبه مورخ ۱۳۹۲٫۲٫۲۱‌، به مدت پنج روز از ساعت ۸ الی ۱۸ در محل وزارت کشور انجام می‌پذیرد.

رجال محترم مذهبی و سیاسی موضوع اصل ۱۱۵ قانون اساسی و ماده ۳۵ قانون انتخابات ریاست جمهوری که واجد شرایط :« ۱- ایرانی الاصل بودن ۲- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران ۳- مدبر و مدیر بودن ۴- داشتن حسن سابقه و امانت و تقوی ۵- مؤمن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و مذهب رسمی کشور » هستند، شخصاً یا از طریق معرفی نماینده تام الاختیار می‌توانند جهت اعلام داوطلبی و تکمیل فرم پرسشنامه با همراه داشتن اصل شناسنامه و چهار برگ تصویر کلیه صفحات آن و ۱۲ قطعه عکس ۴*۶ جدید که در سال جاری گرفته باشند، به ستاد انتخابات کشور واقع در میدان فاطمی، ابتدای خیابان شهید گمنام، تالار بزرگ کشور مراجعه کنند.

ستاد انتخابات کشور

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز ۲۴ خرداد ماه برگزار می شود.

تاکنون تعداد زیادی از چهره های سیاسی کشور آمادگی خود را برای نامزدی در این دوره از انتخابات اعلام کرده اند، اما به نظر می رسد که بسیاری از این چهره ها از کاندیداتوری خود داری کنند.

با این حال برخی از ناظران سیاسی پیش بینی می کنند این دوره از انتخابات کاندیداهای بیشتری از دوره پیشین ان داشته باشد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فقط بگو خاتمی میاد یا نه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :