کد خبر : 23926
تاریخ انتشار : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 628 بازدید

خاتمي: هاشمی می آید

  به گزارش میرملاس ؛ حجت الاسلام سید محمد خاتمی پیش از ظهر سه شنبه در دیدار با جمعی از روزنامه نگاران و خبرنگاران گفت: من همیشه در چارچوب نظام بوده و به قانون اساسی پایبندم. انتخابات نزدیک است و مردم نباید با صندوق های رای قهر کنند. باید تمام آحاد مردم در انتخابات شرکت […]

D_755381

 

به گزارش میرملاس ؛ حجت الاسلام سید محمد خاتمی پیش از ظهر سه شنبه در دیدار با جمعی از روزنامه نگاران و خبرنگاران گفت: من همیشه در چارچوب نظام بوده و به قانون اساسی پایبندم. انتخابات نزدیک است و مردم نباید با صندوق های رای قهر کنند. باید تمام آحاد مردم در انتخابات شرکت کنند.

به نقل از الف، وی افزود: تا آنجایی که من اطلاع دارم آقای هاشمی رفسنجانی اعلام کرده اند که کاندیدای ریاست جمهوری می شوند ولی گفته اند که باید نظر مقام معظم رهبری را هم داشته باشند.

رئیس دولت اصلاحات، اظهار داشت: من شخصا با افرادی که به دنبال براندازی نظام بوده اند مخالف بوده ام و به تمامی قوانین کشور و قانون اساسی پایبندم. رئیس جمهور بعدی بار سنگینی بر دوش دارد. مردم اگر سید محمد خاتمی رئیس جمهورشان باشد توقع دارند یک شبه وضعشان تغییر کند ولی چه خاتمی باشد یا هاشمی و افراد دیگر چندین سال طول می کشد تا مشکلات اقتصادی و روابط بین الملل به نقطه اول برگردد.

وی در مورد هاشمی رفسنجانی گفت: آقای هاشمی از ارکان انقلاب است. از علاقه امام به ایشان می توان فرماندهی جنگ را همزمان با ریاست مجلس عنوان کرد. آقای هاشمی کشور ویران شده بعد از جنگ را مدیریت کرد و اگر رئیس جمهور شود تامین حقوق اساسی مردم، بهبود وضعیت اقتصادی و بازشدن فضا در کشور از او می خواهیم و با تجربه مدیریتی که از ایشان اطلاع داریم قطعا موفق خواهند 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

یارمحمدی در گفته :

راه برون رفت از وضعیت فعلی امدن هاشمیست

عمرا بذارن بیاد

فقط هاشمی میتونه مشکل رو حل کنه

جمعی از لک نشینان حاشیه زاگرس همیشه سبز در گفته :

فقط خاتمی یا هاشمی می تواند این اوضاع نابسامان را سر وسامان دهد .

آزاذبخت در گفته :

باآمدن آقای خاتمی می توان اطمینان یافت که اصلاح طلبان پیروز انتخابات اند

اي سيد جان چقدر با گذشتي !!!!!!!!!!!!!!!!!! ميداني رأي مياوري اما باز هم تواضع ؟ باز هم گذشت ؟ درود خدا بر پدري كه از سلب اويي و درود خدا بر مادري كه شير پاك در دهانت گذاشت . يك خواهش دارم اگه آقاي هاشمي آمد و شما نيامدي با تمام قدرت او را ياري رسانيد تا در مرحله اول كار تمام شود يعني استانها را بچرخ و پيام بدهيد تا كار يكسره شود و از دست افراط نجات پيداكنيم

دیپلم ردی در گفته :

صلب درسته

حسنك راست گو در گفته :

تو تا حالا كجا بودي نابغه ب ادبي …

من مطمئنم که با آمدن حضرت ایشان یا دکتر خاتمی کار یکسره خواهد شد وسال های عقب گرد گشته فقط با آمدن این دو عزیز برگشت خواهد نمود وپیشرفت انقلاب در گرو پرچمداری درست ایشان است.
انقلاب در شرایط کنونی نیاز به سیاست و کیاست این آقایان دارد.تا افراد خود از هر نظر توسعه نیافته باشند نمی توانند عامل توسعه از هر نظر باشند.

حسنك راست گو در گفته :

اي بابام هي . اين همه اظهار نظر كننده داره اين كوهدشت بيچاره و ما نميدونستيم …شماها تا حالا كجا بوديد

پرويز گراوند در گفته :

گرچه خاتمي ارجح است و احتمال راي آوري اش بيشتر، اما هاشمي ميسرتر است.

حسنك راست گو در گفته :

بابا ارجح . بابا احتمال . بابا ميسرتر . چه كلمات با مسمايي . احسن به تو گل من
با تو ام پرويز جون چرا تعجب ميكني …
خودتو باور كن . ت. ميتوني ..

اینا فقط دنبال منافشونن دوستان فقط ساده نباشید به امید پیروزی کسی که برای این دیار خوب باشه ایشالا

براي ايران عزيزم متاسفام كه دزدان دوباره قصدتاراج وچپاول ملت رو داراند دعوت ميشن كه دوباره برگردن

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :