کد خبر : 23947
تاریخ انتشار : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 70 بازدید

اعتبار ۲۰۰ میلیون تومانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای خرید کتاب

      معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان از اختصاص ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای خرید کتاب از نمایشگاه بین‌المللی کتاب توسط این دانشگاه خبر داد.   کائیدی در گفت‌وگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در خرم آباد، تصریح کرد: برای تجهیز کتابخانه های دانشکده ها و بیمارستان های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی […]

 n00096185-b
 
 
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان از اختصاص ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای خرید کتاب از نمایشگاه بین‌المللی کتاب توسط این دانشگاه خبر داد.
 
کائیدی در گفت‌وگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در خرم آباد، تصریح کرد: برای تجهیز کتابخانه های دانشکده ها و بیمارستان های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای خرید کتاب از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اختصاص یافت.
 
وی افزود: ۳۰ میلیون تومان از این اعتبار برای تجهیز کتابخانه دانشکده تازه تاسیس دندانپزشکی و ۱۷۰ میلیون تومان برای تجهیز دیگر کتابخانه های این دانشگاه اختصاص می یابد.

 

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه کتاب های مرجع در کتابخانه های این دانشگاه در حال تکمیل شدن هستند، گفت: حدود هفت سال است که با تشکیل یک تیم کتاب های مورد نیاز این دانشگاه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خریداری می شوند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :