کد خبر : 23947
تاریخ انتشار : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 71 بازدید

اعتبار 200 میلیون تومانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای خرید کتاب

      معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان از اختصاص 200 میلیون تومان اعتبار برای خرید کتاب از نمایشگاه بین‌المللی کتاب توسط این دانشگاه خبر داد.   کائیدی در گفت‌وگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در خرم آباد، تصریح کرد: برای تجهیز کتابخانه های دانشکده ها و بیمارستان های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی […]

 n00096185-b
 
 
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان از اختصاص 200 میلیون تومان اعتبار برای خرید کتاب از نمایشگاه بین‌المللی کتاب توسط این دانشگاه خبر داد.
 
کائیدی در گفت‌وگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در خرم آباد، تصریح کرد: برای تجهیز کتابخانه های دانشکده ها و بیمارستان های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان 200 میلیون تومان اعتبار برای خرید کتاب از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اختصاص یافت.
 
وی افزود: 30 میلیون تومان از این اعتبار برای تجهیز کتابخانه دانشکده تازه تاسیس دندانپزشکی و 170 میلیون تومان برای تجهیز دیگر کتابخانه های این دانشگاه اختصاص می یابد.

 

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه کتاب های مرجع در کتابخانه های این دانشگاه در حال تکمیل شدن هستند، گفت: حدود هفت سال است که با تشکیل یک تیم کتاب های مورد نیاز این دانشگاه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خریداری می شوند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :