کد خبر : 23993
تاریخ انتشار : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,607 بازدید

دبیر جبهه متحد اصولگرایان کوهدشت:اگر در جریان بررسی صلاحیت ها بچه ولایتی ها را به بهانه های واهی قلع و قمع کنند کاندیداهای اصولگرا دسته جمعی استعفا خواهند داد+تصاویر

  حاج نورالدین مرادی  دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی و دبیر جبهه متحد اصولگرایان شهرستان با بیان این مطلب گفت ۵۰ تا ۶۰ درصد از جمعیت شهرستان کوهدشت را اصولگرایان تشکیل می دهند ولی در اجراییات و نظارت سر این جمعیت عظیم کلاه رفته است.وی در این زمینه  افزود:اگر می خواهیم تنور انتخابات دشمن شکن […]

41g1xxkmwoaszshp6l0s

 

حاج نورالدین مرادی  دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی و دبیر جبهه متحد اصولگرایان شهرستان با بیان این مطلب گفت ۵۰ تا ۶۰ درصد از جمعیت شهرستان کوهدشت را اصولگرایان تشکیل می دهند ولی در اجراییات و نظارت سر این جمعیت عظیم کلاه رفته است.وی در این زمینه  افزود:اگر می خواهیم تنور انتخابات دشمن شکن و داغ باشد و مردم را به حضور حماسی در انتخابات تشویق کنیم نمی توان این جمعیت را نادیده گرفت.وی اظهار داشت : اکثر یت مطلق آرا در این شهرستان مختص به حامیان شاهرخی قبادی ، امامی راد و تقی زاده است،این درست نیست در تشکیلات  اجرایی و نظارت دو نفر از افراد شاخص این جریان نباشند.

 bjm8fpdw88v528paz2iz
 
 
دبیر جبهه متحد اصولگرایان کوهدشت تصریح کرد:مشکل ما با آقایان در همین جاست.ما تا حالا سکوت کرده ایم و تنها به انتقال مشکلات بسنده کرده ایم،اما اگر به این نتیجه برسیم که مسئولین به داد این بچه های ولایی،جانباز و خانواده شهدا نمی رسند ، کسی به داد نمی رسد و گوش شنوایی وجود ندارد دسته جمعی اقدام به استعفا می کنیم و در انتخابات هم شرکت می کنیم.وی سپس به چگونگی بر رسی صلاحیت کاندیداهای شورا های اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و گفت:بر رسی  صلاحیت ها  باید از طریق کانالهای قانونی صورت گیرد،نه با اعمال سلیقه  بعضی ها.
 
umg0fmp5ftmou9hzwsnp
 
 
 
حاج نورالدین مرادی افزود: ما به عنوان بچه ولایی می خواهیم صلاحیت ها با عدالت بر رسی شود و گر نه دسته جمعی استعفا می دهیم  و به مرکز انعکاس می دهیم تا بعدا خود آقایان زیر ذره بین قرار بگیرند.وی منابع چهار گانه را منبع تایید صلاحیت ها نام برد و گفت: نباید برخی از آب گل آلود ماهی گرفته و اختلافهای شخصی خود را دستاویز قرار داده  و بچه ها را قلع و قمع کنند،اگر مشکلی هست  باید با همه بصورت یکسان  رفتار و بر خورد کرد،نه اینکه با بچه های اصولگرا و ولایی که اشتباهی کرده اند به تنهایی برخورد شود.وی گفت: چرا با کسانیکه  با شما در یک جریان هستند و مشکلات عدیده ایی هم دارند برخورد نمی شود؟ اگر در شهر مست گیرند هر آنچه هست گیرند.
 
ephlit9u7e6cofg72ob
 
 
 

در این مراسم حجت الاسلام ” جواد گراوند”َ، حاج” جمشید اهرون” و “منوچهر رحیمیان”  در رابطه با مزایای وحدت میان اصولگرایان و لزوم حضور پر شور مردم در انتخابات ۲۴ خرداد مطالبی بیان کردند. در پایان این جلسه “خسرو پرویز پور” از اعضای جبهه  متحد اصولگرایان شهرستان به بیان قرائت بیانیه ای در راستای لزوم وحدت همه جانبه بین اصولگرایان شهرستان پرداخت.صدای مردم

 

myto21uxd39qs3m07sf

 

 

rxfrgvzwcjfg9ysxdskf

 

 

7bldw4z3agh6265u8ju

 

 

zm4q90cw1arnjiwm4ymw

 

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بنده خدا . خداوكيلي به امامي راي داد ه ام در گفته :

آقايان شما هميشه براي هر موقعيتي صلاحش را آماده داريد نياز باشد وايتكس … براي پيروزي در هنگام قدرت نان بري حال هم باسم پاشي بانام ولايت مي خواهيد به نوايي برسيد به قانون وشوراي محترم نگهبان كه توسط علماي بزرگي اداره ميشود احترام بگذاريد … مگه همه دريك خط نيستيد اينها همونهايي هستند كه به قبادي ر اي دادندالان اصلاح طلبي هم دركار نيست 22سال آقاي امامي رامورد تهمت قرار داديد سر جاي خودتان بشينيد خجالت بكشيد ديگر بس كنيد

[پاسخ]

احمد پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱:

احسنت

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۲۲:۵۸:

احسنت

[پاسخ]

مهدي پاسخ در تاريخ جمعه ۲۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۷:۳۷:

براساس حرف خودتان 50 تا 60 درصد كوهدشت اصولگرا است. چرا در همه دوره هاي قبلي شما از ظرفيت 40 تا 50 درصدي اصلاح طلبان استفاده نمي كرديد و هميشه خدا نظارت دست شما و ممي قبادي و كوچكعلي بود؟ آيا در دوره هاي قبلي انتخابات، بقيه مردم حق فكر كردن و انتخاب و حق مشاركت و حق نظارت نداشتند؟؟؟

[پاسخ]

رزمنده زمان دفاع مقدس پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶:

آفرين اميدوارم كه كارها بدست اهلش برسد

[پاسخ]

عباداله گراوند در گفته :

اینجانب به عنوان یکی از نزدیکترین نیروهای طیف دکتر تقی زاده حضور نیروهای این طیف را در این نشست قویاٌ تکذیب می کنم زیرا اولاً طیف تقی زاده لزوماً اصولگرا نبوده واز سلایق وطرفداران اندیشه های مختلفی هستند .که با تفکرات حاکم بر کوهدشت که غالباًبیشتر از آنکه تفکرات حزبی باشد برمبنای نفع شخصی وحمایت ازبرندگان حتمی جبهه گیری می شود .وباید به عرضتان برسانم که کاندیداهای به نام طیف دکتر تقی زاده درانتخابات شورای شهر با هیچ گروه سیاسی ائتلاف نخواهند داشت .وضمناً ازهم اکنون اعلام میکنیم انشاا… در انتخابات مجلس شورای اسلامی بعدی با توجه به اینکه یقین داریم آقای دکتر تقی زاده قطعاً کاندیدای کوهدشت نخواهند بود از بین جوانان شایسته این شهر افرادسرشناس وبا پتانسیلهای بالایی مد نظر هستند که در وقت مناسب به مردم شریف کوهدشت معرفی خواهند شد.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۶:۲۰:

جناب آقای عباداله گراوند شما که این همه ادعا دارید که نزدکترین نیروی به طیف دکتر هستید چگونه اطلاع ندارید که آقای تقی زاده جزو یکی از سرسخت ترین افراد اصولگرا هستند . آیا شما فراموش کرده اید که آقای دکتر داماد آیت اله مظاهری یکی از وفادارتین و نزدیکترین روحانیون نزدیک به مقام معظم رهبری هستند . چرا به فردی که در مقام ریاست دانشگاه هستند بخاطر منافع خودتان تهمت می زنید . و اصلاٌ اصولگرایان هم شخص شما را نمی خواهند . اما در پایان باید به عرضتان برسانم که این جوان شایسته ای که شما دم از آن می زنید (آقای م .ت . ا ) خیلی وقت است که امتحانش را پس داده و نیازی به معرفی شما ندارد چرا که کسانی که باید ایشان را بشناسند سالهاست که می شناسند

[پاسخ]

عباداله گراوند پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۲ مهر , ۱۳۹۳ ۱۶:۳۵:

خداوکیلی اصلاً به نوشته من توجه کردی تا بفهمی چی نوشته ام؟

[پاسخ]

آقایون منظورشون از بچه های ولایت همونایی اند (اعضای شورای شهر کنونی)که 45 متری بغل شهرک نادی فروخته اند والآن باید رد بشن

[پاسخ]

بهرام که همه عمر ردصلاحیت میکرد…

[پاسخ]

علی کولیوند پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰:

احسنت خیلی به دلم نشست

[پاسخ]

بچه خیابان تختی در گفته :

“مطلق آرا در این شهرستان مختص به حامیان شاهرخی قبادی ، امامی راد و تقی زاده است،این درست نیست در تشکیلات اجرایی و نظارت دو نفر از افراد شاخص این جریان نباشند.”
آقایان بچه ولایی توجه کنند به دو نکته:
1- مطلق آرا (بخوانید مطلق مردم) رنج نان شب و بی کاری خیل جوانانشان را دارند. همین مطلق آرا (بخوانید مطلق مردم) نه کارخانه ای دارند در این سال های شعار زده اقتصادی(لااقل برای ما مردمان همیشه در صحنه) نه جایی برای دمی آسودن از زیر بار اقتصاد خانواده شان و البته شهرستانشان.
2- این افراد شاخص (از هر گروه و طیف و جناحی یا به قول آقایون “جریان”) تا الان چه دسته گلی به سر مردمان همیشه در صحنه و غیور زده اند که حالا دومیش باشه. البته منم معتقدم که واقعا درست نیست.

“ما به عنوان بچه ولایی می خواهیم صلاحیت ها با عدالت بر رسی شود و گر نه دسته جمعی استعفا می دهیم و به مرکز انعکاس می دهیم تا بعدا خود آقایان زیر ذره بین قرار بگیرند”
توجه آقایان بچه ولایتی را به این نکته معطوف می کنم:
سایت خامنه ای دات آی آر:
*** آحاد مردم در همه روستاها و شهرها، به دنبال این باشند كه هركس هر حرفی می زند و هر توقعی دارد فقط بر اساس قانون باشد.****
پیشنهاد می کنم به جای استعفا برگردید به قانون. البته صلاح مملکت خویش را خسروان دانند…

یه خبر دیگه ایی چند روز پیش باز از این گروه کار کرده بودید که نتونستم پیداش کنم. اجمالی که توی ذهنمه این بود که به بهانه ریاست جمهوری و حماسه سیاسی انتخابات شوراها را کم اهمیت تر و دسته چندمی قلمداد کردن….. پیشنهادم اینه که اوناهم خوبه به سایت حضرت آقا مراجعه کنن تا کار دستشون بیاد….
در پایان خنده می آید مرا این روزگار آلود

[پاسخ]

برید دور گذشته رو مرور کنید ایا بخیر از طیف امامی کسی عضونظارت یا اجرایی بود .دیگه نه امامی هست و نه قبادی…

[پاسخ]

بچه خیابان تختی در گفته :

کلی گشتم تا پیدا کردم. منظورم این خبر بود . جلسه وحدت اصولگرایان کوهدشت (منتسبین به حاج آقا قبادی و آقای امامی).همین نظرات رو روی همون خبر هم بیان کردم.

“حاج آقا گراوند: حفظ نظام از اوجب واجبات است مهم است.- مسئله ریاست جمهوری اهمیت خاص دارد- مسئله شورا محلی و فامیلی و … است و اهمیت اول نیست-حماسه سیاسی که رهبر فرمودند اهمیت ویژه ای دارد-وحدت اصلی باید در انتخابات ریاسست جمهوری باشد.”
آقای گراوند اولن چرا الکی اهمیت اول و دوم می کنی خب اگه قرار باشه حماسه سیاسی شکل بگیره حتمن باید همه تلاشها معطوف به هر دو انتخابات باشه. دومن از کی وحدت به دو قسمت تقسیم شده که یکیش اصلیه و دیگری فرعی؟؟ راستی جایگاه وحدت فرعی کجاس؟؟؟نگفتی ها….شایدم امین جان سانسور خبری کرده.
خواهشن یه کوچولو با پیش مطالعه بیاین سر بحث….
“ابراهیم باقری: در مورد انتخابات ریاست جمهوری از آقا به یک اشارت از ما به سر دویدن، باید در مورد شورا اقدامی بکنیم.”
یعنی در مورد شورا از شما به سر دویدن نیست…. فک کنم حضرت اقا در مورد شوراها هم حرف زده ها…. یه سر برو خامنه ای دات آی آر…
کلی حال کردم از این جلسه وحدت… ها فراموش کردم راستی این جلسه وحدت اصولگرایان کوهدشت وحدتش از نوع اصلیه یا فرعی.. خواهشن حاج آقا جواب بدن.

[پاسخ]

كارشناس ارشد علوم سياسي در گفته :

تو را به خدا اين آقايان كي مي خواهند دست از اين عادات و افكار و اعمال قيم مابانه خود بردارند.و از طرف همه مردم حرف بزنند.

[پاسخ]

آيا جمع كردن چند نفر آشنا و دور وريهاي خود را ميتوان طيف اصولگراي شهر ناميد در اين جلسات بايد از احاد مردم دعوت و نظرات آنها را جويا شد

[پاسخ]

اصغرازادبخت در گفته :

باسلام. اصول گرایی که پایبندبه هیچ اصولی نباشدومنفعت عامه را فدای عقایدشخصی خود بکند همان اب در هاون کوبیدن است.فقط ترسم ازان باشد که اصلاح طلب ما هم گرگ درپوست بره نباشد.!!!!پناه میبریم به خداوند برزگ از شر شیطان رجیم.

[پاسخ]

خب به این میگن قانون جنگل هر کی هر کی رو دلش میخواد رد میکنه و تایید میکنه بعد بهمون میگن جهان سومی زودی بهمون بر میخوره

[پاسخ]

اه خاو منه در گفته :

بچه خبابان تختی . اولا اینجوریه و حتما هم اینجوری

[پاسخ]

متولد خیابان تختی پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۹:۳۳:

دومن رو فراموش کردی گلم…19 شدی

[پاسخ]

اگريكي ازاعضاءادوارگذشته به دليل تخلف وسرپيچي ازقانون ردصلاحيت شود،درس عبرتي مي شودبراي نمايندگان شوراي شهرآينده تاديگربه دنبال منافع خودنباشند،بااين نتيجه هيچ كس نبايدنگران ردصلاحيت كانديداهاباشد.

[پاسخ]

محمد از تهران در گفته :

۵۰ تا ۶۰ درصد از جمعیت شهرستان کوهدشت را اصولگرایان تشکیل می دهند…..
خنده دار نیست؟

[پاسخ]

ماهان پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۷:۵۴:

احتمالا امار را از جیب چپش در اورده

[پاسخ]

بنده خدا پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۹:۱۵:

آقا محمد این آمار رو از کجا در آوردی بگو تا ماهم بریم در بیاریم،مهندس

[پاسخ]

شهروند پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶:

آقا(خانم) بنده خدا:اگه متن بالا را خونده باشی میفهمی که این جمله را نوری مرادی گفته نه محمد از تهران.

[پاسخ]

اين تحركات و تجمعات خلاف بيانات مقام معظم رهبريست و ادامه راه موسوي و كروبي خواهد بود، تمكين به قانون بهترين گزينه است زيرا قانون همه موارد را پيش بيني كرده است، لطفاً با ندانم كاري جو جامعه را ملتهب نكنيد. البته حداقل از روحانيت انتظار مي رود كه بيانات آقا را سرلوحه قرار دهند.

[پاسخ]

اینای که برادران گفتند حرف حق یعنی واقعا 60 درصد آرا متعلق به آقای شاهرخی وامامی نبوده

[پاسخ]

كوه يخ پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷:

حرف حق
من هم الان ميگم چپ ها 80درصد اين كه نميشه مردم كوهدشت خوب ميفهمن

[پاسخ]

واقعا این جلسات و برا خودتون که فکر میکنید درسته بزارید چون مردم هیچ نظری در مورد شما ندارند چه برسه به اینکه بخوان فکر بکنن

[پاسخ]

جناب مرادي 50 /60 درصد شهر كوهدشت اصولگرا نيست ؟ شايد بيشتر اصلاح طلب هستن البته از اين درصد به بالا شايد 70درصد اين من نميگم انتخابات گذشته ثابت شده /درسته الان اصلاح طلب ها فتنه گرن (به قول شما اصولگرا ها ) اما اين هم نيز ميگذرد

[پاسخ]

با سلام:شما از کجا فمیدید که 60درصد از جمعیت کوهدشت اصولگر هستند.خودت خوب میدونی که همیشه طیف چپ وجریان اصلاح طلب در کوهدشت حرف اول را می زند واگر این چند سال آخر شما عرض اندامی کردیدی به لطف رد صلاحیت های گسترده شورای نگهبان بود که بچه های چپی مخصوصا آنهایی که دارای ثبات رای نبودند برای کسب منافع شخصی که آنهم در بیشتر موارد عملی نمی شد وارد جریان شما می شدند.خواهش می کنم این بار از ولایت مایه نگذارید.بچه ولایتی ها کسانی بودند که بهترین روزهای زندگیشان را در جبهه ها گذراندندوبرای حفظ نظام از جان خود گذشتند.چرا نسبت به تصمیمات شورای محترم نگهبان اعتراض دارید شما که خود را ولایی می دانید قهر کردن واستعفا معنی ندارد.حتما یه ایرادی بوده که رد صلاحیت شدند.

[پاسخ]

گراوند پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱:

از نظر سنجي كه روي سايت ميرملاس نيوزه درضمن حق شناس جان جوش نيار

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۲۳:۰۸:

گراوند نظر سنجی میرملاس استناد نوری مرادی برای تعداد اصولگراست؟

[پاسخ]

اولا هنوز صلاحیت کسی رد ویا تائید نشده و این پیش داوری ناشی از ترس شما و دوستانتان است و..
دوما مگر اصلاح طلبان ولایی نیستند که شما سنگ ولایی را بیشتر به سینه می زنید
سوما مگر در طیف اصلاح طلبان جانباز و خانواده شهدا وجود ندارد.

[پاسخ]

زمانی که صد در صد نظارت و اجرایی با شما بود چرا این حرف ها را نمی زدید حالا که روزگار به مرادتان نیست این حرف ها را می زنید خدا رحم کند به خودتان با این اندیشه هایتان.

[پاسخ]

بنازمنت چرخ گردون کی فکر میکرد یه روز این جماعت رد صلاحیت بشن این سنت خداست اگر فتنه عده ای تئسط عده ی دیگه ای دفع نمیشد زمین پر از ظلم میشد

[پاسخ]

اين ها رو كي انتخاب كرده كه به عنوان صاحب نظر در مورد اصول واصول گرايي جلسه بگيرن .فكر كنم منافع شخصي شما به خطر افتاده.

[پاسخ]

گراوند(تهران) در گفته :

بهتر است بگوییم 30 الی40درصد اصولگرا هستند و انتخابات این دوره مجلس معیار مناسبی برای سنجش درصد اصولگرا و اصلاح طلب نیست.

[پاسخ]

کوهدشت پاسخ در تاريخ جمعه ۲۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۰:۴۸:

آقای گراوند و جون و دل حامه پشتت,

[پاسخ]

وقتی درکمیته امداد پیرزنها وپیرمردها وضعفای شهر را قطع مستمری مجبور می کردند همه صبح اول وقت شناسنامه ها را به دست عوامل کمیته امداد بدهند درحقیقت خرید وفروش رای صورت می گرفت باخیانتهای شورای نظارت وغیره 40دذصدی بودند فارغ از اینکه کمیته امداد دیگه از مد افتاده نوبت به تهمت وافترا رسید بعد از تهمات به امامی حالا دایه ایشان شدند

[پاسخ]

کاملا مشخص است که اتحاد اصولگرایان شهرستان موجب نگرانی بعضی ها که فاقد رای وپایگاه مردمی اند را فراهم نموده است. یقین دارم این اتحاد زمینه ساز پیروزی طیف بزرگ اصولگرایان در انتخابات شوراها ومجلس اینده خواهد شد.

[پاسخ]

کوهدشتی درجا زده در گفته :

این همه چپ و راست کردید بعدش رای با مشارکت بالا دادید ولی چیزی گیرتون نیومد فقط مردم سر کار گذاشتید
این طور نیست ؟؟؟؟

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۲۲:۲۵:

با حرف شما موافقم اینها یک عده ای سیاست زده اند که چندین ساله با طرح مسائلی مثل چپ و راست زمینه حضور خود را در پست های دولتی فراهم کردند و در واقع سر مردم کلاه بزرگی گذاشتند

[پاسخ]

ادينه وند در گفته :

در اين شهرستان ما نه اصول معنايي بخصوص خود را دارد نه اصلاح
اما بياييم ببينم كدوم يك از طرفدارن اين دو حزب كاردان ترن ؟
مردمي ترن؟
شايسته ترن؟
خدايي كدوم حزب يا باند با وجدان تره
كه دلش برا اين مردم بسوزه

[پاسخ]

خدایی بسیاری از نظرات دوستان منصفانه نیست. به وجدانتان مراجعه کنید.ضمنأ بنده شاگرد نورالدین مرادی بودم. ایشان یک اسوه هستند.

[پاسخ]

سرگردان پاسخ در تاريخ جمعه ۲۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵:

اره خدايش تنها نظر خودت بين همهغير منصفانه است درود خدا بر همه با اين
نظرهايشان

[پاسخ]

روشگانی پور در گفته :

با ترکیب مجریان و ناظرین انتخابات در شهرستان کوهدشت به فضل خدا انتخاباتی مانند انتخابات اسفند 90خواهیم داشت با بیشتر از صد درصد شرکت کننده و نیازی هم به زحمت همه مردم نیست چون …. !!!.
کم هم نخواهیم آورد اگر آقایان اجازه بدهند . !!!
مگر در اسفند 90 چه اتفاق بدی افتاد مگر شورای محترم نگهبان دیر آن را تایید کرد .!!!
ترکیب هیات نظارت رومشگان نیز پنجشنبه اصلاح شد و در رومشگان مشکلی نداریم .!!!
به کوری چشم دشمنان انتخابات در کشور بسیار پرشور خواهد بود و جریان اصیل اصولگرایی پیروز واقعی میدان است. اگر چه در کوهدشت بخت با اصولگرایان یار نیست . دوستان اگر تحمل کنند با پیروزی اصولگرایان اینها بساطشان را جمع خواهند کرد به یاری حضرت حق و با هوشیاری و بصیرت ملت ولایتمدار به امید خدای بزرگ .

[پاسخ]

علي پاسخ در تاريخ جمعه ۲۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۹:۵۷:

انشاءا…

[پاسخ]

میخانه اگر ساقی صاحب نظری داشت می خوردن ومستی ره ورسم دگری داشت

پیمانه نمی داد به پیمان شکنان باز ساقی اگر از حالت مجلس خبری داشت

[پاسخ]

راه چاره این است که مااصول گرایان باید حول امامی وقبادی جمع بشویم و وحدت ایجاد کنیم اینجا دیگه مثل مجلس نیست که خودتون می دانید چه بلایی به سر ما اصول گرایان امد
باید نظارت در دست اصول گرایان باشد به کسانی س‍پرده شد که صدردصد مخالف اصل نظارت شورای نگهبان بودن د حالا هم مطمئن باشی انها قرش قرمز برای ما پهن نمی کنند ما باید با محوریت امامی به صورت زیرکانه از کاندیداهایی حمایت کنیم که حداقل شهردار از نور اباد نیاید

[پاسخ]

بنده خدا . در گفته :

ديدگاه رادرسايت نمي زاريد شما بايد بي طرف باشيد

[پاسخ]

يك كوهدشتي در گفته :

90 درصد نظر ها رو يكي از طرفداران ملكشاهي با اسم ها مختلف گذاشته
خيلي ببخشيد مگه آقاي مرادي چي از اين انتخابات گيرش اومده كه حالا ميايد و ميگيد كه براي منافع شخصي خودشه . مگه به جز مدرسه شخصي خودش منبع درامد ديگه اي داره ؟؟؟؟در ضمن وقتي قبادي و امامي به روي هم 60 هزار از ارا رو به خودشون اختصاص دادن حالا شما كه رياضيت قويه بگو وقتي ملكشاهي 38 هزار راي اورده 60 هزار راي چند درصد آرا ميشه ؟؟؟

[پاسخ]

محمد در گفته :

انشا الله امامی قبادی پیروز میدانن…مرگ بر ضد ولایت فقیه.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :