کد خبر : 24194
تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 138 بازدید

ولایتی ثبت نام كرد

  علی اكبر ولایتی از اعضای ائتلاف سه گانه اصولگرایان با حضور در ستاد انتخابات در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام كرد.    به گزارش میرملاس به نقل از جام جم آنلاین مستقر در ستاد انتخابات وزارت كشور، علی اكبر ولایتی كه به همراه محمدباقر قالیباف و غلامعلی حداد عادل كه ائتلاف سه […]

634985524347616781

 

علی اكبر ولایتی از اعضای ائتلاف سه گانه اصولگرایان با حضور در ستاد انتخابات در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام كرد.

 
 به گزارش میرملاس به نقل از جام جم آنلاین مستقر در ستاد انتخابات وزارت كشور، علی اكبر ولایتی كه به همراه محمدباقر قالیباف و غلامعلی حداد عادل كه ائتلاف سه گانه را تشكیل می دهند امروز شنبه برای ثبت در انتخابات ریاست جمهوری به ستاد انتخابات وزارت كشور مراجعه و در این انتخابات ثبت نام كرد.

قرار بود تا از میان ائتلاف سه گانه یك نفر كاندیدا شود اما هر سه نفر این ائتلاف تصمیم گرفتند تا در انتخابات ثبت نام كنند.

غلامعلی حداد عادل روز گذشته و امروز نیز محمدباقر قالیباف و علی اكبر ولایتی سه عضو ائتلاف سه گانه هم ثبت نام كرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهنگی در گفته :

آقای ولایتی وحداد شما خودتان می دانید و نظر سنجی هم نشان داده که رای شما بسیار اندک است خودتان به زحمت نیندازید قالیباف مرد میدان اخلاص وعمل بوده ودارای برنامه وکارنامه درخشانی در همه مسئولیت های گوناگون است.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :