کد خبر : 24201
تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 179 بازدید

جوانفكر: دولت من ادامه دولت احمدی‌نژاد خواهد بود / هیچ دلیلی برای رد صلاحیت من وجود ندارد

    یك كاندیدای دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری محكومیت قضایی خود را دلیلی برای رد صلاحیت خود عنوان نكرد.به گزارش میرملاس به نقل از فارس، علی اكبر جوانفكر كاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ظهر امروز در وزارت كشور در جمع خبرنگاران با اشاره به ثبت‌نام خود در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در این چند […]

arash+khamooshi+%282+of+3%29-6 098767890

 

 

یك كاندیدای دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری محكومیت قضایی خود را دلیلی برای رد صلاحیت خود عنوان نكرد.
به گزارش میرملاس به نقل از فارس، علی اكبر جوانفكر كاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ظهر امروز در وزارت كشور در جمع خبرنگاران با اشاره به ثبت‌نام خود در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در این چند ماه من شاهد یك افت بزرگ در عرصه سیاست بوده ام و تقریبا تمام شما از زندانی شدن من آگاه هستید كه البته من این دوره 6 ماهه زندان را قبول نداشتم و هم اكنون نیز قبول ندارم.

وی با اشاره به اینكه این روزها مهمترین بحث تبعیت از قانون است، گفت: به نظر من تنها نامزدها نباید از قانون تبعیت كنند بلكه همه از جمله شورای نگهبان موظف به تبعیت از قانون اساسی است.

جوانفكر در ادامه با اشاره به اینكه عرصه ریاست جمهوری عرصه‌ای برای عرضه توانمندی‌ها جهت پیشرفت كشور است، گفت: امیدوارم كه در انتخابات ریاست جمهوری بتوانم رأی لازم را كسب كنم. كرسی ریاست جمهوری عرصه تصمیمات بزرگ است و من امیدوارم با توجه به تجربیات این سالها بتوانم در عرصه ریاست جمهوری موفق باشم.

وی با اشاره به اینكه تبعیت از قانون و شورای نگهبان وظیفه همه است، گفت: من نیز تابع قانون هستم و به نظرم هیچ دلیلی برای رد صلاحیت من وجود ندارد.

این كاندیدای دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سؤالی درباره اینكه آیا محكومیت شما مانعی برای تأیید صلاحیت شما نخواهد بود؟ گفت: بر اساس اظهارات دادستان كل كشور محكومیت قضایی سبب رد صلاحیت نخواهد شد.

جوانفكر در پاسخ به سؤالی درباره اینكه آیا شما همانگونه كه در هنگام حمله به دفتر روزنامه ایران مورد حمایت رئیس جمهور قرار گرفتید، هم اكنون نیز مورد حمایت ایشان هستید؟ گفت: این مسئله چه ربطی به آن دارد؟ در آن زمان هیچ حكمی برای بازداشت من وجود نداشت و حمایت رئیس‌جمهور هم دلیلی بر بازداشت نشدن من نبود.

جوانفكر تصریح كرد: در آن زمان كه حكم بازداشت من توسط دستگاه قضایی صادر شد من 6 ماه را در زندان به سر بردم.

این كاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سؤال دیگری درباره اینكه آیا شما از دولت كنونی در دولت خود استفاده خواهید كرد یا خیر ؟ گفت: دولت من ادامه دولت آقای احمدی‌نژاد خواهد بود.

وی همچنین در پاسخ به سؤال دیگری درباره اینكه آیا شما با آقای مشایی مشورتی كردید و نظرتان در مورد جریان انحرافی چیست؟ گفت: جریان انحرافی به هیچ عنوان وجود خارجی ندارد و وجود این جریان به اثبات نرسیده و در كنار این تنها هواداران احزاب و گروه‌هایی كه از سوی مراجع صالحه غیرقانونی اعلام شده اند، رد صلاحیت خواهند شد.

مشاور رئیس‌جمهور در پاسخ به این سؤال كه جایگاه روحانیت در دولت شما چگونه خواهد بود؟ گفت: جایگاه روحانیت همواره رفیع بوده است و كسی كه برای ریاست جمهوری كاندیدا می‌شود قوانین موضوعه در جمهوری اسلامی را پذیرفته است.

وی در پاسخ به این سؤال كه آیا شما كاندیدای دولت در انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری محسوب می‌شوید یا خیر؟ گفت: دولت كاندیدا ندارد. ممكن است شخصی در دولت كار كند و طرفدار دولت محسوب شود و این هیچ ارتباطی به بحث انتخابات ندارد.

جوانفكر همچنین از رابطه خوب خود با رسانه‌ها و برقراری تعامل مناسب در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

دی دی

[پاسخ]

وروجک پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۲ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۸:۰۷:

دی دی دی دی

[پاسخ]

دولت احمدی نژاد چه گلی سر ما زد که حالا تو میخوای بزنی آقای نسبتاً محترم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۲ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶:

هزاران مثبت

[پاسخ]

شما يه انگشت كمتر داريد قبول نيست!!! اگر احمدى نژاد بفهمه چى گفتى فردا عزل ت ميكنه!! اين —– اين هم نشون $

[پاسخ]

واقعا دی دی……..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :