کد خبر : 24263
تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,184 بازدید

آغاز تعویض کارت‌های پایان‌خدمت سال 70 به بعد

      تمام افرادی که از سال 1370 به بعد خدمتشان به اتمام رسیده می‌توانند از اول خرداد ماه نسبت به تعویض کارت‌شان با مراجعه به پلیس+10 اقدام کنند. به گزارش ایسنا، سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا ازاجرای فاز دوم طرح تعویض کارت‌های قدیمی پایان‌خدمت با کارت هوشمند خبرداد و گفت: […]

201239060339sarbazio
 
 
 
تمام افرادی که از سال 1370 به بعد خدمتشان به اتمام رسیده می‌توانند از اول خرداد ماه نسبت به تعویض کارت‌شان با مراجعه به پلیس+10 اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا ازاجرای فاز دوم طرح تعویض کارت‌های قدیمی پایان‌خدمت با کارت هوشمند خبرداد و گفت: کلیه افرادی که از سال 1370 به بعد خدمتشان به اتمام رسیده می‌توانند از اول خرداد ماه نسبت به تعویض کارت‌های قدیمی خود با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) اقدام کنند.

به گفته وی دارندگان این کارت‌ها تا اول آذرماه سال‌جاری مهلت دارند تا نسبت به تعویض کارت خود اقدام کنند و بعد از آن کارت‌های قدیمی فاقد اعتبار است.

وی افزود: فاز اول اجرای این طرح مربوط به دارندگان کارت‌های قدیمی پایان خدمت سال 1385 به بعد بود که از مهرماه سال 91 آغاز و متقاضیان تا پایان همان سال مهلت داشتند تا با مراجعه به این دفاتر برای تعویض کارت خود اقدام کنند.

کریمی درباره تمدید مهلت تعویض کارت‌های مربوط به سال 85 به بعد گفت: دارندگان این کارت‌ها فقط تا اول تیرماه سال‌جاری فرصت دارند تا نسبت به تعویض کارت‌های قدیمی خود اقدام کنند، بدیهی است بعد از این تاریخ، کارت‌های قدیمی از درجه اعتبار ساقط و برای انجام کارهای اداری فاقد اعتبار است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :