کد خبر : 24284
تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 221 بازدید

تایید صلاحیت 98 درصدی داوطلبان انتخابات شوراها در لرستان

  رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت: 98 درصد از داوطلبان انتخابات شوراهای روستایی در لرستان تائید صلاحیت شدند.  به گزارش میرملاس ، حسن شریعت‌نژاد ظهر امروز در جلسه ستاد انتخابات لرستان با بیان اینکه 90 درصد شوراهای شهری لرستان توسط هیئت‎های اجرایی تایید شده است، گفت: امروز فضای همدلی و تعامل در لرستان ایجاد شده و […]

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان شریعت نژاد

 

رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت: 98 درصد از داوطلبان انتخابات شوراهای روستایی در لرستان تائید صلاحیت شدند.

 به گزارش میرملاس ، حسن شریعت‌نژاد ظهر امروز در جلسه ستاد انتخابات لرستان با بیان اینکه 90 درصد شوراهای شهری لرستان توسط هیئت‎های اجرایی تایید شده است، گفت: امروز فضای همدلی و تعامل در لرستان ایجاد شده و هیئت‎های اجرایی براساس معیارها، ضوابط قانونی و بر مبنای استعلام چهارگانه از نهادهای مسئول و متولی، صلاحیت داوطلبان این دوره از انتخابات را بررسی کردند.

وی افزود: از طریق رسانه‎ها اطلاع‎رسانی دقیق و منطقی به منظور شفاف‎سازی افکار عمومی و اعتمادسازی در میان اقشار مختلف مردم در دستور کار ستاد انتخابات استان قرار دارد.

رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت: مجریان و برگزارکنندگان این دوره از انتخابات بر مبنای منویات و مطالبات مقام معظم رهبری درصدد فراهم کردن فضای مناسب و مطلوب برای خلق حماسه بی‌نظیر هستند.

شریعت‌نژاد یادآورشد: در این دوره از انتخابات مهمترین هدف مجریان و عوامل برگزاری انتخابات، زمینه‎سازی برای حضور حماسی و دشمن شکن مردم است.

معاون استاندار لرستان گفت: فضای حاکم بر ستاد انتخابات استان به گونه‎ای است که خوشبختانه تا امروز هیچ اعتراض و گزارشی در خصوص تخلف و یا بروز مشکل در مسیر انجام فعالیت‎ها دریافت نشده است.

وی ادامه داد: 7 هزار و 586 داوطلب در استان لرستان برای کاندیداتوری در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت‌نام کردند.

در این دوره از انتخابات در شهرهای خرم‌آباد و بروجرد 13 نفر به عنوان عضو اصلی و شش نفر عضو علی‌البدل، در شهرهای کوهدشت، نورآباد، الیگودرز و دورود 9 نفر عضو اصلی و چهار نفر عضو علی‌البدل، شهرهای ازنا، پلدختر و الشتر هفت نفر عضو اصلی و سه نفر عضو علی‌البدل و شهرهای زیر 20 هزار نفر مانند چگنی پنج نفر عضو اصلی و دو نفر عضو علی‌البدل انتخاب می‌شوند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :