کد خبر : 2429
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۲:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,047 بازدید

انتخابات پلدختر به دور دوم كشیده شد / کاییدی و کاظمی رقابتی دیگر !

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ طبق آخرین اخبار دریافتی از ستاد انتخابات استان  علی كاییدی با كسب 11 هزار و 919 رای و سیدحمید كاظمی نیز با كسب 10 هزار و 717 رای به عنوان نفرات برگزیده این انتخابات به مرحله دوم راه یافتند.  

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ طبق آخرین اخبار دریافتی از ستاد انتخابات استان  علی كاییدی با كسب 11 هزار و 919 رای و سیدحمید كاظمی نیز با كسب 10 هزار و 717 رای به عنوان نفرات برگزیده این انتخابات به مرحله دوم راه یافتند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مرتضی در گفته :

خداییش حقت بود ببری سید کاظمی -ولی امیدوارم دور دوم با تمام نیرو کاییدی رو شکست بدی -به امید موفقیت-داماد سادات از کوهدشت.

یحیی در گفته :

از کاندیدای آینده پلدختر تقاضا دارم که شما را به خدا دست از طایفه گری و گروه گرایی بردارید. به یاد آبادانی شهر و اشتغالزایی جوانان این شهر عزیز و شهید پرور باشید و کارهای اجرایی و زیر بنایی را به افراد لایق و بومی بدهید.به امید آینده روشن برای مردم پلدختر و معمولان و حومه این شهرستان که تا به الان نماینده های این شهرستان حتی یک قدم در راه سربلندی و آبادانی این شهرستان بر نداشته اند.

محمدحسین در گفته :

دوست من تو میگی پیشرفت بعدش میگی بومی گری شاید در شهر شما برای اون پست فرد توانا نباشد

پيشگو در گفته :

جنگ جهاني اول تمام شد(انتفاضه اول) منتظر جنگ جهاني دوم باشيد.
ببخشيد

سپهر در گفته :

خدا وکیلی حق با دکتر کاییدیه چون واقعا زحمت کشیده واسه ی پلدختر

سيد پيروزي

مصطفوي در گفته :

زنده باد كاظمي

جودکی در گفته :

با امید خدا و توکل به بی بی فاطمه زهرا آقای سید حمید کاظمی در مرحله دوم پیروز خواهند شد چون ایشان بیشتر تکیه حرفش بر اتحاد و محو قبیله گرایی است . با قبیله گرایی مسئولیت شهر به افراد نالایق می رسد و این خواست آقای کاظمی نیست .

كدوم قبيلبه اصلا شما ميدونيد از كدوم قبيله هستيد …نگاه شهرمان بكنيد شهر دست چنين آدم هاي بوده كه اينطور 70 سال از شهر هي بزرگ عقب تر هستيم امثال كاظمي و كاييدي ما رو بدبخت كردن

بي طرف در گفته :

اگر فرماندار پلدختر عوض بشه انتخابات سالمي همانند كوهدشت و نورآباد خواهد داشت

دانشجو در گفته :

حالا كه اقاي كرمي نيست من مشتاقم آقاي كاظمي پيروز انتخابات باشه

بي طرف در گفته :

اگه فرماندارتون عوض بشه انتخابات سالمي همانند كوهدشت و نورآباد خواهيد داشت

یه دلسوز در گفته :

دیگ به دیگ میگه روت سیاه **

دانشجو در گفته :

اتفاقاشماخیلی باطرف هستی

اسفندیار مرادی(تهران) در گفته :

بگذار معیار انتخابم….
بر اساس ارزش های انسانی و اسلامی باشد.چرا که نماینده نمادی از هویت فرهنگی ، اجتمایی ،سیاسی و……..هر منطقه (حوزه انتخابی) است.انچه برای انتخابم ملاک ست تعهد،تخصص،وجدان کاری،(امین،صبور،شنوا بودن،……..) نه جنجال های قومی و قبیله ای!چیزی که بعنوان یک بدعت غلط حاکم برمنطقه ارزش انتخاب را به یک هنجار اجتمایی نادرست تبدیل کرده است.پر واضح است که مردم شریف و عزیز پلدختر و معمولان با سابقه فرهنگی غنی اجازه نمود و ورود ارزش های غیر اخلاقی را نخواهند داد و براساس منطق منطبق بر عقلانیت بدور از احساس با آگاهی کامل نسبت به انتخاب درست اقدام نموده و تمام اتفاقات اخیر را بدرستی رصد خواهند کرد.آنچه باعث نشاط ،شادابی و پویایی خواهد شد استفاده از تمامی سلایق در امور مدیریتی و اجرایی براساس توان ،تجربه و تخصص علمی ….میباشد.زمان فراتر از حال موجود ،(وضعیت کنونی )و انتظارات انتخاب کنندگان در جایگاه نماینده بوده-معیار باید وجدان باشد نه تیره و طایفه.

طایفه ......... در گفته :

کاییدی حمایت حمایت ….

مردم جلگه با كاظمي هستند

كاظمي راي مي آورد

طایفه هفتتخم از بالاگریوه در گفته :

مایکباردیگربه کاندیدولایتمداردکترکاییدی رای میدهیم واززحمات ایشان برای شهرستان دردوره قبل تشکرمینماییم

بی نام در گفته :

قسم به خون شهدا حمایتدمی کنیم کاظمی —————————————————–کاظمی100%

اسفندیار مرادی(تهران) در گفته :

تلاش و تکاپو برای کسب حداکثری اراء از طرف دو کاندیدای راه یافته به مرحله دوم (کاییدی-کاظمی)بصورت جدی در حوضه ی انتخابیه شروع شده، هر چند نتیجه ی بدست امده چندان به مذاق بسیاری خوشایند نبوده -البته از نطر عدم موفقیت کاندیدای مورد حمایت خود-ولی پیروزی هر کدام از کاندیدای ذکر شده در مرحله دوم بی تاثیر از مابقی افراد(طایفه………..)نخواهد بود،و نگاه بیشتر رای دهندگان -فرا جناحی بدور از حساسیت های کاذب ،تخریب و آهنگ تبهکاری بوده -بطور حتم عملکرد مناسب و مدیریت مثبت از نطر درک شرایط ،بهاء دادن به تمامی گروه ها خواسته ی حداقل مردم این منطقه در کنار رسیدگی و بهبود شرایط نسبتا نامناسب این حوضه از جهات مختلف میباشد .شایان ذکر است تلاش های صورت گرفته در سالیان اخیر را نباید نادیده گرفت.هرچند شهرستان پلدختر به جهت شرایط اقلیمی و جعرافیایی نیازمند مساعدت بیشتر مسوولان میباشد .بر همگان واضح ست -پلدختر در مقایسه با شهرستانهای همجوار نیازمند رسیدگی بیشتر بوده -حال با تمامی مسایل موجود بدور از نگاه به شخصیت فردی و قبیله ای -با بررسی سوابق و توانمندی هر کدام از طرفین -به کسی رای بدهید که لیاقت نمایندگی شما مردم عزیز و دوست داشتنی پلدختر را داشته باشد. تا خدای ناکرده کما فی سابق با انتخاب نادرست پشیمان نشوید. روزگارتان خوش

ناشناس در گفته :

کاییدی خدوم
ضد منم منم
!!!!!!!!!!!!!!!!!111 ایشالا نمایندمان خواهد بود

واشیان در گفته :

کاییدی قهرمان وناجی شهرمان

واشیان در گفته :

واشیان طرفدار کاییدیست بنشینید وببینید

معمولان در گفته :

فقط کاییدی

افرینه در گفته :

کاییدی پیروز است

چم مهر و......... در گفته :

کاییدی لایق است

مورانی در گفته :

کاییدی 100*100

مصطفوي از خرم آباد در گفته :

درود بر كاظمي

بی نام در گفته :

فففففففففففققققققققققققققققققققطططططططططططططططططططططططط

ککککککککککککککککککککککککاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااظظظظظظظظظظظممممممممممممممممییییییییییییییی

اسفندیار مرادی(تهران) در گفته :

متاسفانه یک فرد ناشناس طی تماس تلفنی با محیط کار بنده بدون هیچ گونه ملاحظه و رعایت ادب بی جهت به باد فحش و ناسزا در رابطه با نظراتم که صرفا از روی دلسوزی بدون نقد و جانبداری از کاندیدی بوده با الفاظ و ادبیات بسیار سخیف ،کودکانه و مغرضانه به باد شماتت گرفتند.نظر به اینکه فرهنگ استفاده از محیط مجازی و بستر فراهم شده از طرف مدیر محترم سایت را نداشته و نداری ،مسلما کاندید مورد حمایت شما نیز از رفتار هوچی گرایانه ی شما راضی نخواهد بود سعی کن با رعایت ادب و احترام همی افراد ،از کاندید مورد خود حمایت کنی در غیر اینصورت مجبور به معرفی شما در این صفحه از سایت خواهم شد صد البته با معرفی شخصیت منفور شما که وجهه ی اجتمایی قابل قبولی نداری بر همگان مشخص خواهد شد. شهامت داشته باش .متاسفانه از کاندیدی طرفداری میکنی که قول میدم راه به بهارستان نخواهد یافت. موفق باشید.

کاییدی در گفته :

آدم عاقل به کاییدی رای نمی ده

يك شهروند در گفته :

با سلام :
احتاما ميخواهم بدانم كه چرا افرادي در اين شهرستان هردوره با كسي هستند كه در انتخابات راي نمي آورد چون مردم با افكارآنان موافق نيستند اماخوشبختانه نماينه خوش فكر ما دوباره آنها را در راس ادارات وكارهاي اجرايي شهرستان منصوب ميكند

محسن خان در گفته :

کاییدی اگر ببرد انتقالی بنده جور می شود خدا کند

کاییدی آدم افتاده ای است ولایق مجلس است

دریکوند در گفته :

درصورتی به کاظی رای می دهیم که مردم داغ نکنی

دریکوندی در گفته :

درصورتی به کاییدی رای می دهیم که کاییدی 4سال قبل نباشی

زاهدی در گفته :

مگذار حقت را ببرند سید جان

از طایفه بزرگ هفت تخم در گفته :

کفن پوش ولایت کاییدی باغیرت حمایت حمایت.همه دیدید که حق به حق دار رسید.لرسون برفه گرت تا پشت زونی/کاییدی ده چشیام عزیزتری خوتم خو دونی

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :