کد خبر : 2429
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۲:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,048 بازدید

انتخابات پلدختر به دور دوم كشیده شد / کاییدی و کاظمی رقابتی دیگر !

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ طبق آخرین اخبار دریافتی از ستاد انتخابات استان  علی كاییدی با كسب 11 هزار و 919 رای و سیدحمید كاظمی نیز با كسب 10 هزار و 717 رای به عنوان نفرات برگزیده این انتخابات به مرحله دوم راه یافتند.  

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ طبق آخرین اخبار دریافتی از ستاد انتخابات استان  علی كاییدی با كسب 11 هزار و 919 رای و سیدحمید كاظمی نیز با كسب 10 هزار و 717 رای به عنوان نفرات برگزیده این انتخابات به مرحله دوم راه یافتند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مرتضی در گفته :

خداییش حقت بود ببری سید کاظمی -ولی امیدوارم دور دوم با تمام نیرو کاییدی رو شکست بدی -به امید موفقیت-داماد سادات از کوهدشت.

[پاسخ]

یحیی در گفته :

از کاندیدای آینده پلدختر تقاضا دارم که شما را به خدا دست از طایفه گری و گروه گرایی بردارید. به یاد آبادانی شهر و اشتغالزایی جوانان این شهر عزیز و شهید پرور باشید و کارهای اجرایی و زیر بنایی را به افراد لایق و بومی بدهید.به امید آینده روشن برای مردم پلدختر و معمولان و حومه این شهرستان که تا به الان نماینده های این شهرستان حتی یک قدم در راه سربلندی و آبادانی این شهرستان بر نداشته اند.

[پاسخ]

محمدحسین پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۴ اسفند , ۱۳۹۰ ۱۳:۰۱:

دوست من تو میگی پیشرفت بعدش میگی بومی گری شاید در شهر شما برای اون پست فرد توانا نباشد

[پاسخ]

پيشگو در گفته :

جنگ جهاني اول تمام شد(انتفاضه اول) منتظر جنگ جهاني دوم باشيد.
ببخشيد

[پاسخ]

سپهر در گفته :

خدا وکیلی حق با دکتر کاییدیه چون واقعا زحمت کشیده واسه ی پلدختر

[پاسخ]

سيد پيروزي

[پاسخ]

مصطفوي در گفته :

زنده باد كاظمي

[پاسخ]

جودکی در گفته :

با امید خدا و توکل به بی بی فاطمه زهرا آقای سید حمید کاظمی در مرحله دوم پیروز خواهند شد چون ایشان بیشتر تکیه حرفش بر اتحاد و محو قبیله گرایی است . با قبیله گرایی مسئولیت شهر به افراد نالایق می رسد و این خواست آقای کاظمی نیست .

[پاسخ]

رضا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۹ فروردین , ۱۳۹۱ ۰۰:۵۸:

كدوم قبيلبه اصلا شما ميدونيد از كدوم قبيله هستيد …نگاه شهرمان بكنيد شهر دست چنين آدم هاي بوده كه اينطور 70 سال از شهر هي بزرگ عقب تر هستيم امثال كاظمي و كاييدي ما رو بدبخت كردن

[پاسخ]

بي طرف در گفته :

اگر فرماندار پلدختر عوض بشه انتخابات سالمي همانند كوهدشت و نورآباد خواهد داشت

[پاسخ]

دانشجو در گفته :

حالا كه اقاي كرمي نيست من مشتاقم آقاي كاظمي پيروز انتخابات باشه

[پاسخ]

بي طرف در گفته :

اگه فرماندارتون عوض بشه انتخابات سالمي همانند كوهدشت و نورآباد خواهيد داشت

[پاسخ]

یه دلسوز پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۵ اسفند , ۱۳۹۰ ۲۳:۴۱:

دیگ به دیگ میگه روت سیاه **

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۸ اسفند , ۱۳۹۰ ۱۴:۳۰:

اتفاقاشماخیلی باطرف هستی

[پاسخ]

اسفندیار مرادی(تهران) در گفته :

بگذار معیار انتخابم….
بر اساس ارزش های انسانی و اسلامی باشد.چرا که نماینده نمادی از هویت فرهنگی ، اجتمایی ،سیاسی و……..هر منطقه (حوزه انتخابی) است.انچه برای انتخابم ملاک ست تعهد،تخصص،وجدان کاری،(امین،صبور،شنوا بودن،……..) نه جنجال های قومی و قبیله ای!چیزی که بعنوان یک بدعت غلط حاکم برمنطقه ارزش انتخاب را به یک هنجار اجتمایی نادرست تبدیل کرده است.پر واضح است که مردم شریف و عزیز پلدختر و معمولان با سابقه فرهنگی غنی اجازه نمود و ورود ارزش های غیر اخلاقی را نخواهند داد و براساس منطق منطبق بر عقلانیت بدور از احساس با آگاهی کامل نسبت به انتخاب درست اقدام نموده و تمام اتفاقات اخیر را بدرستی رصد خواهند کرد.آنچه باعث نشاط ،شادابی و پویایی خواهد شد استفاده از تمامی سلایق در امور مدیریتی و اجرایی براساس توان ،تجربه و تخصص علمی ….میباشد.زمان فراتر از حال موجود ،(وضعیت کنونی )و انتظارات انتخاب کنندگان در جایگاه نماینده بوده-معیار باید وجدان باشد نه تیره و طایفه.

[پاسخ]

طایفه ......... در گفته :

کاییدی حمایت حمایت ….

[پاسخ]

مردم جلگه با كاظمي هستند

[پاسخ]

كاظمي راي مي آورد

[پاسخ]

طایفه هفتتخم از بالاگریوه در گفته :

مایکباردیگربه کاندیدولایتمداردکترکاییدی رای میدهیم واززحمات ایشان برای شهرستان دردوره قبل تشکرمینماییم

[پاسخ]

بی نام در گفته :

قسم به خون شهدا حمایتدمی کنیم کاظمی —————————————————–کاظمی100%

[پاسخ]

اسفندیار مرادی(تهران) در گفته :

تلاش و تکاپو برای کسب حداکثری اراء از طرف دو کاندیدای راه یافته به مرحله دوم (کاییدی-کاظمی)بصورت جدی در حوضه ی انتخابیه شروع شده، هر چند نتیجه ی بدست امده چندان به مذاق بسیاری خوشایند نبوده -البته از نطر عدم موفقیت کاندیدای مورد حمایت خود-ولی پیروزی هر کدام از کاندیدای ذکر شده در مرحله دوم بی تاثیر از مابقی افراد(طایفه………..)نخواهد بود،و نگاه بیشتر رای دهندگان -فرا جناحی بدور از حساسیت های کاذب ،تخریب و آهنگ تبهکاری بوده -بطور حتم عملکرد مناسب و مدیریت مثبت از نطر درک شرایط ،بهاء دادن به تمامی گروه ها خواسته ی حداقل مردم این منطقه در کنار رسیدگی و بهبود شرایط نسبتا نامناسب این حوضه از جهات مختلف میباشد .شایان ذکر است تلاش های صورت گرفته در سالیان اخیر را نباید نادیده گرفت.هرچند شهرستان پلدختر به جهت شرایط اقلیمی و جعرافیایی نیازمند مساعدت بیشتر مسوولان میباشد .بر همگان واضح ست -پلدختر در مقایسه با شهرستانهای همجوار نیازمند رسیدگی بیشتر بوده -حال با تمامی مسایل موجود بدور از نگاه به شخصیت فردی و قبیله ای -با بررسی سوابق و توانمندی هر کدام از طرفین -به کسی رای بدهید که لیاقت نمایندگی شما مردم عزیز و دوست داشتنی پلدختر را داشته باشد. تا خدای ناکرده کما فی سابق با انتخاب نادرست پشیمان نشوید. روزگارتان خوش

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

کاییدی خدوم
ضد منم منم
!!!!!!!!!!!!!!!!!111 ایشالا نمایندمان خواهد بود

[پاسخ]

واشیان در گفته :

کاییدی قهرمان وناجی شهرمان

[پاسخ]

واشیان در گفته :

واشیان طرفدار کاییدیست بنشینید وببینید

[پاسخ]

معمولان در گفته :

فقط کاییدی

[پاسخ]

افرینه در گفته :

کاییدی پیروز است

[پاسخ]

چم مهر و......... در گفته :

کاییدی لایق است

[پاسخ]

مورانی در گفته :

کاییدی 100*100

[پاسخ]

مصطفوي از خرم آباد در گفته :

درود بر كاظمي

[پاسخ]

بی نام در گفته :

فففففففففففققققققققققققققققققققطططططططططططططططططططططططط

ککککککککککککککککککککککککاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااظظظظظظظظظظظممممممممممممممممییییییییییییییی

[پاسخ]

اسفندیار مرادی(تهران) در گفته :

متاسفانه یک فرد ناشناس طی تماس تلفنی با محیط کار بنده بدون هیچ گونه ملاحظه و رعایت ادب بی جهت به باد فحش و ناسزا در رابطه با نظراتم که صرفا از روی دلسوزی بدون نقد و جانبداری از کاندیدی بوده با الفاظ و ادبیات بسیار سخیف ،کودکانه و مغرضانه به باد شماتت گرفتند.نظر به اینکه فرهنگ استفاده از محیط مجازی و بستر فراهم شده از طرف مدیر محترم سایت را نداشته و نداری ،مسلما کاندید مورد حمایت شما نیز از رفتار هوچی گرایانه ی شما راضی نخواهد بود سعی کن با رعایت ادب و احترام همی افراد ،از کاندید مورد خود حمایت کنی در غیر اینصورت مجبور به معرفی شما در این صفحه از سایت خواهم شد صد البته با معرفی شخصیت منفور شما که وجهه ی اجتمایی قابل قبولی نداری بر همگان مشخص خواهد شد. شهامت داشته باش .متاسفانه از کاندیدی طرفداری میکنی که قول میدم راه به بهارستان نخواهد یافت. موفق باشید.

[پاسخ]

کاییدی در گفته :

آدم عاقل به کاییدی رای نمی ده

[پاسخ]

يك شهروند در گفته :

با سلام :
احتاما ميخواهم بدانم كه چرا افرادي در اين شهرستان هردوره با كسي هستند كه در انتخابات راي نمي آورد چون مردم با افكارآنان موافق نيستند اماخوشبختانه نماينه خوش فكر ما دوباره آنها را در راس ادارات وكارهاي اجرايي شهرستان منصوب ميكند

[پاسخ]

محسن خان در گفته :

کاییدی اگر ببرد انتقالی بنده جور می شود خدا کند

[پاسخ]

کاییدی آدم افتاده ای است ولایق مجلس است

[پاسخ]

دریکوند در گفته :

درصورتی به کاظی رای می دهیم که مردم داغ نکنی

[پاسخ]

دریکوندی در گفته :

درصورتی به کاییدی رای می دهیم که کاییدی 4سال قبل نباشی

[پاسخ]

زاهدی در گفته :

مگذار حقت را ببرند سید جان

[پاسخ]

از طایفه بزرگ هفت تخم در گفته :

کفن پوش ولایت کاییدی باغیرت حمایت حمایت.همه دیدید که حق به حق دار رسید.لرسون برفه گرت تا پشت زونی/کاییدی ده چشیام عزیزتری خوتم خو دونی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :