کد خبر : 24303
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۲:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 651 بازدید

تماس تلفنی هاشمی با رهبری یک ساعت قبل از ثبت نام

      وی تا ساعت ۱۶ دیروز بر عدم حضور در عرصه ریاست جمهوری تاکید داشت اما بر اساس اصرار و تقاضای دوستان و حامیان خود که می گفتند، شما عنوان کردی که باید با نظر رهبر معظم انقلاب حضور یابم، بنابراین با ایشان تماس بگیرید، با رهبر انقلاب تماس گرفت که ساعت ۱۷.۱۰ […]

31148_214
 
 
 
وی تا ساعت ۱۶ دیروز بر عدم حضور در عرصه ریاست جمهوری تاکید داشت اما بر اساس اصرار و تقاضای دوستان و حامیان خود که می گفتند، شما عنوان کردی که باید با نظر رهبر معظم انقلاب حضور یابم، بنابراین با ایشان تماس بگیرید، با رهبر انقلاب تماس گرفت که ساعت ۱۷.۱۰ پس از پایان تلفن، گفت که برای ثبت نام می رویم.
نیک نیوز : رابط پارلمانی مرکز مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تاثیر حضور اکبر هاشمی رفسنجانی برمعادلات سیاسی، گفت: وی تا ساعت ۱۶ دیروز بر عدم حضور در عرصه ریاست جمهوری تاکید داشت اما بر اساس اصرار و تقاضای دوستان و حامیان خود با رهبر معظم انقلاب تماس گرفت.

تیمورعلی عسگری، با اشاره به برنامه های آیت الله هاشمی رفسنجانی برای حل مشکلات کشور با بیان اینکه آقای هاشمی رفسنجانی قرار است شعارتبلیغاتی خود را بعدا اعلام کند، گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در جلسه ای سه چالش مهم نظام را چالش های سیاسی بین الملل، اقتصادی و مدیریت اجرایی مطرح کرد و گفت که بر اساس توان و تجربه خود برای برون رفت از وضعیت موجود اقدام خواهم کرد.

وی با اشاره به تاثیر حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی برمعادلات سیاسی، ادامه داد: وی تا ساعت ۱۶ دیروز بر عدم حضور در عرصه ریاست جمهوری تاکید داشت اما بر اساس اصرار و تقاضای دوستان و حامیان خود که می گفتند، شما عنوان کردی که باید با نظر رهبر معظم انقلاب حضور یابم، بنابراین با ایشان تماس بگیرید، با رهبر انقلاب تماس گرفت که ساعت ۱۷.۱۰ پس از پایان تلفن، گفت که برای ثبت نام می رویم.

عسگری با اشاره به علت حضور هاشمی در عرصه انتخابات تصریح کرد: بنا بر تحلیل خودم ، تفرق اصلاح طلبان و اصولگرایان و عزم دولت و احمدی نژاد برای پروژه پوتین مدودف، برتصمیم به  تماس رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با رهبر انقلاب تاثیر داشت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تجربه سال ۸۴ برای آقای هاشمی تکرار می شود یا خیر؟ با بیان اینکه یکی از آقایان دیروز به آقای هاشمی گفت که شما چیزی را برای از دست دادن ندارید هر چه می خواستند علیه شما بگویند گفته شده، توضیح داد: در حال حاضر اظهارات مخالفین وی، تکرار مکررات است و ذهن مردم نیز به آن عادت کرده است.

رابط پارلمانی مرکز مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه یکی از مواردی که کمک کرد آقای هاشمی به عنوان یک مظلوم مقتدر در عرصه سیاسی باقی بمانند همین فضا سازی ها و تخریب ها بود، افزود: البته این مسائل  مقبولیت وی را به عنوان مظلوم مقتدر در افکار عمومی بیشتر کرده است.

عسگری گفت: در هر صورت اگر آقای هاشمی خواسته باشد یک حماسه سیاسی و مشارکت حداکثری مردم را شکل دهد که البته خود را در این زمینه مسئول می داند، حضور مخالفین ایشان ضروری است.

وی با اشاره به شرایط جسمانی آیت الله هاشمی برای حضور در عرصه ریاست جمهوری با بیان اینکه وی دارای نشاط روحی است، تاکید کرد: مهم این است که وی برای برون رفت از مشکلات فعلی کشور، عزم و اراده جدی دارد.

رابط پارلمانی رئیس مرکز مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام توضیح داد: اعتبار سیاسی، بین المللی و داخلی آیت الله هاشمی رفسنجانی می تواند به عنوان یک سرمایه ملی نقش تاثیر گذاری داشته باشد.

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

درود بر هاشمی

[پاسخ]

بی شک با انتخاب یار دیرین رهبر/ایران عزیز بر همه مشکلات سیاسی بین المللی.اقتصادی .مدیریتی و اجرایی فائق خواهد آمد وشاهد رشد وبالندگی در همه عرصه ها خواهیم بود.یا علی مدد

[پاسخ]

اينجانب در گفته :

متاسفانه عملكرد برخي ازمنسوبين ومنصوبين و اطرافيان آقاي هاشمي چهره اين سرمايه ملي وذخيره انقلاب را مخدوش نموده ولي به هرحال درشرايط كنوني حضورايشان ميتواند مشكلات كشور را حل كند.

[پاسخ]

هرچند بنده در دور قبل به آقای هاشمی رای ندادم ولی امروز فقط هاشمی است که می تواند کشتی انقلاب را به ساحل نجات برساند .مردم شریف ایران اسلامی باید یکپارچه به یار دیرین انقلاب که هم مدیر است وهم مدبر رای دهند.تا تهدید ها همه به فرصت بدل شوند وجامع از این هرج ومرج وبی قانونی نجات یابد.هرچند آقای هاشمی کاندیدای ایدآل برای من نیست اما وجودش امروزه لازم است .بلاخره ما باید دست به یک انتخاب بزنیم وباید کشور را به دست فرد با کفایتی مثل ایشان بدهیم. ایران ما دیگر تحمل یک ریسک پذیری دیگر ندارد.

[پاسخ]

ورود جناب هاشمی به انتخابات دلگرمی شد برای مردم………..به امید پیروزی ایشان در انتخابات

[پاسخ]

همه میدونید هاشمی رای نداره فقط مشایی

[پاسخ]

من که به عنوان یک ایرانی حاضر نیستم به کسی که خانواده آشفته ای دارد رآی بدهم وحاشا به حال ما ایرانی ها که اینچنین کسانی باید تآیید صلاحیت شوند؟!………………..

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷:

منظورت که مشایی نیست

[پاسخ]

رهبر معظم انقلاب به هر یک از نامزدها که با ایشان ملاقات کرده‌اند مانند همیشه فرموده‌اند «من نه می‌گویم بیایید و نه می‌گویم نیایید. من تکلیف نمی‌کنم.» بنابراین او می‌دانست که نه نیامدنش قابل انتساب به رهبری است و نه آمدنش.

[پاسخ]

جانم فدايت هاشمي
ايرانزمين منتظر قدوم مباركت بود وبا امدنت شادمان شد. دعاي مادران ايرانزمين كه از بيكاري و اعتياد فرزندانشان كه بعلت ناكارامدي و نامديريتي حاضر است دلشان به ستوه امده يار و ياورت باد. بيا كه كساني به اسم رهبري دل رهبر عزيزمان را خون كرده اند. خوش امدي اي يار ديرينه و هميشگي رهبر ، خوش امدي اي من به فدايت

[پاسخ]

این خبر قویا تکذیب شده، لطفا این خبر را بردارید و تکذیبیه ی آن را جایگزینش کنید

[پاسخ]

به فرموده حضرت امام تا هاشمی زنده است انقلاب زنده است پس نگذارید انقلاب بدست نااهلانی مانند مشایی بیفتد وضع مملکت را در 8 سال اخیر ببیند تا جایی پیش رفتییم که ایرانیان برای کارگری به افغانستان و عراق می روند

[پاسخ]

علي فرخ نژاد در گفته :

شرایطی که آیت الله هاشمی رفسنجانی برای حضورش در انتخابات انتخاب کردند نقیض این جمله مقام معظم رهبری است که فرمودند:بنده‌ی حقیر مثل بقیه‌ی مردم، یک رأی دارم؛ این رأی هم تا وقتی که در صندوق انداخته نشود، هیچ کس از آن مطّلع نخواهد بود. حالا ممکن است آن کسانی که صندوق دست آنها است، بعد باز کنند، خط این حقیر را بشناسند، بفهمند بنده به چه کسی رأی دادم؛ اما تا قبل از رأی دادن، کسی مطّلع نخواهد شد. اینجور نیست که کسی بیاید نسبت بدهد که رهبری نظرش به فلان است، به بهمان نیست. اگر چنین نسبتی داده شد، این نسبت درست نیست…

[پاسخ]

سلام ایرانی در گفته :

نهضت زنده است چون هاشمی زنده است( امام خمینی ) هاشمی امد تا این کارناتمامرا تمام کند واین خرابی هارا اصلاح کند دل مردم شاد شود درحالی که بد خواهان او به وحشت افتاده چرا هاشمی آمد ……………..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :