کد خبر : 24382
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 349 بازدید

همایش تاثیر”صهیونیسم بر رسانه ها در عرصه بین الملل” در مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ وهنر کوهدشت واحد 1 لرستان برگزار شد.

  همایش تاثیر”صهیونیسم بر رسانه ها در عرصه بین الملل” در مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ وهنر کوهدشت واحد 1 لرستان برگزار شد. به گزارش میر ملاس نیوز: این همایش اولین نشست تخصصی در این زمینه بود که به همت دانشجویان کارشناسی روابط عمومی مرکز علمی کاربردی  فرهنگ وهنر کوهدشت واحد 1 لرستان برگزار […]

 

همایش تاثیر”صهیونیسم بر رسانه ها در عرصه بین الملل” در مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ وهنر کوهدشت واحد 1 لرستان برگزار شد.

به گزارش میر ملاس نیوز: این همایش اولین نشست تخصصی در این زمینه بود که به همت دانشجویان کارشناسی روابط عمومی مرکز علمی کاربردی  فرهنگ وهنر کوهدشت واحد 1 لرستان برگزار شد.

صید جعفر جمشیدی رئیس هیئت موسس مرکز علمی کاربردی  کوهدشت در گفتگو با میر ملاس نیوز: هدف از برگزاری این همایش را معرفی توطئه های رژیم صهیونیستی در فضای رسانه ای و ارائه راهکارهای مقابله با آن عنوان کرد.  

وی گفت: حسن همایش هایی با این رویکرد علاوه بر روشنگری در مورد چهره ی پلید صهیونیسم و نقشه های استکبار در قالب تهاجم فرهنگی، زمینه ترغیب  تشویق دانشجویان برای انجام تحقیقات در این زمینه را فراهم می کند.

بنابر این گزارش سعید جمشیدی از اساتید این مرکز دراین همایش در سخنانی گفت: رژیم صهیونیستی به عنوان رژیم فاسد و فاسق در دنیا شناخته شده است.

وی افزود: این رژیم به مقاصد شوم خود از هیچگونه کوششی فروگذار نخواهد کرد و در این راستا در قالب جنگ نرم از ابزار رسانه ای نهایت استفاده را خواهد برد که در این زمینه رسالت محققان، دانشجویان و فعالان رسانه ای برای مقابله با این توطئه های خطیر است.

—————————————————-

01

 

—————————————————

 

05

 

—————————————————

 

03

 

—————————————————

 

02

 

—————————————————

 

04

 

—————————————————–

درج شده توسط : سجاد همتی / دبیر پاتوق هنری " میرملاس "

دیدگاه ها

كوهدشتي در گفته :

آفرين بر آقاي جمشيدي وهمكارانش.

کوهدشتی 2 در گفته :

شهرام و لی پور چه سمتی در دانشگاه علمی کاربردی کوهدشت داره

رياست دانشگاه علمى كابردى

من از دانشجویان استاد جمشیدی بودم. حقیقتاً خیلی زحمت میکشه و تمام تلاشش در جهت یاد دادن هرچه بیشتر به دانشجوهاست.
شکی نیست که اینکار با تشویقات آقای جمشیدی به سرانجام رسیده. البته نباید شجاعت دانشجوها رو هم نادیده گرفت…دست همه شون درد نکنه

از شما انتظار نداشتم آقای حسین پور !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما که فردی روشنفکر هستید
لطفا کامنت همشهری را ثبت کنید
حرف حق باید گفته شود

سرویس هنری/علیآقا حسین پور در گفته :

سلام دوست ارزشمندم آقا یا خانم همشهری از نگاه شما عزیز ممنونم
اما عرض کوچکی دارم” حرف حق بزنیم هیچ ایرادی ندارد” اما ایکاش اول با “هویت واقعی” صحبت کنیم
تا بهتر مطلب بیان شود.
دوم هم اگر نقدی بر کسی هست با توهین و تخریب شخصیت بیان نکنیم، تا حق خودمان زیر سئوال نرود.
—————
ممنون از بزرگی شما، ماندگاری وسلامت باشی

استاد بزرگوار هنرمند ارزشمند شما چرا ! خبر هنریتان خیلی قابل تامل است

سرویس هنری/علیآقا حسین پور در گفته :

خودی عزیز دوست من امیدوارم همیشه سلامت باشی
—–
طبیعتا بنده در زمینه هنری فعالیت دارم و امیدوارم در آن زمینه بهتر در خدمت شما عزیز ارزشمند و دیگر دوستان باشم، اگر ضعفی هم هست عذر تقصیر، ببخشید.
—–
مانا باشید.

بهروز پیری در گفته :

باعرض ادب و احترام
بسیار از خواندن این خبر خوشحال شدم چرا که ادامه این روند میتواند بوجود اورنده امید در راستای بالا رفتن بار علمی دانشگاه علمی کاربردی در اینده باشد که طبیعتا دست یافتن به این مهم با وجود اساتیدی چون اقایان فیضی – جمشیدی -حسین پور و کاظمی دست یافتنیست

ا0ب در گفته :

باعرض سلام خدمت استاد جمشیدی خداوکیلی خیلی زحمت میکشی خصوصا در مبحث کنفرانسها بی تعارف سطح دانش شما یک سروگردن بالاتر ازدانشگاه علمی کاربردی کوهدشته

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :