کد خبر : 24401
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 295 بازدید

کنگره ادیب اعظم/ بزرگداشت استاد محمد رضا آدینه وند / پس فردا ۲۶ اردیبهشت در کوهدشت

  کنگره ادیب اعظم با هدف بزرگداشت استاد محمد رضا آدینه وند پنجشنبه 26 ادیبهشت با پیام آیت‌الله العظمی جوادی‌آملی وسخنرانی آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه کشور  در لرستان برگزار می شود.  به گزارش میرملاس به نقل از کانون سبحان  ؛ حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم طهماسبی امام جمعه کوهدشت ، گفت: این […]

Untitled-1

 

کنگره ادیب اعظم با هدف بزرگداشت استاد محمد رضا آدینه وند پنجشنبه 26 ادیبهشت با پیام آیت‌الله العظمی جوادی‌آملی وسخنرانی آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه کشور  در لرستان برگزار می شود. 

به گزارش میرملاس به نقل از کانون سبحان  ؛ حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم طهماسبی امام جمعه کوهدشت ، گفت: این همایش بنا بود 12 اردیبهشت همزمان با روز معلم برگزار شود اما به دلیل تقارن سفر آیت الله العظمی نوری همدانی به استان لرستان وتدارک میزبانی معظم له از سوی مسئولین استان این همایش به 26 اردیبهشت موکول شد.

وی با تاکید بر زنده نگه داشتن یاد علمای دین اظهارداشت: پاسداشت مقام علمی علما و بزرگان دین از جمله مواردی است که در اسلام بسیار مورد تاکید بوده و آیات و روایت فراوانی در این زمینه وجود دارد.

امام جمعه کوهدشت گفت: استاد آدینه‌وند از نوادر علوم دینی بخصوص در زمینه علم صرف و نحو هستند که شاگردان بسیاری را تربیت کرده و تألیفات بسیاری نیز داشته است.

حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی تصریح کرد: این رویداد بزرگ فرهنگی با نام کنگره ” اديب اعظم” از ساعت 9 صبح در تالار آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری امید شهرستان کوهدشت و با حضور چهره های برجسته حوزوی وکشوری برگزار خواهد شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :