کد خبر : 24645
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۳:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 61 بازدید

رشیدی : قانونمداری و اجرای قانون اصل انتخابات در پلدختر است

    فرماندار پلدختر گفت: قانونمداری و اجرای قانون در همه مراحل انتخابات پلدختر در اولویت است.   فریدون رشیدی  اظهار داشت: بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برابر قانون و از تاریخ 12 اردیبهشت توسط هیئت‌های اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی و هیئت‌های نظارت بر اساس استعلامات به عمل آمده از مجاری […]

 

 

فرماندار پلدختر گفت: قانونمداری و اجرای قانون در همه مراحل انتخابات پلدختر در اولویت است.

 

فریدون رشیدی  اظهار داشت: بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برابر قانون و از تاریخ 12 اردیبهشت توسط هیئت‌های اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی و هیئت‌های نظارت بر اساس استعلامات به عمل آمده از مجاری منابع چهارگانه انجام شده است.

وی افزود: چنانچه در این مرحله صلاحیت داوطلب احراز نشود، شخص می‌تواند طی یک فرآیند زمانی مشخص به هیئت نظارت شهرستان یا استان مراجعه کند.

فرماندار پلدختر با بیان اینکه کار بررسی صلاحیت‌های نامزدها برابر با قانون انجام شده است، اظهار داشت: قانونمداری و عمل به قانون برای هیئت‌های اجرایی و نظارت اصل است.

وی گفت: کار نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا برعهد مجلس شورای اسلامی است و شورای نگهبان هیچ دخالتی در آن ندارد.

رشیدی با عنوان اینکه هیئت‌های نظارت شوراها و ریاست جمهوری با هم متفاوت است، تأکید کرد: هیئت نظارت ریاست جمهوری مستقل و زیرنظر شورای نگهبان است.

فرماندار پلدختر با اعلام اینکه هیئت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات بر اساس برنامه زمانبندی شده آمادگی کامل دارند گفت: در استان انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در چارچوب قانون برگزار می‌شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :