کد خبر : 2468
تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,194 بازدید

فرماندار : مردم کوهدشت حماسه‌اي را خلق کردند که در تاريخ لرستان و کوهدشت ماندگار خواهد شد.

به گزارش میرملاس نیوز ؛ فرماندار کوهدشت به مشارکت 97 درصدي مردم کوهدشت در انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي اشاره کرد و افزود: از مجموع 118 هزار نفر واجدين شرايط راي دهنده، 115 هزار و 79 نفر در انتخابات شرکت کردند. “الهيار ملکشاهي” با کسب41 درصد آرا و 47 هزار و 88 راي، بيشتري آرا را به خود اختصاص داد و به …

فرماندار : مردم کوهدشت حماسه‌اي را خلق کردند که در تاريخ لرستان و کوهدشت ماندگار خواهد شد.

غلامرضا حمزه‌پور” افزود: همزمان با پايان يافتن کار سرشماري آرا در حوزه انتخابيه کوهدشت، “الهيار ملکشاهي” به عنوان منتخب مردم اين شهرستان انتخاب شد.

 وي به مشارکت 97 درصدي مردم کوهدشت در انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي اشاره کرد و افزود: از مجموع 118 هزار نفر واجدين شرايط راي دهنده، 115 هزار و 79 نفر در انتخابات شرکت کردند. “الهيار ملکشاهي” با کسب41 درصد آرا و 47 هزار و 88 راي، بيشتري آرا را به خود اختصاص داد و به خانه ملت راه يافت.

 حمزه پور ادامه داد: 179 شعبه اخذ راي، کار جمع آوري آرا را انجام دادند که 79 شعبه آن در بخش مرکزي و حومه و 100 شعبه آن در شهرهاي رومشگان، گراب، کوناني، درب گنبد و روستاها، مستقر شده بود.

 فرماندار کوهدشت عنوان کرد: با توجه به وجود نيروها و مجريان بي‌طرف و همچنين اعتماد سازي در بين مردم، خوشبختانه اين اعتماد در بين مردم بوجود آمد و به لطف خدا موجب شد، انتخابات گسترده، پرشور و حداکثري داشته باشيم که در نوع خود، در کشور بي نظير بوده است.

 حمزه پور، اين حضور حداکثري را موجب اقتدار و سربلندي نظام دانست و گفت: در هيچ دوره اي از انتخابات، چنين انتخاباتي با اين امنيت و سلامت وجود نداشته است. اميدواريم که نتيجه اين حضور موجب پيشرفت و آباداني شهرستان کوهدشت شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :