کد خبر : 24684
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 271 بازدید

زن کلاهبردار در خرم آباد دستگیر شد

    فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری یک کلاهبردار زن با 62 نفر مالباخته در خرم آباد خبر داد.    مهر: سردار کاظم علیزاده در این رابطه گفت: در پی بررسی یک فقره پرونده کلاهبرداری و شکایت خانمی مبنی اینکه مبلغ 15 میلیون ریال از وی کلاهبرداری شده است، شناسایی و پیگیری موضوع به […]

images

 

 

فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری یک کلاهبردار زن با 62 نفر مالباخته در خرم آباد خبر داد.

 
 مهر: سردار کاظم علیزاده در این رابطه گفت: در پی بررسی یک فقره پرونده کلاهبرداری و شکایت خانمی مبنی اینکه مبلغ 15 میلیون ریال از وی کلاهبرداری شده است، شناسایی و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تحقیقات گسترده و هماهنگی مقام قضایی روز گذشته در سطح شهر خرم آباد کلاهبردار را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان لرستان با تشریح نحوه کلاهبرداری این زن، گفت: خانم کلاهبردار با پیشنهاد به برخی از زنان نمازگزار در یکی از مساجد شهر خرم آباد مبنی بر پرداخت مبالغی به عنوان سپرده گذاری موسسه محلی و دریافت چهار برابر پول سپرده پس از گذشت 6 ماه از تعدادی از شهروندان کلاهبرداری کرده است.

وی اظهار داشت: سادگی، بی توجهی و بی اطلاعی این افراد از قوانین و مقررات در شکل گیری این پدیده و توفیق کلاهبردار در دستیابی به اهداف خود تأثیر بسزایی داشته است.

سردار علیزاده با اشاره به اینکه تاکنون 62 نفر مالباخته در این رابطه شناسایی شده است، عنوان کرد: کلاهبردار متهم از مالباختگان در مجموع دو میلیارد و 742 میلیون و 850 هزار ریال کلاهبرداری کرده است که برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

وی با بیان اینکه افراد فرصت طلب و کلاهبردار از هر حیله ای برای دست یابی به هدف خود استفاده می کنند گفت: هوشیاری و توجه بیشتر می تواند در ناکام ساختن کلاهبرداران موثر باشد.

فرمانده انتظامی لرستان در پایان از شهروندان خواست در صورت مشکوک بودن و مشاهد اینگونه افراد بلافاصله از طریق مرکز 110با پلیس تماس حاصل کنند.

 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :