کد خبر : 24697
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۱:۴۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 576 بازدید

مطهری: قیمت بنز هاشمی در حد پراید است

    نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از اظهارات اخیر امام جمعه موقت تهران درباره ویژگی‌های رییس‌جمهور آینده و «غیرمنطقی» خواندن بخش از این سخنان گفت: فکر نمی‌کنم بنز آقای هاشمی گرانتر از پژوی آقای جنتی باشد. علی مطهری در حاشیه جلسه علنی امروز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: آقای جنتی می‌گوید به […]

 

 

نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از اظهارات اخیر امام جمعه موقت تهران درباره ویژگی‌های رییس‌جمهور آینده و «غیرمنطقی» خواندن بخش از این سخنان گفت: فکر نمی‌کنم بنز آقای هاشمی گرانتر از پژوی آقای جنتی باشد.

علی مطهری در حاشیه جلسه علنی امروز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: آقای جنتی می‌گوید به کسی که سوار بنز می‌شود رای ندهید، ولی بحث برسر این است که اگر برخی مقامات سوار بنز می‌شوند، این کار بنا بر تشخیص تیم حفاظت انجام می‌شود. از طرف دیگر بنزهایی که این مقامات سوار می‌شوند، بنزهای 20، 30 سال پیش است که قیمتش در حد پراید است، به نظرم این حرف خیلی خامی بود.

وی در واکنش به این‌که اظهارنظر جنتی تاکیدی بر لزوم دوری رییس‌جمهور آینده از اشرافی‌گری بود، گفت: موضوع برسر این است که تیم حفاظت آقای هاشمی برای ایشان مشخص می‌کند که با بنز و ماشین ضدگلوله برود، این کار به دلیل موقعیت ایشان است، آقای جنتی هم با پژو تردد می‌کنند که فکر نمی‌کنم بنز آقای هاشمی گرانتر از پژوی آقای جنتی باشد.

وی با سخیف دانستن «عوام‌فریبی» ابراز عقیده کرد: در انتخابات‌های گذشته مردم را فریب دادیم و آرای‌شان را به سمتی سوق دادیم که به این بدبختی‌ها رسیدیم. پس دیگر این روش‌ها را تکرار نکنید.

نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به این‌که آیا می‌توان صحبت‌های جنتی را به عنوان دبیر شورای نگهبان به معنای گام برداشتن برای رد صلاحیت هاشمی تعبیر کرد؟ گفت: اگر ایشان می‌خواهد گام بردارد، چرا در نماز جمعه اعلام می‌کند، خب در جای خود گام بردارد.

وی در پاسخ به این‌که انتخابات آینده را چند قطبی می‌دانید؟ نیز ابراز عقیده کرد: انتخابات آینده در واقع رقابتی بین گفتمان اعتدال‌خواهی و افراط‌گری است. دیگر بحث اصولگرایی و اصلاح‌طلبی مطرح نیست. در واقع اصولگرایان و اصلاح‌طلبانی معتدل در یک صف و افراط‌گرایان و تندروها در صف دیگر قرار دارند. بقیه دسته‌بندی‌ها را قبول ندارم. این‌که بگویند یک طرف اصولگرایان، یک طرف اصلاح‌طلبان و یک طرف جریان هاشمی است یا این‌که هاشمی را به جریان اصلاحات منتسب کنند، درست نیست.

وی در ارزیابی از اظهارنظرهایی در مورد خط‌ ‌دهی به هاشمی از طرف اصلاح‌طلبان گفت: واقعیت این است که بخش قابل توجهی از اصولگرایان حامی هاشمی هستند، این‌طور نیست که ایشان محصور در بین اصلاح‌طلبان باشند. منتهی عده‌ای از تندروهای اصولگرا شیطنت می‌کنند و می‌گویند که هاشمی کاندیدای اصلاح‌طلبان است. همچنین می‌گویند که حامیان هاشمی همان حامیان موسوی هستند، این صحبت‌ها مقداری بی‌تقوایی است، باید واقعیت را دید که ایشان در بین اصولگرایان حامیان مهمی دارند.

مطهری درباره این‌که فکر می‌کنید هاشمی تایید و یا رد صلاحیت شود؟ مدعی شد: قطعا آقای هاشمی تایید صلاحیت می‌شوند، اصلا اگر ایشان تایید نشوند، اصل انقلاب و نظام زیرسوال می‌رود. از طرف دیگر مشایی را باید با قاطعیت رد کرد و هاشمی را با قاطعیت تایید کرد.

وی همچنین در پاسخ به این‌که آیا هاشمی برای گرم کردن تنور انتخابات وارد عرصه شده است؟ گفت: این صحبت درست نیست. البته به طور طبیعی با ورود آقای هاشمی تنور انتخابات هم گرم می‌شود ولی صرفا این‌طور نیست که بگوییم ایشان برای داغ کردن فضای انتخابات وارد شده‌اند و نتیجه برایش مهم نیست. طبیعی است که آقای هاشمی مثل بقیه کاندیداها با انجام محاسباتی وارد صحنه شده‌ است البته طبیعتا به طور ضمنی فضای انتخابات با ورود ایشان فضای گرم‌تری می‌شود.

وی در مورد این‌که آیا در ستاد هاشمی فعال هستید؟ گفت: بنده سمتی در ستاد آقای هاشمی ندارم و سخنگویی بنده نیز در ستاد ایشان درست نیست، طبیعتا سخنگو در این ستاد مشخص می‌شود. 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جانا سخن از زبان ما میگویی ایول

[پاسخ]

پرويز گراوند در گفته :

هاشمي خوب يا بد اهل اين رياكاريهاي بي كلاس نيست. اگر رياكاري كند، رياكاري اش با كلاستر از اين روشهاست. كسي كه به سن بالاي 60 سال برسد و بنز نداشته باشد، توان رياستجمهوري نيز ندارد. احمدي نژاد پنير و چاي شيرين ميخورد آخر و عاقبت كشور را به اينجا رساند. استفاده از از بنز توسط هشمي و استفاده از پرايد از طرف جليلي هرچند صادقانه نيست، اما نمايانگر تفاوت دو گفتمان است: گفتمان زندگي و گفتمانِ شعار و ناكجاآباد و در نهايت فقر و وضع موجود.

[پاسخ]

علی کولیوند پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶:

بند آخر بسیار درست است جناب گراوند

[پاسخ]

كوهدشتي پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۶:۵۹:

جناب گراوند بنازم به قلمت و………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… ممنونم

[پاسخ]

اگر رقابت بين اعتدال وتندروي است و هاشمي مظهر اعتدال است يعني تندروهاي طيف اصلاحات به هاشمي راي نمي دهند ؟ مثلا به لنكراني يا جليلي يا حدادعادل راي ميدهند؟ نه آقاي مطهري ! تئوري پردازي به جنابعاي نيامده شما بهتراست همان عنوان اصولگراي پشيمان يا اصلاح طلب جديدرا حفظ كنيد. اما حقيقت رقابتها چيز ديگري است رقابت طيف بين اسلامگرايان و غربگرايان همين.حالاشما هاشمي را در هر طيف كه مايلي ببيني ببين.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷:

سلام ماکسیمیلیان تا حالا کجا بودی این حرفا مال عهد دقیانوسه معجزه هزاره سوم جا واسه این اراجیف نذاشته

[پاسخ]

ع ش ق

[پاسخ]

بهاري پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷:

جناب مطهري ” بنگاه دار هم كه هستي .

[پاسخ]

بخدا قسم یک بی طرف در گفته :

دوستان عزیز و گرامی همه مردم ایران می دانند تنها کسی که می تواند ما را از این فلاکت و بدبختی و تحریم و گرانی و در آخر دلار 5000 هزار تومانی نجات دهد آقای هاشمی رفسنجانی می باشد پس چرا بحث الکی می نمایید . و اما شما جناب آقای کندرو که فرموده اید رقابت بین اسلامگرایان و غربگرایان می باشد آیا شما که ادعای اسلامگرایی دارید تا کنون چند بار برای نماز جماعت به مسجد محلتان رفته اید . چند بار شب برای نماز شب از خواب بیدار شده اید آیا بحال نماز صبحتان قضا شده است راستی اصلا نماز می خوانید . حتما در خانه هم ماهواره ندارید تور رو خدا بس است دیگر دست از این همه شعار بردارید همه ما میدانیم که هیچکس به اندزه آقای هاشمی برای این مملکت زحمت نکشیده . شما فکر می کنید ما باسیاست و تدبیر چه کسی توانستیم هشت سال در برابر تمام دنیا بجنگیم بدون اینکه حتی یک وجب از خاکمان را از دست بدهیم . آیا تا بحال با خود اندیشیده اید که در آن بحبوحه جنگ طاقت فرسا که رشید ترین و پاکترین فرزندان این آب و خا ک در جبهه با دشمن می جنگیدند و تمام دنیا ایران را تحریم نموده بودند گلوله آر پی جی 10000 هزار تومانی از کجا و با کدام پول به جبهه می رسید . حال شما کمی وجدانهای خفته خود را قلقلک دهید تا از خواب غفلت بیدار شوند . این که فرزندان آقای هاشمی بد هستند به ایشان چه ربطی دارد . مگر فرزند نوح که پیامبر خدا بود کافر نیود مگر برادر امام حسین با ایشان در کربلا بود دیگر بس است شما را بخدا دست بردارید از این همه تفرقه افکنی

[پاسخ]

كندرو پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵:

درجواب بخدا قسم يك بي طرف ” خيلي خيلي خوشحالم كه معيارتان ودغدغه تان نماز ومسجد محله وماهواره است.
اما جواب : من اكثر اوقات براي نماز به مسجد محله يا مسجد صاحب الزمان (عج) و بعضي مواقع هم به مسجد جامع ميروم. درموردنمازشب : خير نمازشب نمي خوانم. درمورد اصل نماز : بله نماز ميخوانم البته گاهي هم قضا ميشود بعدا به جا ميارم . درمورد ماهواره : بايدبگم خير ” من ماهواره ندارم . البته برخي مواقع درمنزل فاميل يا همسايگان كه براي ديدار واحوالپرسي ميروم ماهواره هم ميبينم. اما درمورد آقاي هاشمي : دوست عزيز! اين هاشمي ” اون هاشمي نيست كه شما درذهنتان داريد. درمورد ازدست ندادن وجب خاك هم بگويم من هم مانند شما خوشحالم كه دشمن نتوانست يك وجب ازخاك مارا ببرد اما نبايد اين را به پاي هاشمي بنويسيم. ولي امروز دشمن به فكر برنامه هايي مي باشد كه مقدمات آن را در دولت خاتمي فراهم نمود وچه بسا باروي كارآمدن ليبرال ها و غربگرايان تندرو بارديگر به نام تنش زدايي واعتدال و تعامل با دنيا ” يك وجب خاك كه هيچ بلكه همه عزت كشور را درقالب يك معاهده گلستان ازنوع اطو كشيده اش و يك قرارداد تركمانچاي هسته اي به دشمن تحويل دهيم .

[پاسخ]

بخدا قسم یک بی طرف در گفته :

دوستان عزیز و گرامی همه مردم ایران می دانند که تنها کسی که می تواند ما را از این فلاکت و بدبختی و تحریم و گرانی و در آخر دلار 5000 هزار تومانی نجات دهد آقای هاشمی رفسنجانی می باشد پس چرا بحث الکی می نمایید . و اما شما جناب آقای کندرو که فرموده اید رقابت بین اسلامگرایان و غربگرایان می باشد آیا شما که ادعای اسلامگرایی دارید تا کنون چند بار برای نماز جماعت به مسجد محلتان رفته اید . چند بار شب برای نماز شب از خواب بیدار شده اید آیا تا بحال نماز صبحتان قضا شده است راستی اصلا نماز می خوانید . حتما در خانه هم ماهواره ندارید . بس است دیگر دست از این همه شعار بردارید همه ما میدانیم که هیچکس به اندازه آقای هاشمی برای این مملکت زحمت نکشیده . شما فکر می کنید ما باسیاست و تدبیر چه کسی توانستیم هشت سال در برابر تمام دنیا بجنگیم بدون اینکه حتی یک وجب از خاکمان را از دست بدهیم . آیا تا بحال با خود اندیشیده اید که در آن بحبوحه جنگ طاقت فرسا که رشید ترین و پاکترین فرزندان این آب و خا ک در جبهه با دشمن می جنگیدند و تمام دنیا ایران را تحریم نموده بودند گلوله آر پی جی 10000 هزار تومانی از کجا و با کدام پول به جبهه می رسید . حال شما کمی وجدانهای خفته خود را قلقلک دهید تا از خواب غفلت بیدار شوند . این که فرزندان آقای هاشمی بد هستند به ایشان چه ربطی دارد . مگر فرزند نوح که پیامبر خدا بود کافر نیود مگر برادر امام حسین با ایشان در کربلا بود دیگر بس است شما را بخدا دست بردارید از این همه تفرقه افکنی

[پاسخ]

رحمت بر پدر ومادرت

[پاسخ]

من حاضرم بنزهاشمی روبا قیمت دوتا پرایدبخرم

[پاسخ]

حاتم زاده در گفته :

1- همه میدونن که کنظور ایت الله جنتی به طور صریح آقای هاشمی بود.
2- طبق قانون، دبیر شورای نگهبان و به اصطلاح ناظر انتخابات!!! نباید این گونه موضعگیری کند و نظری شخصی خود را از تریبون شورای نگهبان و نماز جمعه اعلام کند.
3- بنز آقای هاشمی مال خودشان نیست بلکه متعلق به تیم حفاظت ایشان از شاخه “انصار المهدی” سپاه است که حدود 28 سال است در اختیار ایشان گذاشته شده است اما مالک آن سپاه است.
4- قیمت این بنز با توجه به اینکه مدلش پایینه خیلی کمه و الان از پژو آقای جنتی کمتره.
5- به فرض هم که بنز آخرین سیستم باشه و مال خود آقای هاشمی باشه، رئیس جمهور بنزسوار بهتره یا رئیس جمهور گدا گشنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

بیخیال هاشمی عشق است مشایی

[پاسخ]

فغیب پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۶:۴۲:

دمت گرم

[پاسخ]

چکار با این پیرمرد دارین خودش دوس داره بازم طعم شیرین باختو تجربه کنه البته این بار مقابل اسفندیار مشایی

[پاسخ]

برا لیوه(لکستان) در گفته :

زنده باد مطهر درود بر هاشمی

[پاسخ]

وروجک پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۹:۳۰:

برا لیوه
زنده باد برا لیوه

[پاسخ]

هفته گذشته، مناظره‌ای میان “حجت‌الاسلام سیدعباس نبوی”و “صادق زیبا کلام” که خود را نماینده آیت‌الله رفسنجانی می‌داند، برگزار شد.
متـــن ایــــن مناظره را روی وبــتون قرار بدیـــن.

[پاسخ]

خسرو پرویزپور-حقوقدان در گفته :

تردیدی ندارم سهم علی مطهری از شهیدمطهری در حد صفر است زیرا میدانم اگر شهید مطهری زنده بود در کنگره مردان مقاوم” قانون و شریعت” این سرزمین نظیر حضرت آیت الله جنتی با فصاحت و بلاغتی برجسته تمجید و تکریم میکرد ، سخنان غیر منطقی آقای مطهری در مجلس شورای اسلامی علاوه بر مسئولیت شرعی دارای ابعاد کیفری است ،ادله تمسک به مصونیت قانونی نمایندگان هرگز مجوز تاختن به رجل سیاسی و نهادهای قانونی نمی باشد، تحلیل سخنان آقای مطهری تنها گمانه ای را که تقویت میکند این است که او نیزمانند سران فتنه در حال خروج از دائره نظام اسلامی است،سخنان او دارای لایه هایی زهر آگین بود.

[پاسخ]

درود بر مطهری

[پاسخ]

یه روزی می گفتن رئیس جمهور باید درد طبقه مستضعف رو درک کنه، الان علناً می گن رئیس جمهور بنزسوار خوبه یا گدا گشنه؟!
.
ما به همه کاندیداها احترام می گذاریم و همه از نظر ما محترم هستند، اما هر کسی که این مطالب رو می خونه بدونه اینهایی که از پول و ثروت دفاع می کنن فردا هیچ ارزشی برای شما و فکر شما قائل نخواهند بود، چرا؟ چون پول ندارین، پون از نظر اینا همه ما وشما گدا گشنه ایم.
..
این اصلاحاتی است که شما از آن دم می زنید؟ بیلونر بهتر از فقیر – شکم گنده بهتر از لاغر – بنز سوار بهتر از پژو سوار- پس اونایی که ماشین ندارند، قطعاً از نظر شما ارزشی هم ندارن.
.
هـــــر کســــی تفکـــــر دارد، خودش «سیـــــفا» بنماید.

[پاسخ]

بیرانوند در گفته :

با نظر آقای پرویزپور کاملا موافقم چون علی مطهری نون جمهوری اسلامی رو میخوره و سفره رو پاره میکنه این خیلی زشته از فرزند شهید مطهری بعیده

[پاسخ]

یک دوست در گفته :

خدا وکیلی اینا رو بیخیال به فکر یک آدم پرانرزی برای فعالیت اجرایی مملکت باشید کسی که در موفقیت آزموده شده است
جناب دکتر قالیباف

[پاسخ]

آقاي پرويزپور آيا زمان آن نرسيده كه از اين افكار .نا صحيح خود دست برداريد دوازده سال نمايندگي شهرستان هشت سال رياست جمهوري احمدي نژاد چه دسته گلي بر سر مردم زديد.بس است شما را به خدا به خون شهيدان هر دوي ما حقيقت را با چشمان بينا زير پا نگذاريد.

[پاسخ]

پرویز گراوند در گفته :

این اتومبیل با قیمتی معادل 69500 یورو و با احتساب هر یورو و با در نظر داشتن این مورد که این ماشین متعلق به 30 سال پیش است، به ارزش 278 میلیون تومان می باشد.

[پاسخ]

به اشراف گراها رای ندیدن آگاه باشین دوره همین آقا تورم شد49/5درصد شد بحران های اجتماعی ،فرهنگی ایران رو در نوردید گرو ه های معاند می خواستن ایران با کمک بیگانه ها بگیرن -چون فقط به فکر ثروت وقدرت خودشونن واز این میدن به اون بصیر باشید./

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵:

در دوران هاشمي ( در سال ٧٤ ) تورم به ٤٩ درصد رسيد . بله ! درست است منتها اين را هم بگوييد كه آن تورم را خود هاشمي پايين كشيد و به جاي تلاش براي حل اين مشكل به سفربازي و پرچم چرخاني و برگزاري ميتينگ هاي ميلياردي و بگم بگم نپرداخت و اين را هم بگوييد كه با وجود آن تورم و گراني بازار كسب و كار از رونق نيفتاد و توليد ملي شكوفا شد

[پاسخ]

کی آن تورم را خود ایشان پایین کشید؟
تولید ملی شکوفا شد بیشتر برای ثروتمندان.
ایشان نبودند که می خواستند فعالیت سیاسی دانشجویان را تعطیل کنند؟
حالا اینا سنشون قد نمیده دلیل نمی شه که …..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :