کد خبر : 24704
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۲:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 426 بازدید

مشایی: به رد صلاحیت فکر نمی کنم

            اسفندیار رحیم مشایی با اشاره به اینکه به این فکر نمی‌کنم که ما را رد می‌کنند یا نه گفت : ما خیلی خرسند و خوشحال هستیم که هر چه از بهار گفتیم، انتخاباتی نبود، بلکه برای امام زمان(عج) است.   مهر:  اسفندیار رحیم مشایی رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم […]

 
 
 
 
 
 
اسفندیار رحیم مشایی با اشاره به اینکه به این فکر نمی‌کنم که ما را رد می‌کنند یا نه گفت : ما خیلی خرسند و خوشحال هستیم که هر چه از بهار گفتیم، انتخاباتی نبود، بلکه برای امام زمان(عج) است.
 

مهر:  اسفندیار رحیم مشایی رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد در دیدار شماری از نخبگان استان‌های مختلف کشور با بیان اینکه انقلاب اسلامی بعد از قرن‌ها عزلت، فراموشی، عقب نشینی و اختفا با اندیشه ی مردی الهی یعنی امام راحل، توده‌های مردم را در بر گرفت اظهار داشت: امام راحل با افکار و اندیشه‌های الهی خود، زنگار غفلت را از قلب‌ها و مغزها زدود و مردم به خاطر آوردند که چه ماموریت بزرگی به عهده دارند.

مشاور رئیس جمهور با بیان اینکه بدون مدیریت الهی جامعه به درجات مورد نظر نخواهد رسید و حرکت در برپایی آن مأموریت بلند ملت ایران است، تصریح کرد: با مدیریت الهی است که جامعه می‌تواند به درجات بالای کمال دست پیدا کند.

وی افزود: ما وظیفه داریم در ادامه خط انبیاء الهی پیامبر اکرم (ص) و ائمه طاهرین(ع)، مقدمات مدیریت الهی را فراهم کرده، بسترها را مهیا و مسیر را هموار کنیم تا راه برای آمدن امام عصر (عج) باز شود.
رییس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد با تاکید براینکه ماموریت انقلاب و جمهوری اسلامی جز کمک به استقرار مدیریت الهی نیست، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی آمد تا منطق و مکتب امام زمان (عج) را بشناساند و تأکید کند که تنها راه پیش‌روی بشریت همان راه سبز علوی و مهدوی است که تا انتها می‌رود.

مشایی ادامه داد: امروز دنیا منتظر است ببیند کار انقلاب اسلامی به کجا می‌رسد؟ چه راهی را انتخاب می‌کند؟ آیا نظام سلطه جهانی را به رسمیت می‌شناسد یا خیر؟ اگر نمی‌شناسد آیا چیزی دارد که به جای آن عرضه کند؟

مشاور رئیس جمهور با بیان اینکه به رسمیت شناختن نظام سلطه عین کفر و خیانت به این مکتب است، افزود: هیچ چیز بدتر از درخدمت شیطان بودن نیست .

رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد خاطرنشان کرد: همانطوری که امام راحل فرمودند هر جا ظلم است، مبارزه هم هست و هر جا مبارزه است ما هم هستیم ؛ تا انقلاب مهدی (عج) نهضت ادامه دارد و بعد از ظهور امام عصر(عج) نیز، اصل نهضت برقرار می‌شود.

مشایی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی برای اصلاح نظام حاکم بر جهان برنامه و راهکار دارد، اظهار داشت: مگر می‌شود کسانی که قرار است پرچم امام زمان (عج) را در دست بگیرند برنامه نداشته و نسبت به آینده تحلیل نداشته باشند؟ و قدرت تحلیل برنامه‌های شرقی – غربی عالم را نداشته باشند؟

رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد تصریح کرد: انقلاب اسلامی مکتبی است که نه فقط در سرزمین‌های اسلامی، بلکه در جای جای جهان قابلیت ارائه و عرضه دارد.

مشاور رئیس جمهور خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی، نظامی را به دنیا معرفی می‌کند که مشخصه بارز آن محبت، عشق و فداکاری است و هر کسی بخواهد با این نظام همراه شود باید به عشق مردم به پرواز در آید.

وی افزود :  نظام جمهوری اسلامی نظامی است که مردم به آن عاشقانه نگاه می‌کنند و فرهنگ عشق را تبلیغ می‌کند.

مشاور رئیس جمهور برتری انسان بر انسان را یک منطق بسیار خطرناک برشمرد که از سوی شیطان در طول تاریخ استفاده شده است و خاطرنشان کرد: شیطان با این طرح، انسان را به دست انسان در صحنه خار، ذلیل ، خفیف و سرانجام حذف کرد.

مشایی ادامه داد: خداوند در مورد فرعون می‌فرماید : فرعون اول قومش را خفیف، ذلیل و کم قیمت کرد؛ یعنی آنها خفت را پذیرفتند و بعد فرعون بر آنها حاکم شد و سپس انسان‌های ضعیف از فرعون تبعیت کردند. مگر انسان آزاده می‌شود از فرعون تبعیت کند؟

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه از من بارها پرسیده اند نظرت راجع به ولایت فقیه چیست؟ اظهار داشت: ما امام راحل را با ولایت فقیه باور کردیم و تا آخر پای آن می‌ایستیم.

مشایی با بیان اینکه ما برای رقابت انتخاباتی نیامده ایم و هیچ کسی رقیب ما نیست ، تصریح کرد: ما ایجابی و اثباتی وارد انتخابات می‌شویم و می‌خواهیم اندیشه‌های بلند انقلاب و دین حقیقی اسلام را به جهان عرضه کنیم.

رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد با بیان اینکه ما به دنبال عرضه اندیشه امروز ملت ایران به دنیا هستیم، اظهار داشت: حرف و  عمل ما امروز ثبت می‌شود و فردا دنیا از ما پاسخ خواهد خواست؛ پس ما باید بهترین، زیبا ترین و عالی ترین نام و عنوان را برای این مکتب داشته باشیم.

مشایی تصریح کرد: خیلی فکر کردم که چه طور می‌توانیم امام زمان (عج) را به دنیا معرفی کنیم و خداوند لطف کرد و بعد از اینکه آشناتر  شدیم، دیدیم خودشان به فکر امروز و جهان بودند. امامی که آنها به القاب مختلف معرفی می‌کنند ، بهار انسان است. بهار انسانها !

مشاور رئیس جمهور افزود: ما خیلی خرسند و خوشحال هستیم که هر چه از بهار گفتیم، انتخاباتی نبود، بلکه برای امام زمان(عج) است.

وی با اعلام اینکه دکتر احمدی نژاد چند سالی است در سخنرانی‌هایش ربیع‌الانام را مطرح می‌کند، تصریح کرد: بهار ما فقط برای سرزمین پاکِ رویاییِ با عزت نیست، بلکه برای همه سرزمین‌های عالم است.

رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد در خاتمه با بیان اینکه در انتخابات نیز به این فکر نمی‌کنیم که ما را رد می‌کنند یا نه، اظهار داشت: ما بر اساس یک تکلیف آمده‌ایم و راه نورانی انقلاب پایان ندارد، بلکه هر لحظه اش نسبت به هر لحظه قبل، آغازی جدید است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حرف هات همه ضد ونقیض اند. با کلمات بازی کردن و خوب بلدی ولی بازیگر خوبی نیستی!

[پاسخ]

بهاري ناهاري در گفته :

يعني ملت اسراييل !! جزو نظام سلطه نيست؟

[پاسخ]

چقد پر رویی مشایی بابا کوتاه بیا
بگم بگم بگم!

[پاسخ]

زنده باد مشایی دلاور سالار ی دونه ای بخدا

[پاسخ]

زنده باد بهاروزنده باد اسفندیار مشایی

[پاسخ]

ما همه پشتتیم به فضل خدا رئیس جمهور میشی به کوری چشم بدخواهانت
برای پیروزی اسفندیار مشایی و ظهورآقا امام زمان صلوات

[پاسخ]

زنده باد بهار

[پاسخ]

فقط مشایی

[پاسخ]

مجتبی طرهانی در گفته :

بهار , ارتباط با امام عصر (ع) , هزینه های تبلیغاتی میلیاردی از بودجه دولت , الگوی اسلامی ایرانی , قانون شکنی در چند مورد و… خودتون قضاوت کنید , همچین فردی صلاحیت زمامداری کشور ما رو داره ؟ کسی که با پشوانه واهی ارتباط با امام عصر وارد صحنه انتخابات میشه لابد فردا برا اداره کشور به فال حافظ متوسل میشه . متاسفم برای کسایی که چشم و گوش بسته و به دنبال هر هدفی میخوان بهش رای بدن , مگه اون یکی چه گلی به سرمون زده که حالا برا خودش جانشین انتخاب میکنه , مثل یه پدر دستش رو میگیره میبره ساختمون وزارت کشور , فک کنم وقتش رسیده به عصر احمدی نژاد پایان داد , عصری با تورم 200درصدی یکساله , عصر ترور شخصیت , عصر تندروی و یکه تازی , عصر تخریب وجهه سیاسی در سطح بین الملل , عصر انزوای سیاسی و …

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۸:۱۲:

ربط تورم با مشایی چیه داداش حالت خوب نیست

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۰:۱۶:

حال شما خوب نيست
ربطش اينه كه مشايي يعني احمدي و احمدي يعني مشايي
ربطش اينه كه مشايي همه كاره اين ٨ سال بوده

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴:

اگه همه کاره بوده پس چرا شورای نگهبان میگن رجل سیاسی نیستن؟

[پاسخ]

مجتبی طرهانی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲:

ممنون از جوابتون ضمنا باید بگم که معاونت و همفکری کار اجرایی یا سیاسی محسوب نمیشه حتی اگه برای فرد اول جمهور باشه , ثانیا ما داریم این کار ها رو نقد میکنیم چه انتظاری داری که شورای نگهبان اونا رو به عنوان نقطه ی قوت به حساب بیاره که بگیم مشایی جزء رجال سیاسی کشور ماست ! اگه این طور بود که خیلی از ضد انقلاب های مقیم خارج که از مشایی هم شهرت بیشتری دارن خودشون رو به عنوان رجل سیاسی معرفی میکنن…

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۶:۱۶:

همه كاره بود يعني اختيار دولت و محمود دستش بود . محمود ازش حرف شنوي داشت و الان بايد پاسخگو باشه نه اينكه طرفدارش بگه تورم ربطي به او نداره پس به عمه ناصرالدين شاه ربط داره؟
ضمناً نه مشايي نه محمود هيچدام رجل سياسي نيستن

[پاسخ]

حسنك راستگو در گفته :

خداوندا تو ميداني كه انسان بودن و ماندن در اين دنيا چه دشوار است
چه رنجي مي كشد انكس كه انسان است و از احساس سرشار است

مشايي چش مايي . . .

[پاسخ]

اصلاً فکر نکن که رد می شی یا نه، مطمئن باش که رد میشی.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :