کد خبر : 24757
تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 709 بازدید

مشایی برخی ناگفته ها را گفت

        مشایی گفت: یک زمانی وقتی همه جور تهمت و افترا به من زدند و به نتیجه نرسیدند، یک روز در یک سایت نوشتند؛ مشایی با یک مرتاض چهار صد ساله ملاقات کرده است که این حرف بیشتر شبیه جوک بود ولی خدا را شکر کردم که بالاخره کفگیر این افراد به […]

 
51821417b27d6
 
 
 
مشایی گفت: یک زمانی وقتی همه جور تهمت و افترا به من زدند و به نتیجه نرسیدند، یک روز در یک سایت نوشتند؛ مشایی با یک مرتاض چهار صد ساله ملاقات کرده است که این حرف بیشتر شبیه جوک بود ولی خدا را شکر کردم که بالاخره کفگیر این افراد به ته دیگ خورده است چرا که آیا اصلا آدم چهار صد ساله در دنیا وجود دارد؟ اگر باشد حتما یک مقصد گردشگری است!
 
 نیک نیوز:اسفندیار رحیم مشایی’ در دیدار با جمعی از طلاب حوزه علیمه قم با تاکید بر این که من سرباز ولایت بوده و دربست با ولایت فقیه هستم و شیرازه من ولایت فقیه است، اظهارداشت: ما ولایت فقیه را به جهان عرضه می‌کنیم و معتقدیم جمهوری اسلامی نظامی است که قابلیت ارائه به جهان را دارد. 

وی در دیدار و گفت ‌و گوی صمیمی با جمعی از طلاب حوزه علمیه قم به سوالات آنان در زمینه‌های مختلف پاسخ داد. 

به گزارش نیک نیوز رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد، در خصوص رابطه با علما و روحانیون گفت: یک شبکه خبری صهیونیستی اعلام کرده بود که رحیم مشایی گفته اگر در انتخابات پیروز شود قانون اساسی را عوض می‌کند و یا روزنامه گاردین نوشته است که مشایی گفته، من به روحانیت احترام می‌گذارم ولی روحانیت حق ورود به مسائل سیاسی را ندارند. 
رحیم مشایی خاطرنشان کرد: در این خصوص به من گفتند تکذیبیه بنویس، گفتم به خدا برخی اخبار تکذیبشان هم مشمئز کننده است و پرسیدم آیا این شبکه‌ها اعلام کردند که من کجا، به چه کسی و چه وقتی این حرف‌ها را گفته‌ام؟ 

وی گفت: یک زمانی وقتی همه جور تهمت و افترا به من زدند و به نتیجه نرسیدند، یک روز در یک سایت نوشتند؛ مشایی با یک مرتاض چهار صد ساله ملاقات کرده است که این حرف بیشتر شبیه جوک بود ولی خدا را شکر کردم که بالاخره کفگیر این افراد به ته دیگ خورده است چرا که آیا اصلا آدم چهار صد ساله در دنیا وجود دارد؟ اگر باشد حتما یک مقصد گردشگری است! 

رحیم مشایی با یادآوری این که روزی یک بولتن داخلی و محرمانه از یک نهاد خاص که در سراسر کشور برای مسوولان توزیع می‌شود به دست وی رسید، گفت: دستگاه‌هایی که اسم آن کافی است تا شما پایبندی به ارزش‌های دینی و صداقت را از آن انتظار داشته باشید ولی نه تنها دو خبر دروغ شبکه صهیونیستی و گاردین انگلیس در آن چاپ شده بود بلکه اخبار دروغ بسیاری از من نقل شده بود که من اصلا از آنها اطلاع نداشتم. 

وی افزود: البته دشمنی صهیونیست‌ها و انگلیس که برای ما و نظام جمهوری اسلامی آشکار است ولی تعجب و سوال اینجاست که چطور یک رسانه صهیونیستی می‌تواند مرجع و منبعی برای درج خبر کذب از یک مسوول در جمهوری اسلامی باشد؟ 

رییس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد درباره نگاه خود به فعالیت‌های فرهنگی گفت: افتخار دارم که حدود دو سال رییس کمیسیون فرهنگی دولت بودم و در این مدت بر حسب مسوولیتی که داشتم چند هزار میلیارد تومان علاوه بر بودجه جاری، به تقویت مسائل فرهنگی استان‌ها اختصاص یافت. 

رحیم مشایی افزود:این بودجه‌ها با تایید نظر آقای دکتر احمدی نژاد رییس جمهوری ، در سفرهای استانی و از سوی شورای برنامه ریزی استان تخصیص یافت. 

وی ادامه داد: شورای برنامه ریزی استان‌ها شامل افراد مختلفی اعم از امام جمعه و نمایندگانی از نهادهای فرهنگی استان بود و من در روند اجرایی یک ریال از این هزاران میلیارد تومان هم دخیل نبودم. 

مشاور رییس جمهوری در پاسخ به شبهه‌ای درباره اعطای تسهیلات به هنرمندان و شرکت در نمایشگاه‌ها و خرید تابلوها، گفت: اولا من برای هنرمندان اهمیت قائل هستم چرا که اگر قرار باشد کار هنری در کشور انجام شود، توسط همین افراد انجام می‌شود لذا باید به آنها توجه کرد چرا که اگر از آنها غافل باشیم چه بسا در زمین دیگران بازی کنند. 

رحیم مشایی افزود: نمایشگاهی هم که از آن بازدید کردم، نمایشگاه عکس یک هنرمند بود که به من گفتند این شخص در عرصه هنر تاثیرگذار است و موضوع نمایشگاه او نیز موضوع خوبی دارد و در رابطه با آب است و بعد از بازدید از این نمایشگاه گفتم این نمایشگاه توحید بود. 

وی در پاسخ به این که آیا زنده باد بهار شعار تبلیغاتی است؟ گفت: زنده باد بهار، بحث امام زمان (عج) است و حدود دو سال پیش آقای دکتر احمدی نژاد آن را در سازمان ملل مطرح کرد. 

رحیم مشایی افزود: دکتر احمدی نژاد در این سفرها اصلا استراحت ندارند چرا که در مدت سه روز سفر به سازمان ملل، ۸۶ ملاقات باید داشته باشند که برنامه ریزی برای آنها بسیار دشوار است و قابل تصور نیست که شخصی از تریبون تمام رسانه‌های بین‌المللی به عنوان بلندگویی برای معرفی ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی به دنیا استفاده کند. 

رییس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد با بیان این که حتی یک روز هم ندیدم که آقای احمدی نژاد به جایگاه و جنس کار خود مغرور شوند، اظهارداشت: ایشان روزی گفتند؛ اگر من یک روز از خدا و امام زمان (عج) رویگردان شوم و به جایگاه خودم، رییس جمهور بودنم و جایگاهی که پیش مردم دارم مغرور شوم، حتی یک صبح تا ظهر مسوولیتم به طول نخواهد انجامید. 

رحیم مشایی گفت: میلیون‌ها بلکه میلیاردها انسان از سراسر دنیا به سخنرانی‌های داخل سازمان ملل توجه می‌کنند و در چنین شرایطی دکتر احمدی نژاد در سخنرانی‌هایشان از حضرت صاحب الزمان(عج) صحبت کردند و براساس آموزه‌های دینی از ایشان با عنوان بهار نام بردند که بازتاب مثبت و موثری داشت. 

وی اظهار داشت: شخصاً در چندین مصاحبه تأکید کرده‌ام که منظور از « بهار » امام زمان (عج) است اگر چه انتخابات موضوع مهمی است ولی قابل مقایسه با امام زمان (عج) نیست و ما نمی‌خواهیم که سطح بهار را پایین بیاوریم و چه نامی برای معرفی امام زمان (عج) به دنیا، زیباتر از بهار انسان‌ها که روح انسان را زنده می‌کند. 

مشاور رییس جمهوری درباره تأکید بر ایران و مکتب ایرانی گفت: روشن است که ایران تنها کشوری است که مکتب حقه جعفری و تشیع علوی در آن جاری است. ما چرا اینقدر از ایران حرف می‌زنیم چون اندیشه جاری در این سرزمین درست و به‌ حق است و بارها گفته‌ام که ایران سرزمین تشیع، سرزمین حسین (ع)، سرزمین مهدی (عج) و سرزمین فاطمه (س) است. 

رحیم مشایی تصریح کرد: من یکبار از مکتب ایرانی نام بردم و در همان سخنرانی گفتم که این مکتب همان حقیقت اسلام ناب است. من بارها و بارها تأکید کرده‌ام که اگر از ایران حرف می‌زنیم این نیست که یک ظرفیتی به نام ملیت در مقابل ظرفیتی به نام دین قرار بگیرد. 

وی تصریح کرد: ایرانیان مکتب اهل بیت(ع) را بدرستی فهمیده و دریافت کردند.
 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آقای مشایی
پس می فرمایید با ” عباس غفاری ” چه کنیم ؟
آیا او هم دروغ است که با جن گیری و رمالی به شما شاوره می داد و امروز در زندان است ؟

زنده باد بهار در گفته :

خب حالا مهدی و فائزه هاشمی که زندان تشریف دارن ما با اونا چ کنیم پس شما چرا طرفدار هاشمی هستین
فقط مشایی چون پروندش پاکه پاکه هیچ نقطه سیاهی نداره الکی خودتو به زحمت ننداز ک به فضل خدا برد با مشاییه و به حکم آیه قران
جاء الحق و ذهق الباطل
حق آمد و باطل از میان رفت

مرده باد دروغ در گفته :

١- اطلاعاتتان را به روز کنید مهدی هاشمی بازداشت بود که تا روز دادگاه آزاد است . فائزه هاشمی هم حکم شش ماه زندان را گذراند و بیرون آمد .
٢- تعریفتان را از این واژه ها تغییر بدهید : پرونده پاک ، نداشتن نقطه سیاه ، حق ، باطل … تا وقتی که تعریفتان از این مفاهیم تعصب آلود و همراه با شیفتگی است در جهل می مانید . امیدوارم از جهل بیرون بیایی

میرملاس جان
اسناد حمایت مشایی و احمدی نژاد از یک مفسد اتصادی به اسم حمید باقری درمنی در سایت الف منتشر شده بی زحمت آن را پوشش بده تا این ” زنده باد بهار ” بفهمه بهار یعنی چی و مشایی چقدر پاکه !

الکی تهمت نزن تا ندیدی چیزی.تک رای رحیم مشایی

پرفسور! مگه انتخابات شوراست که میخوای تک رای بدی؟ خدایا ببین با کیا شدیم ۷۵میلیون

دمت گرم
هزاران مثبت
هرچی میکشیم از جهل است

شما که ندیده و نشناخته به زمین و زمان تهمت میزنید . خدا نکنه یه نفر با محمود و مشا مخالف باشه تمام برچسب ها رو میخوره
خواهش می کنم طرفدارای مشا درس اخلاق ندن

تو میخوای دو رای بده ولی اول بنویس هاشمی

زنده باد مشایی با این اندیشه و فکر ناب و رفیع که داره

اندیشه اش اینقدر رفیعه که که باید با تلسکوپ نگاهش کرد . من که نتونستم نگاه کنم شما که می تونی سلام ما را هم برسان

با سلام

این حرفا همش دروغه!این هم مثل احمدی نژاد بعدا اون روی خودش رو نشون میده.

همه به فکر کسب قدرت هستن نه امام زمان یا معیشت مردم!
خدا همه مون رو به راه راست هدایت کنه.

زنده باد بهار در گفته :

مشایی محبوب ملت ایرانی.اسفندیار حمایتت میکنیم

بگو حمایتتمی کنم نه می کنیم از طرف خودت حرف بزن

زنده باد بهار در گفته :

قسم به اسم بهاران ، بهار نزدیک است قسم به نم نم باران ، بهار نزدیک است

به حکم آنکه خدا گفت ” أن نمنّ علی” قسم به حضرت یزدان ، بهار نزدیک است

در انقلاب خمینی هدف ظهور ولی است قسم به پیر جماران ، بهار نزدیک است

شهید رفته و خون داده تا بها آید قسم به خون شهیدان ، بهار نزدیک است

امام خامنه ای سیّدی خراسانی است قسم به “یار خراسان” بهار نزدیک است

بگو دو ذکر؛یکی “زنده باد فصل بهار !” و دیگر اینکه به قرآن “بهار نزدیک است”

مرده باد دروغ در گفته :

قسم به اسم بهاران ، خزان دروغ و ریا و تملق و اختلاس و چپاول بیت المال و تزویر به اسم امام زمان و فقر و تبعیض و فساد دولتی سه هزارمیلیاردی نزدیک است
میخوای برای مشا تبلیغ کنی خواهش می کنم از امام خمینی و شهیدان هزینه نکن
خواهش می کنم شرف داشته باش

البته بهار در حال تمام شدن است و تابستان مشرقان نزدیک است زنده باد هاشمی

زنده باد بهار در گفته :

“دریا دل”

یک قدم تا مرز نابودی

یک قدم تا فاجعه مانده

می شود از رنگها فهمید

بار دیگر یک پدر خوانده…

با لبان مملو از لبخند

ظاهرش نرم است و دل سنگی

رکن های دولت اش اما

حیله و ترفند و صد رنگی

ما برای مسند قدرت

مرد اهل کار می خواهیم

بودن اما خواب بودن نه

ما دل بیدار می خواهیم

مرد دریا دل خدا باتوست

فارغ از این رنگ ها برخیز

در میان سینه ات خورشید

بار دیگر تو به پا برخیز

ای نماد عشق بی پایان

با تو حس زندگی زیباست

تو اگر باشی کنار ما

شادی فردا برای ماست

زنده باد بهار

مرده باد دروغ در گفته :

یادم نمیره طرفدارای کم فهم محمود در انتخابات ٨۴ شعار می دادن : فقر و فساد و تبعیض / احمدی نژاد به پا خیز
بنده های خدا چه تصوری و رویایی داشتن . فکر می کردن احمدی نژاد اومده انتقامشون رو از اشراف بگیره
نمی دونم چرا با خوندن این شعر یاد ٨۴ افتادم و کلاه گشادی که سر ایران رفت
امیدوارم این کامنت نویس خوشحال سند محضری بده که اگه مشا رئیس جمهور شد! ( البته در حموم) دوسال دیگه میتونه بگه : تو اگه باشی کنار ما / شادی فردا کنار ماست .
تو که خیلی شادی کامنت نویس شیرین عقل میرملاس!

زنده است یار / زنده باد بهار

زنده باد شام ونهار که از سر سفره های مردم رخت بر بست .

زنده باد تورم

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :