کد خبر : 24757
تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 717 بازدید

مشایی برخی ناگفته ها را گفت

        مشایی گفت: یک زمانی وقتی همه جور تهمت و افترا به من زدند و به نتیجه نرسیدند، یک روز در یک سایت نوشتند؛ مشایی با یک مرتاض چهار صد ساله ملاقات کرده است که این حرف بیشتر شبیه جوک بود ولی خدا را شکر کردم که بالاخره کفگیر این افراد به […]

 
51821417b27d6
 
 
 
مشایی گفت: یک زمانی وقتی همه جور تهمت و افترا به من زدند و به نتیجه نرسیدند، یک روز در یک سایت نوشتند؛ مشایی با یک مرتاض چهار صد ساله ملاقات کرده است که این حرف بیشتر شبیه جوک بود ولی خدا را شکر کردم که بالاخره کفگیر این افراد به ته دیگ خورده است چرا که آیا اصلا آدم چهار صد ساله در دنیا وجود دارد؟ اگر باشد حتما یک مقصد گردشگری است!
 
 نیک نیوز:اسفندیار رحیم مشایی’ در دیدار با جمعی از طلاب حوزه علیمه قم با تاکید بر این که من سرباز ولایت بوده و دربست با ولایت فقیه هستم و شیرازه من ولایت فقیه است، اظهارداشت: ما ولایت فقیه را به جهان عرضه می‌کنیم و معتقدیم جمهوری اسلامی نظامی است که قابلیت ارائه به جهان را دارد. 

وی در دیدار و گفت ‌و گوی صمیمی با جمعی از طلاب حوزه علمیه قم به سوالات آنان در زمینه‌های مختلف پاسخ داد. 

به گزارش نیک نیوز رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد، در خصوص رابطه با علما و روحانیون گفت: یک شبکه خبری صهیونیستی اعلام کرده بود که رحیم مشایی گفته اگر در انتخابات پیروز شود قانون اساسی را عوض می‌کند و یا روزنامه گاردین نوشته است که مشایی گفته، من به روحانیت احترام می‌گذارم ولی روحانیت حق ورود به مسائل سیاسی را ندارند. 
رحیم مشایی خاطرنشان کرد: در این خصوص به من گفتند تکذیبیه بنویس، گفتم به خدا برخی اخبار تکذیبشان هم مشمئز کننده است و پرسیدم آیا این شبکه‌ها اعلام کردند که من کجا، به چه کسی و چه وقتی این حرف‌ها را گفته‌ام؟ 

وی گفت: یک زمانی وقتی همه جور تهمت و افترا به من زدند و به نتیجه نرسیدند، یک روز در یک سایت نوشتند؛ مشایی با یک مرتاض چهار صد ساله ملاقات کرده است که این حرف بیشتر شبیه جوک بود ولی خدا را شکر کردم که بالاخره کفگیر این افراد به ته دیگ خورده است چرا که آیا اصلا آدم چهار صد ساله در دنیا وجود دارد؟ اگر باشد حتما یک مقصد گردشگری است! 

رحیم مشایی با یادآوری این که روزی یک بولتن داخلی و محرمانه از یک نهاد خاص که در سراسر کشور برای مسوولان توزیع می‌شود به دست وی رسید، گفت: دستگاه‌هایی که اسم آن کافی است تا شما پایبندی به ارزش‌های دینی و صداقت را از آن انتظار داشته باشید ولی نه تنها دو خبر دروغ شبکه صهیونیستی و گاردین انگلیس در آن چاپ شده بود بلکه اخبار دروغ بسیاری از من نقل شده بود که من اصلا از آنها اطلاع نداشتم. 

وی افزود: البته دشمنی صهیونیست‌ها و انگلیس که برای ما و نظام جمهوری اسلامی آشکار است ولی تعجب و سوال اینجاست که چطور یک رسانه صهیونیستی می‌تواند مرجع و منبعی برای درج خبر کذب از یک مسوول در جمهوری اسلامی باشد؟ 

رییس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد درباره نگاه خود به فعالیت‌های فرهنگی گفت: افتخار دارم که حدود دو سال رییس کمیسیون فرهنگی دولت بودم و در این مدت بر حسب مسوولیتی که داشتم چند هزار میلیارد تومان علاوه بر بودجه جاری، به تقویت مسائل فرهنگی استان‌ها اختصاص یافت. 

رحیم مشایی افزود:این بودجه‌ها با تایید نظر آقای دکتر احمدی نژاد رییس جمهوری ، در سفرهای استانی و از سوی شورای برنامه ریزی استان تخصیص یافت. 

وی ادامه داد: شورای برنامه ریزی استان‌ها شامل افراد مختلفی اعم از امام جمعه و نمایندگانی از نهادهای فرهنگی استان بود و من در روند اجرایی یک ریال از این هزاران میلیارد تومان هم دخیل نبودم. 

مشاور رییس جمهوری در پاسخ به شبهه‌ای درباره اعطای تسهیلات به هنرمندان و شرکت در نمایشگاه‌ها و خرید تابلوها، گفت: اولا من برای هنرمندان اهمیت قائل هستم چرا که اگر قرار باشد کار هنری در کشور انجام شود، توسط همین افراد انجام می‌شود لذا باید به آنها توجه کرد چرا که اگر از آنها غافل باشیم چه بسا در زمین دیگران بازی کنند. 

رحیم مشایی افزود: نمایشگاهی هم که از آن بازدید کردم، نمایشگاه عکس یک هنرمند بود که به من گفتند این شخص در عرصه هنر تاثیرگذار است و موضوع نمایشگاه او نیز موضوع خوبی دارد و در رابطه با آب است و بعد از بازدید از این نمایشگاه گفتم این نمایشگاه توحید بود. 

وی در پاسخ به این که آیا زنده باد بهار شعار تبلیغاتی است؟ گفت: زنده باد بهار، بحث امام زمان (عج) است و حدود دو سال پیش آقای دکتر احمدی نژاد آن را در سازمان ملل مطرح کرد. 

رحیم مشایی افزود: دکتر احمدی نژاد در این سفرها اصلا استراحت ندارند چرا که در مدت سه روز سفر به سازمان ملل، 86 ملاقات باید داشته باشند که برنامه ریزی برای آنها بسیار دشوار است و قابل تصور نیست که شخصی از تریبون تمام رسانه‌های بین‌المللی به عنوان بلندگویی برای معرفی ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی به دنیا استفاده کند. 

رییس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد با بیان این که حتی یک روز هم ندیدم که آقای احمدی نژاد به جایگاه و جنس کار خود مغرور شوند، اظهارداشت: ایشان روزی گفتند؛ اگر من یک روز از خدا و امام زمان (عج) رویگردان شوم و به جایگاه خودم، رییس جمهور بودنم و جایگاهی که پیش مردم دارم مغرور شوم، حتی یک صبح تا ظهر مسوولیتم به طول نخواهد انجامید. 

رحیم مشایی گفت: میلیون‌ها بلکه میلیاردها انسان از سراسر دنیا به سخنرانی‌های داخل سازمان ملل توجه می‌کنند و در چنین شرایطی دکتر احمدی نژاد در سخنرانی‌هایشان از حضرت صاحب الزمان(عج) صحبت کردند و براساس آموزه‌های دینی از ایشان با عنوان بهار نام بردند که بازتاب مثبت و موثری داشت. 

وی اظهار داشت: شخصاً در چندین مصاحبه تأکید کرده‌ام که منظور از « بهار » امام زمان (عج) است اگر چه انتخابات موضوع مهمی است ولی قابل مقایسه با امام زمان (عج) نیست و ما نمی‌خواهیم که سطح بهار را پایین بیاوریم و چه نامی برای معرفی امام زمان (عج) به دنیا، زیباتر از بهار انسان‌ها که روح انسان را زنده می‌کند. 

مشاور رییس جمهوری درباره تأکید بر ایران و مکتب ایرانی گفت: روشن است که ایران تنها کشوری است که مکتب حقه جعفری و تشیع علوی در آن جاری است. ما چرا اینقدر از ایران حرف می‌زنیم چون اندیشه جاری در این سرزمین درست و به‌ حق است و بارها گفته‌ام که ایران سرزمین تشیع، سرزمین حسین (ع)، سرزمین مهدی (عج) و سرزمین فاطمه (س) است. 

رحیم مشایی تصریح کرد: من یکبار از مکتب ایرانی نام بردم و در همان سخنرانی گفتم که این مکتب همان حقیقت اسلام ناب است. من بارها و بارها تأکید کرده‌ام که اگر از ایران حرف می‌زنیم این نیست که یک ظرفیتی به نام ملیت در مقابل ظرفیتی به نام دین قرار بگیرد. 

وی تصریح کرد: ایرانیان مکتب اهل بیت(ع) را بدرستی فهمیده و دریافت کردند.
 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آقاي مشايي
پس مي فرماييد با ” عباس غفاري ” چه كنيم ؟
آيا او هم دروغ است كه با جن گيري و رمالي به شما شاوره مي داد و امروز در زندان است ؟

[پاسخ]

زنده باد بهار پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳:

خب حالا مهدی و فائزه هاشمی که زندان تشریف دارن ما با اونا چ کنیم پس شما چرا طرفدار هاشمی هستین
فقط مشایی چون پروندش پاکه پاکه هیچ نقطه سیاهی نداره الکی خودتو به زحمت ننداز ک به فضل خدا برد با مشاییه و به حکم آیه قران
جاء الحق و ذهق الباطل
حق آمد و باطل از میان رفت

[پاسخ]

مرده باد دروغ پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۷:۱۳:

١- اطلاعاتتان را به روز كنيد مهدي هاشمي بازداشت بود كه تا روز دادگاه آزاد است . فائزه هاشمي هم حكم شش ماه زندان را گذراند و بيرون آمد .
٢- تعريفتان را از اين واژه ها تغيير بدهيد : پرونده پاك ، نداشتن نقطه سياه ، حق ، باطل … تا وقتي كه تعريفتان از اين مفاهيم تعصب آلود و همراه با شيفتگي است در جهل مي مانيد . اميدوارم از جهل بيرون بيايي

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۷:۲۸:

ميرملاس جان
اسناد حمايت مشايي و احمدي نژاد از يك مفسد اتصادي به اسم حميد باقري درمني در سايت الف منتشر شده بي زحمت آن را پوشش بده تا اين ” زنده باد بهار ” بفهمه بهار يعني چي و مشايي چقدر پاكه !

[پاسخ]

الکی تهمت نزن تا ندیدی چیزی.تک رای رحیم مشایی

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۵:۲۶:

پرفسور! مگه انتخابات شوراست که میخوای تک رای بدی؟ خدایا ببین با کیا شدیم 75میلیون

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۷:۰۸:

دمت گرم
هزاران مثبت
هرچي ميكشيم از جهل است

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۵:۵۱:

شما كه نديده و نشناخته به زمين و زمان تهمت ميزنيد . خدا نكنه يه نفر با محمود و مشا مخالف باشه تمام برچسب ها رو ميخوره
خواهش مي كنم طرفداراي مشا درس اخلاق ندن

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۷:۲۲:

تو میخوای دو رای بده ولی اول بنویس هاشمی

[پاسخ]

زنده باد مشایی با این اندیشه و فکر ناب و رفیع که داره

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۵:۵۳:

انديشه اش اينقدر رفيعه كه كه بايد با تلسكوپ نگاهش كرد . من كه نتونستم نگاه كنم شما كه مي توني سلام ما را هم برسان

[پاسخ]

با سلام

این حرفا همش دروغه!این هم مثل احمدی نژاد بعدا اون روی خودش رو نشون میده.

همه به فکر کسب قدرت هستن نه امام زمان یا معیشت مردم!
خدا همه مون رو به راه راست هدایت کنه.

[پاسخ]

زنده باد بهار در گفته :

مشایی محبوب ملت ایرانی.اسفندیار حمایتت میکنیم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۷:۱۶:

بگو حمایتتمی کنم نه می کنیم از طرف خودت حرف بزن

[پاسخ]

زنده باد بهار در گفته :

قسم به اسم بهاران ، بهار نزدیک است قسم به نم نم باران ، بهار نزدیک است

به حکم آنکه خدا گفت ” أن نمنّ علی” قسم به حضرت یزدان ، بهار نزدیک است

در انقلاب خمینی هدف ظهور ولی است قسم به پیر جماران ، بهار نزدیک است

شهید رفته و خون داده تا بها آید قسم به خون شهیدان ، بهار نزدیک است

امام خامنه ای سیّدی خراسانی است قسم به “یار خراسان” بهار نزدیک است

بگو دو ذکر؛یکی “زنده باد فصل بهار !” و دیگر اینکه به قرآن “بهار نزدیک است”

[پاسخ]

مرده باد دروغ پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۷:۱۷:

قسم به اسم بهاران ، خزان دروغ و ريا و تملق و اختلاس و چپاول بيت المال و تزوير به اسم امام زمان و فقر و تبعيض و فساد دولتي سه هزارميلياردي نزديك است
ميخواي براي مشا تبليغ كني خواهش مي كنم از امام خميني و شهيدان هزينه نكن
خواهش مي كنم شرف داشته باش

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۷:۲۰:

البته بهار در حال تمام شدن است و تابستان مشرقان نزدیک است زنده باد هاشمی

[پاسخ]

زنده باد بهار در گفته :

“دريا دل”

يك قدم تا مرز نابودي

يك قدم تا فاجعه مانده

مي شود از رنگها فهميد

بار ديگر يك پدر خوانده…

با لبان مملو از لبخند

ظاهرش نرم است و دل سنگي

ركن هاي دولت اش اما

حيله و ترفند و صد رنگي

ما براي مسند قدرت

مرد اهل كار مي خواهيم

بودن اما خواب بودن نه

ما دل بيدار مي خواهيم

مرد دريا دل خدا باتوست

فارغ از اين رنگ ها برخيز

در ميان سينه ات خورشيد

بار ديگر تو به پا برخيز

اي نماد عشق بي پايان

با تو حس زندگي زيباست

تو اگر باشي كنار ما

شادي فردا براي ماست

زنده باد بهار

[پاسخ]

مرده باد دروغ پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۷:۲۳:

يادم نميره طرفداراي كم فهم محمود در انتخابات ٨٤ شعار مي دادن : فقر و فساد و تبعيض / احمدي نژاد به پا خيز
بنده هاي خدا چه تصوري و رويايي داشتن . فكر مي كردن احمدي نژاد اومده انتقامشون رو از اشراف بگيره
نمي دونم چرا با خوندن اين شعر ياد ٨٤ افتادم و كلاه گشادي كه سر ايران رفت
اميدوارم اين كامنت نويس خوشحال سند محضري بده كه اگه مشا رئيس جمهور شد! ( البته در حموم) دوسال ديگه ميتونه بگه : تو اگه باشي كنار ما / شادي فردا كنار ماست .
تو كه خيلي شادي كامنت نويس شيرين عقل ميرملاس!

[پاسخ]

زنده است یار / زنده باد بهار

[پاسخ]

زنده باد شام ونهار که از سر سفره های مردم رخت بر بست .

[پاسخ]

زنده باد تورم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :