کد خبر : 24832
تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۳:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 403 بازدید

ملکشاهی: اصول گرایان در مورد یک کاندیدای مقبول اجماع کنند/رسانه ها فضا سازی نکنند مرجع رسیدگی به صلاحیت ها شورای نگهبان است

  رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس نهم شورای اسلامی در خصوص زمینه سازی برخی گروه ها برای استفاده از حکم حکومتی در صورت رد صلاحیت اذعان داشت: صحبت کردن در مورد استفاده از حکم حکومتی در حوزه هیچ فرد و گروهی نیست. اللهیار ملکشاهی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی زندگی تصریح کرد: مرجع اصلی […]

2

 

رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس نهم شورای اسلامی در خصوص زمینه سازی برخی گروه ها برای استفاده از حکم حکومتی در صورت رد صلاحیت اذعان داشت: صحبت کردن در مورد استفاده از حکم حکومتی در حوزه هیچ فرد و گروهی نیست.

اللهیار ملکشاهی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی زندگی تصریح کرد: مرجع اصلی رسیدگی به صلاحیت ها، شورای نگهبان است و اگر کسی را رد صلاحیت کنند، در خود شورای نگهبان برای بار دوم قابل رسیدگی است. آن رسیدگی دوم خاتمه رسیدگی هاست، مگر اینکه از طریق حکم حکومتی قابل رسیدگی باشد که فقط در اختیار مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: حکم حکومتی فقط در حیطه مقام معظم رهبری است و رسانه ها و گروه ها نمی تواند در این راستا فضا سازی کنند. چه بسا اگر فردی که رد صلاحیت شود اعتراضی داشته باشد باید به شورای نگهبان بگوید.
نماینده مردم کوهدشت در مجلس نهم شورای اسلامی گفت: همان طور که رهبر انقلاب تاکید کردند همه سلیقه ها در انتخابات شرکت کردند و اکنون شورای نگهبان باید صلاحیت کاندیداها را تایید کند و در همین زمان کاندیداهایی که احساس می کنند شرایط کافی برای ریاست جمهوری را ندارند، انصراف داده و کناره گیری کنند.
ملکشاهی اظهار داشت: اگر هدف کاندیداها خدمت رسانی به مردم باشد و هوای نفس دخیل نشود، خدمت بزرگتر امروز اینست که به وحدت برسند و یک نماینده توانمند برای مقابله با رقبا انتخاب کنند و مورد حمایت قرار دهند.
وی تاکید کرد: طیف اصولگرایان با توجه به اقبال بیشتری که در جامعه دارند، بهتر است به دنبال حمایت از یک کاندیدای توانمند و با تجربه و با صلاحیت باشند و فردی که مقبولیت بیشتری دارد را انتخاب کند.
رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس نهم شورای اسلامی گفت: قوه مجریه با یک نفر اداره نمی شود. اصولگرایان باید یک نماینده از میان خود انتخاب کنند و مورد حمایت قرار دهند. در نهایت می توانند همه افرادی که ادعای خدمت به کشور را دارند در تیم دولت نقش آفرینی کنند و با حمایت های خود ، کشور را به سمت پیشرفت و توسعه سوق دهند.
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

به یاری خدا وحضور حداکثر ملت آگاه وفهیم انتخاب استراتژیک این دوره فقط اقای هاشمی رفسنجانی است.

با تشکر از موضع گیری آقای ملکشاهی لازم است دوستان بدانند که ایشان در بیست پنج سال گذشته اصولگرا بوده و خواهد بود تعدادی اصلاح طلب چون کاندیدا نداشتن در اسفند 92 به ایشان رای داددند همین مگر چه انتظاری دارید .

مگه ملکشاهی اصلاح طلب نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زنده باد بهار در گفته :

کی گفته اصلاح طلبه؟من که نشنیدم همش میگفتن اصول گراست

محسن آقايي در گفته :

كجا ملكشاهي ادعاي اصلاح طلبي كرده؟اين تبليغات رقيب بود كه آرائ اصلاح طلبان رابه سمت ملكشاهي سوق داد.
ملكشاهي هميشه فردمعتدلي بوده وبين همه جايگاه داشته.

آقاي ملكشاهي
فراموش نكن شما با حمايت اصلاح طلب ها وارد مجلس شديد . وگرنه در انتخاباتي كه امامي و قبادي و تقي زاده هستن جناح راست كه به شما راي نمي داد
الان هم اصلاحات طرفدار هاشمي است پس وقتش رسيده دين خود را به اصلاحات بپردازيد

زنده باد بهار در گفته :

چه موشی.باشه بش میگم حتما

جمعی از مردم ولایت مدار منطقه طرهان (کوهدشت) در گفته :

حیف شد پارسال شب وروز برای شما زحمت کشیدیم .. زنده باد اصلاحات زنده باد خاتمی وهاشمی

وای بر ما

با سلام وخسته نباشید خواستم بپرسم اقای نماینده چه کاری برای شهرستان انجام داده

فقط حاج الهیار ملکشاهی و بس

جناب آقای غضنفری منم با حرف شما کاملا موافقم………………………….فقط ملکشاهی

به عنوان یه کوهدشتی میخوام عملکردتو بدونم هرچند انتخاباتو هیچوقت فراموش نمیکنم مشکل ازخودمونه که فقط با عوض کردن یه رییس راضی میشیم شرط میبندم پایان این 4 سالتون کوهدشت هیچ تغییری نمیکنه وهمینه…..
به راحتی زدی زیر اصلاح طلیبت پس جای برای توقع گذاشتن نذاشتی

وقتی شما با اسم شکلات نظر میدید دیگه جای واسه خوندن نظرهای شما نمیمونه

زنده باد بهار در گفته :

شنیده‌ها حاکی از آن است که عدم‌احراز صلاحیت هاشمی رفسنجانی و اسفندیار رحیم مشایی برای کاندیداتوری در انتخابات یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری قطعی شده است.

شنیده‌ها از منابع آگاه حاکی از آن است که کار بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در شورای نگهبان به پایان رسیده در نهایت 8 نفر از داوطلبان احراز صلاحیت شدند. شنیده شده که عدم‌احراز صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی و اکبر هاشمی رفسنجانی برای کاندیداتوری در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری قطعی شده است.

همچنین محمد غرضی از جمله 8 نفر احراز صلاحیت شده است. هنوز منابع رسمی خبری از احراز صلاحیت‌ها در شورای نگهبان اعلام نکرده‌اند

الان که شنیده هاشمی رد میشه شد طرفدار اصولگرایان مدیران انتصابی خودت را ببین تو عین اصلاح طلبی اقای نماینده

رومشگاني بي تعصب در گفته :

تو رو خدا آقاي ملكشاهي اون دكمه ي آخر پيراهنتون رو باز كنيد .آخه بد جوري روي گلوتون فشار آورده .

اقای ازادبخت تورا به خدا شفاف مشخص کن ملکشاهی اصول گراست یا اصلاح طلب شما اولین رسانه این شهری باید وجدانت راحت باشه بعدا اطلاع رسانی شفاف کن بزار مردم بدونند چطوری کلاه سرشون رفته مردم اصلاح طلب به ایشان رای دادند که بره علیه هاشمی حرف بزنه

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :