کد خبر : 24931
تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 677 بازدید

نامه دختر امام خمینی به رهبر معظم انقلاب

  دکتر زهرا مصطفوی فرزند امام خمینی «ره» طی نامه ای به رهبری خواستار تجدیدنظر در تصمیم شورای نگهبان شد و خاطرنشان کرده است: این کار هیچ معنایی جز فاصله انداختن بین دو یار امام و بی توجهی به شوق و اقبالی که مردم کوچه و خیابان به نظام و انتخابات پیدا کرده است ندارد. […]

نامه دختر امام خمینی به رهبر معظم انقلاب

 

دکتر زهرا مصطفوی فرزند امام خمینی «ره» طی نامه ای به رهبری خواستار تجدیدنظر در تصمیم شورای نگهبان شد و خاطرنشان کرده است: این کار هیچ معنایی جز فاصله انداختن بین دو یار امام و بی توجهی به شوق و اقبالی که مردم کوچه و خیابان به نظام و انتخابات پیدا کرده است ندارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، متن کامل این نامه بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
حضور محترم مقام معظم رهبری حضرت آیت اله العظمی آقای خامنه ای مدظله العالی
با عرض سلام و ارادت کامل،
همان روزی که تأئید امام بر رهبری حضرتعالی را از زبان ایشان شنیدم همواره آن نظریه را در مواقع لازم بیان کرده ام تأئید صلاحیت برادر آقای هاشمی را هم شنیدم زیرا امام بعد از نام جنابعالی نام ایشان را هم ذکر کردند. خوشبختانه و به حق حضرتعالی مورد رأی خبرگان قرار گرفتید ، لذا لزومی نمیدیدم تا ذکری در این مورد از ایشان به میان آورم. اما متاسفانه امروز که می بینم شورای نگهبان دست به رد صلاحیت ایشان برای ریاست جمهوری زده است، خواهرانه تذکر می دهم که این کار هیچ معنایی جز فاصله انداختن بین دو یار امام و بی توجهی به شوق و اقبالی که مردم کوچه و خیابان به نظام و انتخابات پیدا کرده است ندارد.

من مدعی نیستم که آقای هاشمی امروزی همان فرد دیروزی است زیرا این تغییرات در تک تک مردم در گذر زمان رخ داده است «وَمَا أُبَرِّىءُ نَفْسِی إِنَّ النَّفْسَ لأَمَّارَهٌ بِالسُّوءِ» اما جدا شدن تدریجی شما از هم بزرگترین لطمه ایست که به انقلاب و نظام وارد میشود چنانچه امام همیشه میفرمودند: این دو وقتی با هم باشند خوبند. خواهشمند است در این امر مهم دخالت فرمائید و نگذارید که یک حرکت همه تلاشها را خراب کند و نشان دهید که چرا امام میفرمود : « ولایت فقیه برای آن است که نگذارد هر کس هر کاری دلش می خواهد بکند و ولایت فقیه می خواهد جلوی دیکتاتوری را بگیرد »

خواهش میکنم فلسفه وجودی ولایت مطلقه فقیه را یک بار دیگر عینّیت ببخشید اطمینان دارم که این درخواست زبان حال بسیاری از دلسوزان نظام است که نگران وضع ایران اسلامی هستند و دلشان برای شنیدن طنین وحدت و همدلی در این کشور می تپد.

ارادتمند  ۹۲/۲/۳۱
زهرا مصطفوی

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دلسوز انقلاب در گفته :

حرف دل مارا می زنی خواهر جان.با حذف ایشان خیلی ها امروز از رای دادن ناامید شدند.
امید که این مشکل حل شود و ملت امیدوار به آرمان های امام و رهبری.متشکرم

واقعا درود بر دختر امام

حسنك راستگو در گفته :

آخه دختر امام این نامه ی تو هم که خودش یه فتنه است . تو اگر ولایت مطلقه ی فقیه رو قبول داری پس دیگه نامه و نامه بازیت چیه .وایسا ببین امامت چی میگه بگو چشم . وای به روزی که بگندد نمک .

آزادبخت در گفته :

واقعا که ادب رو رعایت نکردی

حسنك راستگو در گفته :

با من بودی آقا یا خانم آزادبخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7چشمه میشنان در گفته :

خداوکیلی خودت فهمیدی چی گفتی حسنک….!!؟

ایرانی در گفته :

سلام منم باشما موافقم این حرفا چه معنی داره اگه قراره یه رابطه به این خاطر خراب شه همون بهتر زودتر بهم بخوره انگار این سمت یه جورایی موروثیه واقعا الان باور دارم که با چه رهبر فهیم وقانونمندی طرفم.

ناشناس در گفته :

یعنی فکر میکنی هاشمی بر اساس قانون رد شد ؟

ع.احمد.زال پور در گفته :

دختر کو ندارد نشان از پدر. . .

احسنت بر دختر فهیم معمار انقلاب من اصولگرا هستم اما از رد صلاحیت هاشمی فقط دشمنان انقلاب شادند –

7چشمه میشنان در گفته :

درود بر دختر امام، درود و سپاس……

اما خمینی عزیز در سن۷۹سالگی به ایران آمد و ۱۱سال انقلاب را به نحو احسن مدیریت کرد.اگر راست میگویند حالا که اینطور شد تمام کسانیکه در سن۷۹ سالگی و بالاتر هستند در هر پست و مقامی باید کنار بروند

ناشناس در گفته :

امید جان ریاست جمهوری با همه چی فرق میکنه عزیزم

ریاست جمهوری که بالاتر از رهبری یک مملکت نیست

ناشناس در گفته :

مثلاً یک جوان رئیس جمهور بود چه کار کرد ؟
ریاست جمهوری هم پستیه که احتیاج به تجربه داره هرچی پیرتر بهتر

توپراک در گفته :

فقط هاشمی دچار کهولت سن شدند پس مابقی چی که همسن ادم وحوا هستند پس چرا سمتهای بالای دارند هرجا لازم بدانید یه طرح جدید ارئه میدید پس خون ریخته شده شهدا رو به یاد نمیارید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاش امام خمینی زنده بود

مردم ولایت مدار طرهان در گفته :

خدا روح امام را با روح شهدا محشور بگرداند واولاد ایشان را در زمره یاران حسین قرار دهد انشا الله

احسنت به این تدبیر

مردم ولایت مدار طرهان در گفته :

بی جهت نیست که دختر امامی

حاشیه نشینان بدبخت زاگرس در گفته :

تدبیر امام خمینی برای این روزهای سخت بود اگر گوش شنوایی باشد

درود بر یادگاران امام عزیز.

كوهدشت در گفته :

زنده باد نام امام ویاد امام درود بر دختر امام ننگ بر تازه به دوران رسیده هایی که فرزندان امام رافتنه میدانند

ناشناس در گفته :

زنده باد

90درصد مردم لرستان در گفته :

دروود خدا بر خمینی و اهل بیتش. از رهبر فرزانه و عزیزمان میخواهیم که برای خاطر شاد کردن دل ۶۰ میلیون ایرانی حکم حکومتی خود را بدهند. و هاشمی که ریشه انقلاب هست را تایید کنند.

سلام آقای آزادبخت لطفا این نظر را دیگه با قلم محو کننده ات محو نکن.حذف هاشمی هیچ کس را به اندازه ملکشاهی نماینده شهرمان شاد نکرد چون با وجو هاشمی ملکشاهی باید تکلیفش را با طرفداران اصلاح طلب و اصولگرایش روشن می کرد.(باید میگفت اصلاح طلب است یا اصول گرا)

ع.احمد.زال پور در گفته :

حضرت امام خمینی(ره) فرمودند:تا هاشمی هست،نهضت هم هست.
حال نگاه کنید که این هشت سال که بین رهبری و هاشمی فاصله ایجاد کردند،چه به سرِ این مملکت آمده.
مردم ما با خون دل این همه تحریم و بخصوص گرانی و تورم را تحمل می کنند،اما مسئولین،در این مدت به فکره مردم نبودند.
یارانه ها هم اگر قیمت ها کنترل می شد،شاید تاثیرگذار بود،اما وقتی قیمت ها بالای سه برابر شد و در ذهنتان تصور کنید که جمعیت ایران را در ۴۵۰۰۰تومان ضرب کنید،خب وقتی در طول دو-سه روز این پول دوباره به بازار میریزد و با خرید کالاهایی با قیمت ۳ برابر شده ، پول باز به جیب دولت و سرمایه داران می رود.
تنها دلخوشی مردم هم اون موقعی است که رسید رو از خود پرداز برمیدارند و نگاهی می کنند،با دیدن یه کم پول در حسابشان ذوقی به اندازه ی دیدن یک پرنده ی زیبا بر روی درخت بهشون دست میده.
چی بگم خب؟اینکه نشد سیاست و اقتصاد.
جز همه ی آن کسانی که وام های میلیاردی می گیرند و لذت می برند و برج ها و آسمانخراش ها را میسازند،بقیه ی مردم ناراضی هستند از این . . .

تورج در گفته :

جناب آقاى زال پور عزیز با شما موافقم
اقتصاد باید آزاد میشد یعنى هدفمندى یارانه ها باید اجرا مى شد کسى با اصل موضوع مشکلى نداره. ولى باید ابتدأ شرایط و زیر ساخت آن آماده میشد مثل دستگاه نظارتى سالم، بالا بردن ًفرهنگ عمومى و… مصداق این حرفم اینه که شما بخواهید یه وزنه اى رو بلند کنید ولى درعین حال کمر درد شدید داشته باشید! یا دست تون و گچ گرفته باشید! با این روش اجراى طرح، فاصله طبقاتى چندبرابر شد، تورم بیش از حد( چون نقدیندگى وارد بازار شد) و مردم رو معتاد یا با ادب بگم : محتاج کرد.
البته صدا وسیما هم بى تقصیر نبود در این ظلمى که ملت شد چون سریال زیباى حضرت یوسف رو بد موقع اى پخش کرد!!!

دوستدار نظام در گفته :

راستی جنتی چند سال دارد که هاشمی را رد صلاحیت کرد الان ایشان با این کارش خودش باید استفا دهد

بي نام در گفته :

احسنت بر دختر امام. درود بر ایشان. بانوی بزرگوار ما شما را تحسین می کنیم. من هم دلم به این نظام می سوزد که منافق امده و بین نظام تخم نفاق را پخش کرده. عده ای از مسولین عده ی دیگر را نمی توانند ببینند. به جای اینکه بیایند با وحدت و همدلی برای آبادانی مملکت تلاش کنند ، یک عده به تخریب و زیر آب زدن دیگران مشغولندو جالب است که این کار در دین اسلام ناپسند نیست و هیچ کسی نیست که اقلا تذکری به مسولین بدهد که دست از تخریب بردارید که تخریب مثل تهمت است. تخریب گناهی است نا بخشودنی. مومن که نباید دیگری را تخریب کند. به نظر من همه ی ایرانی ها ی تخریب گر ، دین شان ، اعمالشان زیر سوال است.
بعد هم رد صلاحیت بزرگ مرد تاریخ ایران ، اشتباهی است که اینک آیندگان در موردش بدرستی قضاوت می کنند. ما همه می دانیم که ایشان با هدف خدمت آمده بودند . در برهه ای که ایران ورشکسته ی مالی است. بدهکار است. ندارد که حقوق بدهد.. در زمانی که اوضاع ایران بسیار بد است. ما هم می خواستیم ایشان بیایند و این مملکت را سر و سامان بدهند. می بینید که نمی گذارند. خدا می داند چه سودی به آنها دارد. ولی دختر امام ما تا زنده هستیم خاک پای ایت الله هاشمی هستیم. فدایی ایشانیم و حاضریم در راه ایشان جان خود را فدا کنیم. درود بر هاشمی

ایران در گفته :

امروز مردم به دنبال کسی هستن که آنها را به آرامش و آسایش برساند و عزت و کرامت را از آنها نگیرد سفره اش رنگین تر از مردم نباشد درد مردم درد اون هم باشد اگر پیدا کردی سلام ما را برسان

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :