کد خبر : 25026
تاریخ انتشار : ۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۳:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 520 بازدید

مشایی: ۴۸ ساعت قبل از برگزاری انتخابات تایید صلاحیت خواهم شد/ستادها را تعطیل نکنید

  مشایی پس از عدم احراز صلاحیتش از سوی شورای نگهبان به اعضای ستاد خود گفته است: من 48 ساعت قبل از آغاز یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری تایید صلاحیت خواهم شد.    فاطر نیوز: پس از اعلام رد صلاحیت مشایی از سوی شورای نگهبان، وی به شورای مدیریت این ستاد اعلام کرده است که هیچ […]

n00077722-b

 

مشایی پس از عدم احراز صلاحیتش از سوی شورای نگهبان به اعضای ستاد خود گفته است: من 48 ساعت قبل از آغاز یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری تایید صلاحیت خواهم شد.
 

 فاطر نیوز: پس از اعلام رد صلاحیت مشایی از سوی شورای نگهبان، وی به شورای مدیریت این ستاد اعلام کرده است که هیچ یک از برنامه ها و اقدامات تبلیغی را تعطیل نکرده و مطابق آنچه پیش بینی شده است فرآیند تبلیغی از جمله تهیه سی‌دی، چاپ بنر و … را ادامه دهند.

وی به اعضای ستاد خود گفته است: من ۴۸ ساعت قبل از آغاز یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری تایید صلاحیت خواهم شد.

پس از سخنان مشایی،دفتر هماهنگی ستادهای مردمی حامیان اسفندیار رحیم مشایی با انتشار اطلاعیه‌ای عنوان کرده است:با استفاده از حداکثر ظرفیت های قانونی موجود کشور ، موضوع تجدیدنظر و رفع ابهامات احتمالی در تصمیم شورای محترم نگهبان را پیگیری خواهد کرد.

در این اطلاعیه آمده است: از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران،جناب آقای دکتر احمدی نژاد نیز در همین رابطه تقاضا داریم با استفاده از جایگاه قانونی خود به عنوان مجری قانون اساسی، نسبت به رفع تضییقات احتمالی اقدام فرمایند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

كاميار در گفته :

به همین خیال باش

[پاسخ]

به امید خدا

[پاسخ]

بهزاد در گفته :

یه هم نهاتی تر

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

نمي دانم چرا تورا نميخوان

[پاسخ]

گراوند در گفته :

اون موقع دیگه به چه دردی می خوره ؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

فرقی نداره، حالا اگه نشد 48 ساعت بعدش بیا.

[پاسخ]

خسرو پرویزپور-حقوقدان در گفته :

در آیین مقدس ما به “امید “توصیه شده است اما برخی امور قراردادی بنا بر تفویض شارع مقدس تابع” تقدیر و اختیار “بوده واز این قاعده مستثني است آقای مشایی از باب امید به انتظار تایید صلاحیت48ساعت قبل از انتخابات نشسته اند فارغ از اینکه حکم عدم احراز از امور قطعی ،با ملاک تجدید، از مقام منیع ولایت فقیه و صدور حکم حکومتی است اما با امعان به عدم صلاحیت معاون اولی رییس جمهوری از نگاه ارزشمند رهبری برای ایشان ،آیا پیام و شعار تایید صلاحیت48ساعت قبل از انتخابات منطقی و عقلایی است؟تردیدی نیست که پرونده آقای مشایی با مهر عدم صلاحیت شورای محترم نگهبان برای همیشه بسته شده است و مشایی و جریانش هرگز به امیدهای خود نخواهند رسید .

[پاسخ]

قبلا ميگفتن : دو زار( ٢ ريال) بده آش ، به همين خيال باش!
شرمنده ام، خودتون همه چيز و گران كرديد حالا ديگه ميگن: ٢٠٠٠ بده آش به همين خيال باش!!!
شايد گرانتر هم شده باشه ولى چند روز پيش همين حدود قيمت داشت!

[پاسخ]

کامران 2 در گفته :

آفای پرویز پور نمی شد شما کاندید ریاست جمهوری می شدید خیلی خوب تحلیل می کنید و خوب حرف می زنید

[پاسخ]

شهروند در گفته :

بنده خدا بزار دلش خوش باشه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :