کد خبر : 25182
تاریخ انتشار : ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 203 بازدید

گهری‎ها نقره داغ شدند

    کمیته انضباطی باشگاه گهر دورود اعضای تیم گهر را با جریمه‎های سنگین نقره داغ کرد. به گزارش میرملاس ؛ کمیته انضباطی باشگاه گهر دورود لرستان امروز جهت بررسی مشکلات انضباطی اعضای این تیم به ریاست صابر ظفر قندی تشکیل جلسه داد و آرای صادره از این کمیته به شرح زیر اعلام شد.   […]

n00501278-b
 
 
کمیته انضباطی باشگاه گهر دورود اعضای تیم گهر را با جریمه‎های سنگین نقره داغ کرد.
به گزارش میرملاس ؛ کمیته انضباطی باشگاه گهر دورود لرستان امروز جهت بررسی مشکلات انضباطی اعضای این تیم به ریاست صابر ظفر قندی تشکیل جلسه داد و آرای صادره از این کمیته به شرح زیر اعلام شد.

 

به دلیل بی‌انگیزگی و بی‎تفاوتی نسبت به بازی‎های پایانی این تیم و کسب نتایج ضعیف و شکست‎های متعدد در هفته‎های آخر لیگ اعضای تیم گهر دورود به کسر 15 درصد از قرارداد آنها محکوم شدند.

 بازیکنان تیم فوتبال گهر دورود به علت عدم حضور در تمرین این تیم در تاریخ 18 اردیبهشت امسال به کسر 5 درصد از قرار داد آنها محکوم شدند.

هاملت میختاریان به علت تحریک بازیکنان جهت ایجاد اختلال در روند تمرین و تعطیلی تمرین این تیم (طبق گزارش حاصله از سوی آقایان علی قرایی قائم مقام باشگاه و مجید قدوسی معاونت اجرایی باشگاه) به کسر 10 درصد از قرارداد محکوم شد.

فرید عابدی بازیکن تیم گهر دورود به علت مصاحبه‎های متعدد برعلیه باشگاه و بهره‎بردار تیم گهر به کسر 10 درصد از قرارداد محکوم شد.

رضا کاردوست، مجید باجلان، مجید خدابنده لو، به علت مصاحبه برعلیه باشگاه و مدیریت باشگاه به کسر 5 درصد از قرادادشان محکوم شدند.

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهاب الدین عزیزی خادم تحصیلات خود را درمقطع دکترا و رشته روابط بین الملل-مطالعات منطقه ای ادامه می دهد. از فعالیتهای ورزشی وی می توان به عضویت در تیم ملی دانشجویی و تیم نیروی زمینی اشاره کرد. وی به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه پیکان فعال بوده و هم اکنون عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است اقایی دکتر عزیزی خادم ریس کمیته تیم هایی ملی و شورای راهبردی فدراسیون فوتبال نیزمیباشنند ایشون لر وخرم ابادی میباشنند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :