کد خبر : 25216
تاریخ انتشار : ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 95 بازدید

سفر سفیر افغانستان به خرم‌آباد

  عضو هیئت‌ رئیسه‌ اتاق بازرگانی خرم‌آباد گفت: سفیر افغانستان به خرم‌آباد سفر می‌کند. به گزارش میرملاس ، بهروز حیدری در جمع خبرنگاران خرم‌آباد اظهار داشت: در ادامه‌ پذیرش مقامات و هیئت‌های مختلف تجاری بازاریابی از کشورهای گوناگون، این بار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد پذیرای سفیر افغانستان و رایزن اقتصادی سفارت این […]

13920203000380_PhotoA

 

عضو هیئت‌ رئیسه‌ اتاق بازرگانی خرم‌آباد گفت: سفیر افغانستان به خرم‌آباد سفر می‌کند.

به گزارش میرملاس ، بهروز حیدری در جمع خبرنگاران خرم‌آباد اظهار داشت: در ادامه‌ پذیرش مقامات و هیئت‌های مختلف تجاری بازاریابی از کشورهای گوناگون، این بار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد پذیرای سفیر افغانستان و رایزن اقتصادی سفارت این کشور در تیر ماه 92 است.

وی افزود: اعزام و پذیرش هیئت‌های تجاری بازاریابی و همچنین رایزنی با مقامات کشورهای مختلف از جمله برنامه‌هایی است که به صورت جدی در دستور کار اتاق قرار دارد، تا در خلال آن بتوانیم مسیرهای تازه‌ای را برای توسعه ‌مناسبات دو جانبه ‌اقتصادی باز کنیم.

عضو هیئت‌ رئیسه‌ اتاق خرم‌آباد گفت: در همین زمینه بعد از اعزام هیئت تجاری بازاریابی به اقلیم کردستان عراق که در ماه جاری به انجام می‌رسد، اعزام هیئت دیگری را به گرجستان در دستور کار داریم که امیدواریم در مجموع به نتایجی که مورد نظرمان است، دست یابیم.

وی تصریح کرد: از نظر اتاق بازرگانی خرم‌آباد راه برون‌رفت از تنگناهایی که در زمینه‌ اقتصادی لرستان با آن‌ها مواجه است، توسعه‌ مناسبات تجاری صنعتی با مناطق دیگر است، تا در نهایت در سایه‌ اقدامات این‌گونه‌ای توسعه‌ لرستان محقق شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بدبين در گفته :

خيلي خوبه ميشه مشكل بيكاري ها ومعظلات اجتماعي لرستان رو ريشه يابي و حل كرد !!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :