کد خبر : 25347
تاریخ انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 160 بازدید

دریاچه کیو دائمی می‌شود

  شهردار خرم‌آباد گفت: با انتقال آب چشمه گلستان دریاچه کیو خرم‌آباد دائمی می‌شود. به گزارش میرملاس ؛ هرمز نصیری شامگاه شنبه در مراسم کلنگ‌زنی طرح انتقال آب چشمه گلستان به دریاچه کیو خرم‌آباد که به مناسبت سالروز فتح خرمشهر انجام گرفت، گفت: دریاچه کیو خرم‌آباد چندسالی است که در برخی از فصول سال خشک […]

IMG_7783

 

شهردار خرم‌آباد گفت: با انتقال آب چشمه گلستان دریاچه کیو خرم‌آباد دائمی می‌شود.

به گزارش میرملاس ؛ هرمز نصیری شامگاه شنبه در مراسم کلنگ‌زنی طرح انتقال آب چشمه گلستان به دریاچه کیو خرم‌آباد که به مناسبت سالروز فتح خرمشهر انجام گرفت، گفت: دریاچه کیو خرم‌آباد چندسالی است که در برخی از فصول سال خشک می‌شود، اما با طرح انتقال آب چشمه گلستان به دریاچه فصلی کیو خرم‌آباد این دریاچه دائمی می‌شود.

وی افزود: برای اجرای این پروژه یک طرح مطالعاتی انجام شده است که در این راستا از افراد صاحب نظر استفاده شده و پس از تصویب طرح کارشناسی عملیات اجرایی این طرح انتقال آب امروز آغاز شده است.

شهردار خرم‌آباد گفت: برای اجرای طرح انتقال آب چشمه گلستان به دریاچه کیو خرم‌آباد مبلغ یک میلیارد و 700 میلیون تومان از بخش اعتبارات جاری شهرداری خرم‌آباد در نظر گرفته شده است.

نصیری تصریح کرد: در صورت تأمین اعتبار مورد نیاز برای اجرای این پروژه، طرح انتقال آب چشمه گلستان به دریاچه کیو در مدت زمان 6 ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

سراب گلستان با ارتفاع 1180 متر از سطح مبنا در دامنه تپه تاریخی قلعه فلک الافلاک قرار گرفته است و یکی از منابع تامین کننده آب شرب خرم‌آباد است.

* افتتاح 5 بوستان محله‌ای در خرم‌آباد

شهردار خرم‌آباد از افتتاح پنج بوستان محله‌ای در این شهر خبر داد و گفت: پنج بوستان محله‌ای به مساحت دو هکتار در مناطق مختلف شهر خرم‌آباد افتتاح شد.

نصیری یادآورشد: برای افتتاح این بوستان‌های محله‌ای460 میلیون تومان هزینه شده است.

وی افزود: این بوستان‌های در مناطق فاز یک ارتش، قاضی آباد، گلدشت شرقی، جنب کارخانه آراد و خیرآباد خرم‌آباد احداث شده‌اند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

تورج در گفته :

چرا كارى كنم كه آرد پشيمانى؟
زمانى كه داشتيد سليقه اى بدون كار كارشناسى بجاى رو گذر ، زيرگذر ميزديد بايد فكرشو ميكرديد؟ حالا رفتيد هزينه إضافى و دوباره كارى ؟ لابد انتظار تعريف و تمجيد هم داريد؟ به اين ميگن مديريت شهرى!؟

[پاسخ]

پارسا در گفته :

درودخدابرشهردارعزيزخرم آبادآقاي نصيري/مامردم کوهدشت ازمديريت وتجربه ايشون استفاده نبرديم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :