کد خبر : 2537
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 168 بازدید

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد از عملکرد قابل قبول رسانه‌ها در جریان انتخابات مجلس قدردانی کرد.

به گزارش مبرملاس نیوز به نقل از ایسنا ؛ معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از عملکرد قابل قبول رسانه‌ها در جریان انتخابات مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد. محمدجعفر محمدزاده در گفت‌وگو با ایسنا؛  با اشاره به فضای آرامش و عقلانیت حاکم بر مطبوعات و خبرگزاری‌ها در روزهای منتهی به انتخابات و […]

به گزارش مبرملاس نیوز به نقل از ایسنا ؛ معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از عملکرد قابل قبول رسانه‌ها در جریان انتخابات مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

محمدجعفر محمدزاده در گفت‌وگو با ایسنا؛  با اشاره به فضای آرامش و عقلانیت حاکم بر مطبوعات و خبرگزاری‌ها در روزهای منتهی به انتخابات و پس از آن اظهار کرد: رسانه‌ها توانستند در این انتخابات، بستری مناسب برای طرح آرا و نظرات چهره‌های سیاسی فراهم آورند و با شور‌آفرینی و تمرکز بر ترغیب مردم به حضور در پای صندوق‌های رای در افتخار این حماسه ملی شریک شوند.

معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: پس از برگزاری انتخابات نیز اغلب روزنامه‌ها، تیتر‌ها یا عکس‌های نخست خود را به انعکاس گزارش‌ها و اخبار انتخابات و حضور چشم‌گیر و میلیونی مردم اختصاص دادند.

محمدجعفر محمدزاده با اشاره به رویکرد مطلوب رسانه‌ها در انعکاس شایسته این حماسه ملی گفت: افشای اهداف و اغراض دشمنان ملت، طرح دیدگاه‌های مختلف جریان‌های سیاسی درون‌ نظام، رعایت چارچوب‌های قانون انتخابات و بازتاب شایسته حماسه مردمی حضور در انتخابات از ویژگی‌های بارز رسانه‌ها در این مقطع بوده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

درود بر حاج جعفر.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :