کد خبر : 2537
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 174 بازدید

معاون مطبوعاتي وزير ارشاد از عملكرد قابل قبول رسانه‌ها در جريان انتخابات مجلس قدرداني كرد.

به گزارش مبرملاس نیوز به نقل از ایسنا ؛ معاون مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي از عملكرد قابل قبول رسانه‌ها در جريان انتخابات مجلس شوراي اسلامي قدرداني كرد. محمدجعفر محمدزاده در گفت‌وگو با ايسنا؛  با اشاره به فضاي آرامش و عقلانيت حاكم بر مطبوعات و خبرگزاري‌ها در روزهاي منتهي به انتخابات و […]

به گزارش مبرملاس نیوز به نقل از ایسنا ؛ معاون مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي از عملكرد قابل قبول رسانه‌ها در جريان انتخابات مجلس شوراي اسلامي قدرداني كرد.

محمدجعفر محمدزاده در گفت‌وگو با ايسنا؛  با اشاره به فضاي آرامش و عقلانيت حاكم بر مطبوعات و خبرگزاري‌ها در روزهاي منتهي به انتخابات و پس از آن اظهار كرد: رسانه‌ها توانستند در اين انتخابات، بستري مناسب براي طرح آرا و نظرات چهره‌هاي سياسي فراهم آورند و با شور‌آفريني و تمركز بر ترغيب مردم به حضور در پاي صندوق‌هاي راي در افتخار اين حماسه ملي شريك شوند.

معاون مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي افزود: پس از برگزاري انتخابات نيز اغلب روزنامه‌ها، تيتر‌ها يا عكس‌هاي نخست خود را به انعكاس گزارش‌ها و اخبار انتخابات و حضور چشم‌گير و ميليوني مردم اختصاص دادند.

محمدجعفر محمدزاده با اشاره به رويكرد مطلوب رسانه‌ها در انعكاس شايسته اين حماسه ملي گفت: افشاي اهداف و اغراض دشمنان ملت، طرح ديدگاه‌هاي مختلف جريان‌هاي سياسي درون‌ نظام، رعايت چارچوب‌هاي قانون انتخابات و بازتاب شايسته حماسه مردمي حضور در انتخابات از ويژگي‌هاي بارز رسانه‌ها در اين مقطع بوده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

درود بر حاج جعفر.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :