کد خبر : 25406
تاریخ انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 187 بازدید

زیباکلام: اگر عنوان سخنان جلیلی را بردارید همان نطق‌های احمدی‌نژاد در سال ۸۴ است

  زیباکلام در یک مناظره تأکید کرد: یکی از چهره‌هایی که نورانی‌ترین بیرق مقاومت را در دست دارد، آقای سعید جلیلی است که به نظر من نامزد اصلی جریان اصولگرا خواهد شد. وی افزود: خیلی جالب و حیرت‌آور است که وقتی ایشان راجع به انتخابات و آینده کشور صحبت می‌کند مطلقاً حرفی از مسائل عینی و […]

ziba

 

زیباکلام در یک مناظره تأکید کرد: یکی از چهره‌هایی که نورانی‌ترین بیرق مقاومت را در دست دارد، آقای سعید جلیلی است که به نظر من نامزد اصلی جریان اصولگرا خواهد شد.

وی افزود: خیلی جالب و حیرت‌آور است که وقتی ایشان راجع به انتخابات و آینده کشور صحبت می‌کند مطلقاً حرفی از مسائل عینی و حقیقی جامعه نمی‌زند، بلکه راجع به مسائل انتزاعی در خلأ و اینکه خط امام، انقلاب و مقاومت را به جلو ببریم سخن می‌گوید. او کاری به به تورم، گرانی و سقوط جایگاه ایران در عرصه بین‌المللی که ظرف این 8 است که قدرت در دستشان بود ایجاد شده، ندارد.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: ‌اکنون در عرصه بین‌المللی اینقدر که کانادا،‌ نروژ و سوئد اصرار دارند علیه ما رأی دهند، آمریکا، ‌اسرائیل و انگلیس ندارند. بسیاری از کشورهایی که دلیلی نداشت دشمن ما شوند به لطف اصولگرایان دشمنمان شدند. چه دلیلی داشت آلمان، فرانسه و … دشمن جمهوری اسلامی ایران شوند.

زیباکلام تأکید کرد: از سوی دیگر بخش خصوصی شاهد ورشکست شدن شرکت‌ها و مؤسسات است، اما آقای جلیلی طوری صحبت می‌کند که انگار قرار است رئیس‌جمهور کشور دیگری شود نه ایران و از دنیا، فضا و گفتمان دیگری صحبت می‌کند.

وی با بیان اینکه نظر جلیلی نزدیکترین گفتمان به احمدی‌نژاد است، اظهار داشت: اگر عنوان سخنان جلیلی را بردارید همان نطق‌های احمدی‌نژاد در سال 84 است.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

احمد در گفته :

ایول دکتر عزیز

[پاسخ]

زاگرس نشینان در گفته :

اینا چه ضرری می کنند ، گوشت بره نمی خورند که می خورند ، تفریح سالم ندارند که دارند ، زندگی مرفه ندارندکه دارند و…. به اینا چه مربوط که مردم بیچاره از ساده ترین امکانات زندگی محرومند ، به اینان چه مربوط که مردم حتی شام شب ندارند که بخورند اینا در اداره کشور خودشون ناتوان ماندند حالا می خواهند مدیریت جهان را در دست بگیرند

[پاسخ]

وروجک در گفته :

خدا عوضت بده من که عرضه ندارم همچین حرفایی بزنم آخر شب میندازنم تو گونی
ولی ایول تو مردی و آزاده
قربانت

[پاسخ]

اشكبوس در گفته :

جليلي گزينه احمدي نژاد است به او راي ندهيد

[پاسخ]

ماهان ازادبخت پاسخ در تاريخ دوشنبه ۶ خرداد , ۱۳۹۲ ۱۹:۱۸:

میزان رای من وتو نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

وروجک پاسخ در تاريخ سه شنبه ۷ خرداد , ۱۳۹۲ ۱۶:۳۸:

میزان رای ازما بهترون است!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :