کد خبر : 25415
تاریخ انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 99 بازدید

افزایش دوباره قیمت خودرو در بازار

  در حال حاضر هر دستگاه پژو 405 در بازار 25.5 میلیون تومان معامله می‌شود که رشد 1.5 میلیون تومانی را طی روزهای اخیر نشان می‌دهد. به گزارش میرملاس ؛ ادامه روند کاهشی عرضه خودرو به بازار از سوی خودروسازان و عدم کاهش قیمت کارخانه‌ای این محصول به اندازه‌ای که مورد انتظار مشتریان بازار خودرو […]

IMG20232609

 

در حال حاضر هر دستگاه پژو 405 در بازار 25.5 میلیون تومان معامله می‌شود که رشد 1.5 میلیون تومانی را طی روزهای اخیر نشان می‌دهد.

به گزارش میرملاس ؛ ادامه روند کاهشی عرضه خودرو به بازار از سوی خودروسازان و عدم کاهش قیمت کارخانه‌ای این محصول به اندازه‌ای که مورد انتظار مشتریان بازار خودرو بود، موجب شد قیمت خودرو باز هم روند افزایشی به خود بگیرد.

به گزارش فارس، در پی توقف عرضه خودرو از سوی شرکت‌های خودروساز به اندازه نیاز بازار، تقاضاهایی که در عرض چند ماه گذشته بدون پاسخ مانده بود، کم‌کم در حال ورود به بازار است و همین مسئله، قیمت خودرو را در بازار با روندی افزایشی روبرو کرده است.

در این شرایط خودروسازان که قرار بود تولید و عرضه محصولاتشان را پس از تعیین قیمت‌های جدید افزایش دهند، همچنان از این کار طفره می‌روند و تنها به یک یا دو عرضه محدود اکتفا کرده‌اند.

در این وضعیت، قیمت برخی خودروهای پرتیراژ در بازار افزایش یافته که از آن جمله می‌توان به افزایش 1.5 میلیون تومانی قیمت پژو 405 و همچنین رشد 500 هزار تومانی قیمت پژو پارس اشاره کرد.

در حال حاضر هر دستگاه پژو 405 در بازار 25.5 میلیون تومان معامله می‌شود که رشد 1.5 میلیون تومانی را طی روزهای اخیر نشان می‌دهد.

همچنین قیمت پژو پارس با افزایش 500 هزار تومانی نسبت به هفته گذشته به 32.5 میلیون تومان رسیده است.

در مورد رانا نیز می‌توان به افزایش 500 هزار تومانی قیمت این خودرو اشاره کرد که در حال حاضر 31.5 میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت سمند ال‌ایکس نیز طی روزهای اخیر افزایش 500 هزار تومانی را تجربه کرده و هم اکنون با قیمت 24 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

در مورد پژو 206 تیپ 5 نیز می‌توان به افزایش 500 هزار تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن با قیمت 38.5 میلیون تومان اشاره کرد.

در عین حال، قیمت مگان نیز رشد 500 هزار تومانی را تجربه کرده و در حال حاضر 81.5 میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

قیمت خودروهای خارجی نیز روندی افزایشی داشته به طوری که قیمت خودرو یاریس‌ هاچ‌بک با افزایش 5 میلیون تومانی طی روزهای اخیر به 85 میلیون تومان رسیده و در عین حال، قیمت اسپورتیج نیز با رشد 3 میلیون تومانی به 156 میلیون تومان رسیده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )
برچسب‌ها:

دیدگاه ها

تورج در گفته :

شهر بى كلانتر قورباغه هاش هفت تير ميكشن. ايران خودرو هم فكر كرده مردم و مسؤولين سرگرم انتخاباته براى خودش درآمد بيشتر كسب كنه. شوراى رقابت كيلويى چند؟ سازمان حمايت سيخى چند؟ پس فردا چندتا جلسه الكى ميزارن و يه عيدى ٥٠٠٠٠ هزار تومانى به مردم ميدن!

[پاسخ]

الف پاسخ در تاريخ دوشنبه ۶ خرداد , ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶:

مگه ايران خودرو اشتباه فكر كرده ؟ خب راست ميگه ديگه؟

شوراى رقابت کیلویى چند؟ سازمان حمایت سیخى چند؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :