کد خبر : 25583
تاریخ انتشار : ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 80 بازدید

ورزشگاه پلدختر فرسوده و پاسخگوی ورزشکاران شهرستان نیست

  رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر از فرسوده بودن تنها ورزشگاه شهید سرمالیان این شهر خبر داد و گفت: این ورزشگاه که بیش از ربع قرن از ساخت آن می‎گذرد فرسوده و عمر مفید خود را از دست داده است. امیدعلی کاییدی گفت: ورزشگاه شهید سرمالیان تنها ورزشگاه موجود شهرستان است که با توجه به خیل […]

n00052834-b

 

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر از فرسوده بودن تنها ورزشگاه شهید سرمالیان این شهر خبر داد و گفت: این ورزشگاه که بیش از ربع قرن از ساخت آن می‎گذرد فرسوده و عمر مفید خود را از دست داده است.

امیدعلی کاییدی گفت: ورزشگاه شهید سرمالیان تنها ورزشگاه موجود شهرستان است که با توجه به خیل عظیم ورزشکاران و قهرمانان پاسخگوی نیاز آن‌ها نیست که برای رفع این موضوع و بازسازی کامل این مجموعه ورزشی و یا ساخت ورزشگاه جدید به اعتبار ویژه نیاز است.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر با بیان اینکه این شهرستان از کمبود امکانات و زیرساخت‎های ورزشی رنج می‎برد، تصریح کرد: این ورزشگاه دارای قدمتی 30 ساله و بافت آن فرسوده بوده و بهتر است، با اختصاص اعتباری ویژه یا مورد بازسازی کامل قرار گیرد و یا اینکه ورزشگاه جدیدی در پلدختر احداث شود.

وی گفت: سرانه فضای ورزشی شهرستان پلدختر 70 سانتی‎متر است که خوشبختانه از این منظر از میانگین جلو هستیم و با افتتاح طرح‎های جدید ورزشی آن را به یک متر ارتقا دهیم.

کاییدی افزود: در شهرستان پلدختر یک‎هزار و 797 ورزشکار سازمان یافته در هشت سالن ورزشی با مساحت هفت هزار و 78 مترمربع به فعالیت ورزشی مشغول هستند.

کاییدی اظهار امیدواری کرد: شهرستان پلدختر از دیرباز در زمینه ورزش و چهره‎های شاخص ورزشی در لرستان حرف‎های زیادی برای گفتن داشته و دارد و با برنامه‎ریزی و اختصاص اعتبار لازم سالن‎های جدیدی در پلدختر احداث شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر به قهرمانان و ورزشکاران نامی و مطرح شهرستان پلدختر اشاره کرد و گفت: میرزاپور، کوشکی، امرایی، کاییدی و غیره از جمله ورزشکاران و قهرمانان نامی این شهرستان هستند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :