کد خبر : 25689
تاریخ انتشار : ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 234 بازدید

ایران به روایت عکاس نیویورکی+ تصاویر

رندون استنتون عکاس جوان نیویورکی در پاییز سال جاری سفری دو هفته ای به ایران داشت و از شهرهای تهران، اصفهان و شیراز دیدار کرد. وی پس از این سفر مجموعه ای از عکس‌های خود را که در جریان سفر از ایران گرفته است را در صفحه فیسبوک خود که ” آدم‌های نیویورک” نام دارد، […]

رندون استنتون عکاس جوان نیویورکی در پاییز سال جاری سفری دو هفته ای به ایران داشت و از شهرهای تهران، اصفهان و شیراز دیدار کرد.

وی پس از این سفر مجموعه ای از عکس‌های خود را که در جریان سفر از ایران گرفته است را در صفحه فیسبوک خود که ” آدم‌های نیویورک” نام دارد، منتشر کرد.

 سبک استنتون عکاسی از شهروندان عادی شهرهای مختلف است.وی در جریان توفان سندی توانست از طریق فراخوان در صفحه خود در فیسبوک بیش از ۳۰۰ هزار دلار کمک مالی برای توزیع بین آسیب دیدگان توفان جمع آوری کند.

این عکاس آمریکایی پس از بازگشت از ایران گفته است که کاراو با ایران تمام نشده است و وی علاقه دارد تا بار دیگر به ایران سفر کند.

وی پس از بازگشت از ایران در مصاحبه با رسانه‌های مختلف آمریکایی ایرانیان را مردمی‌مهربان و میهمان نواز دانست. عکس‌های  زیر مجموعه ای از عکس‌های استنتون است که از مناطق مختلف  در ایران  در طی دو هفته سفر او به ایران گرفته شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

منصور گراوند در گفته :

عالی بود…..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :