کد خبر : 25753
تاریخ انتشار : ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 155 بازدید

نامه آیت​الله راستی کاشانی به هاشمی​

      جماران نوشت:   آیت الله العظمی آقای راستی کاشانی، خطاب به آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی نامه‌ای نوشت.   متن این نامه بدین شرح است:   بسمه تعالی   آیت الله آقای هاشمی رفسنجانی دامت تاییداته   جنابعالی با حرکت فداکارانه و از خود گذشتگی؛ برای رضای حق تعالی؛ با هدف پاسداری […]

95_1010
 
 
 
جماران نوشت:
 
آیت الله العظمی آقای راستی کاشانی، خطاب به آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی نامه‌ای نوشت.
 
متن این نامه بدین شرح است:
 
بسمه تعالی
 
آیت الله آقای هاشمی رفسنجانی دامت تاییداته
 
جنابعالی با حرکت فداکارانه و از خود گذشتگی؛ برای رضای حق تعالی؛ با هدف پاسداری از مذهب حقه و گسترش مکتب اهل بیت عصمت و طهارت؛ پیگیری اهداف عالی بنیانگذار جمهوری اسلامی؛ عقلانیت و اعتدال و جلو گیری از افراط و انحراف؛ در عرصه انتخابات حاضر شدید.
 
اگرچه غافلان و بدخواهان حضور شما را تحمل نکردند؛ لیکن با این اقدام و پاسخ مثبت به تقاضای عمومی؛ در پیشگاه تاریخ و روح بلند امام راحل سربلند و سرفراز خواهید بود.
 
خدای را شاکرم؛ شما که از ارکان نظام و از اصحاب برجسته حضرت امام قدس سره و فرزند معنوی ایشان و حامی ولایت فقیه و امین رهبری هستید؛ این چنین مورد اقبال عمومی قرار گرفته؛ مایه ایجاد شور و نشاط و امید در ملت مسلمان ایران شدید.
 
برخود لازم دانستم علاوه برارج نهادن به این خیرخواهی شما؛ صبر و پایداری و مظلومیت شما را در برابر آماج کینه ها و ناسزاها و تهمت‌های ناروا یادآور شده، استقامت شما را برای حفظ نظام و آرمانهای امام، ستودنی و بیادماندنی بدانم.
 
از باری تعالی سلامت و سعادت، توفیقات وتاییدات شما را در ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم (عج) مسئلت دارم.
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

درود بر آیت اله راستی کاشانی وآیت اله هاشمی رفسنجانی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :