کد خبر : 25805
تاریخ انتشار : ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 151 بازدید

بیانیه جبهه اصلاح‌طلبان ؛ عارف و روحانی “اجماع” کنید

    جبهه اصلاح‌طلبان ایران با صدور بیانیه‌ای از حسن روحانی و محمدرضا عارف درخواست کرد با ائتلاف و اجماع خودشان پیشتاز ترجیح مصلحت کشور بر مصلحت شخصی باشند. بیانیه انتخاباتی شماره 3 جبهه اصلاح‌طلبان منتشر شد.   در بخشی از این بیانیه آمده است: جبهه اصلاح‌طلبان ایران قریب به یک‌سال است با برنامه‌ریزی و […]

45976_554
 
 
جبهه اصلاح‌طلبان ایران با صدور بیانیه‌ای از حسن روحانی و محمدرضا عارف درخواست کرد با ائتلاف و اجماع خودشان پیشتاز ترجیح مصلحت کشور بر مصلحت شخصی باشند.
بیانیه انتخاباتی شماره 3 جبهه اصلاح‌طلبان منتشر شد.

 
در بخشی از این بیانیه آمده است: جبهه اصلاح‌طلبان ایران قریب به یک‌سال است با برنامه‌ریزی و تلاش گسترده جهت مشارکت حداکثری و حضور تمامی سلایق سیاسی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با اجتماع جمعی از احزاب سیاسی اصلاح‌طلب و آزاد‌اندیش در چارچوب نظام و با تعهد و پایبندی به حق آزادی و احساس مسئولیت و درک این موقعیت تاریخی تلاش خویش را به کار گرفت.  
 
این بیانیه همچنین می‌افزاید: جبهه‌اصلاح‌طلبان ایران با توجه به وضعیت پیش آمده  از آقایان حسن روحانی و محمدرضا عارف درخواست می‌کند که با اجماع و ائتلاف خویش نشان دهند که مصلحت کشور را برمصلحت شخصی ترجیح داده و آمال افراطیون را خنثی می‌کنند.
 
همچنین در بخشی پایانی این بیانیه تاکید شده است که اعضای این جبهه آمادگی برای هرگونه اقدام تبلیغاتی، مطبوعاتی، تشکیلاتی، ستادی و برنامه‌ریزی برای پیروزی نامزد اجماعی را دارند. 
منبع : باشگاه خبرنگاران
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ایمان در گفته :

با سلام این خیلی خوبه که اجماع کنند تا عارف برنده بشه

[پاسخ]

باید اجماع کنند

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

فقط عارف

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :