کد خبر : 25896
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 138 بازدید

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان پلدختر

  جلسه ی شورای اداری شهرستان پلدختر با محوریت اعزام کاروان زایرین حرم حضرت امام و برگزاری پرشور انتخابات، صبح امروز برگزارشد. به گزارش خبرنگار میرملاس ؛ دراین جلسه سرهنگ نوریان فرمانده ناحیه ی مقاومت شهرستان پلدختر گفت:ابتدا سقف ابلاغ شده از طرف استان به شهرستان پلدختر 20 دستگاه اتوبوس با ظرفیت هر اتوبوس 40نفر […]

80568938-3777420

80568938-3777420

 

جلسه ی شورای اداری شهرستان پلدختر با محوریت اعزام کاروان زایرین حرم حضرت امام و برگزاری پرشور انتخابات، صبح امروز برگزارشد.

به گزارش خبرنگار میرملاس ؛ دراین جلسه سرهنگ نوریان فرمانده ناحیه ی مقاومت شهرستان پلدختر گفت:ابتدا سقف ابلاغ شده از طرف استان به شهرستان پلدختر 20 دستگاه اتوبوس با ظرفیت هر اتوبوس 40نفر بود که اکنون این سهم به 15اتوبوس تقلیل یافته والبته طی فکسی که دیروز به دست ما رسید گویا تعدادی از این اتوبوسها نیز “میدل باس “هستند که ظرفیتی کمتر از 40نفردارند.
دراین جلسه فریدون رشیدی فرماندار شهرستان پلدختر ضمن تاکید بر آنکه امروز انتخابات در راس همه ی امورات ما قرار دارد گفت:همانا یکی از مصداق های آیه ی شریفه ی; (( ان الله لا یغیرما بقوم الا یغیرما بانفسهم))،همین انتخابات است چراکه سرنوشت ما در همین انتخابها رقم میخورد.
رشیدی با بیان اینکه ،یکی از عواملی که میتواند زمینه ساز حضور گسترده ی مردم در انتخابات باشد عملکرد ما مدیران است گفت:همه ی ما ممکن است برحسب مطالعاتی که داریم گرایشهایی داشته باشیم و کسی را به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری یا شورای شهر انتخاب و مدنظر داشته باشیم اما این انتخاب نباید منجر به آن شود که از قانون تخطی کنیم چرا که تخطی از قانون علاوه بر آنکه جرم است گناه نیز می باشد.
در این جلسه ضمن تقدیر از خدمات 30 ساله ی ولی الله رحمتی مدیر شرکت آبفار شهرستان،حمید بهاروند بعنوان مدیر جدید این شرکت معرفی شد.

به گفته ی فریدون رشیدی;حمید بهاروند شهروند پلدختر و از نیروهای بومی این شهرستان می باشد.

تهیه خبر : سکینه دریکوند / خبرنگار میرملاس در پلدختر

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :