کد خبر : 25960
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 52 بازدید

پرواز موتور ها در بروجرد/مسابقات موتور کراس غرب کشور در بروجرد

طی مراسمی مسابقات موتور کراس غرب کشور امروز با حضور 37 شرکت کننده در بروجرد برگزار شد. مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد ظهر امروز در حاشیه مسابقات موتور کراس غرب کشور در بروجرد گفت: مسابقات موتور کراس غرب کشور امروز جمعه با حضور 37 شرکت کننده در بروجرد برگزار شد. به گزارش […]

طی مراسمی مسابقات موتور کراس غرب کشور امروز با حضور 37 شرکت کننده در بروجرد برگزار شد.

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد ظهر امروز در حاشیه مسابقات موتور کراس غرب کشور در بروجرد گفت: مسابقات موتور کراس غرب کشور امروز جمعه با حضور 37 شرکت کننده در بروجرد برگزار شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازخبرگزاری فارس ، اصغر مرات افزود: این دوره از مسابقات استان‌های همدان، کرمانشاه، مرکزی، قم، تهران، لرستان و چهار محال و بختیاری حضور داشتند.

وی بیان کرد: این دوره از مسابقات در چهار کلاس موتورهای 250 و 450 و سوپر کراس پیشکسوتان و جوانان برگزار شد.

مرات اضافه کرد: در کلاس 450 جوانان بهروز رحیمی از استان مرکزی اول، مجید شاملو از استان قم دوم و سلمان کاوند از لرستان سوم شدند.

وی اظهار داشت: در کلاس 450 پیشکسوتان محمود جلیلی از لرستان اول و عباس رحیمی از اراک دوم شدند.

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد تصریح کرد: در کلاس 250 جوانان افشین فیروز از همدان، مهدی کارخانه از مرکزی و سعید خسروی از شهرکرد به ترتیب اول تا سوم شدند.

وی عنوان کرد: در کلاس 250 پیشکسوتان محمد مقدسی راد از لرستان، داریوش بارانی از لرستان و احسان حضرتی از قم عنوان‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

این دوره از مسابقات به مناسبت آزاد سازی خرمشهر و به همت اداره ورزش و جوانان و هیئت موتورسواری و تربیت بدنی سپاه ناحیه بروجرد برگزار شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :