کد خبر : 26024
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 125 بازدید

“جلیلی راه احمدی نژاد را می رود “

  داود احمدی نژاد گفت: به نظر من آقای جلیلی همان راه احمدی نژاد را می رود و همگی باید مراقب باشند و برای پیروزی آقای ولایتی تمام تلاش خود را به کار ببندند. داوود احمدی‌نژاد گفت: آقای جلیلی همان راه احمدی نژاد را می رود و همگی باید مراقب باشند. برادر رئیس جمهور در […]

4-3-1392_IMAGE635051815957311420

 

داود احمدی نژاد گفت: به نظر من آقای جلیلی همان راه احمدی نژاد را می رود و همگی باید مراقب باشند و برای پیروزی آقای ولایتی تمام تلاش خود را به کار ببندند.

داوود احمدی‌نژاد گفت: آقای جلیلی همان راه احمدی نژاد را می رود و همگی باید مراقب باشند.

برادر رئیس جمهور در گفتگو با مهر اظهار داشت: بنده به نفع وحدت نیروهای انقلاب از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری انصراف دادم و این اقدام من به نفع کسی نبوده است.

وی افزود: در متن انصرافم که خطاب به شورای نگهبان نوشته بودم، نام کسی را نبردم اما آن زمان فضا به گونه ای بود که اخبار کذبی مبنی بر انصراف بنده به نفع آقای  جلیلی منتشر شد.

داود احمدی نژاد گفت:  به نظر من آقای جلیلی همان راه احمدی نژاد را می رود و همگی باید مراقب باشند و برای پیروزی آقای ولایتی تمام تلاش خود را به کار ببندند.

برادر احمدی نژاد چندی پیش با حضور در نشست انتخاباتی حامیان ولایتی در مسجد انصار شهرک شهید محلاتی حمایت تلویحی خود از وی را با ذکر ویژگی های شخصیتی اش اعلام کرده بود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

تورج در گفته :

عجب اوضاع قمر در عقربى شده!!!

[پاسخ]

کشکول در گفته :

این ره که تو می روی به ترکستان است

[پاسخ]

طرفدار ایران در گفته :

در صورت پیروزی جلیلی باید برای همیشه پرونده سیاست خارجه وانرزی هسته ای وزندگی شرافتمندانه را ببندیم وبرویم در غارها زندگی کنیم زیرا دیگر کشورهای آفریقایی مثل جزایر کومور وبورکینافاسو هم ما را قبول ندارند

[پاسخ]

خسته از اصولگرایی در گفته :

جلیلی = احمدی نزاد = بقایی = مشایی = جریان انحرافی = فقر و تنگ دستی ملت بیچاره وبیخیال ایران که انگار نه انگار

[پاسخ]

اصولگرای پشیمان در گفته :

این ره که تو می روی به ترکستان است نسل آینده ما گرسنه آب و نان است .

خدا به حال بچه های ما رحم کند که سازندگان نسل آینده هستند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :