کد خبر : 26040
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 195 بازدید

توليد 75 هزار دستگاه رانا درسال 92

  گروه صنعتي ايران خودرو به منظور پاسخگويي به نياز مشتريان و کسب سهم مناسب از بازار، توليد 75 هزار دستگاه رانا را در سال جاري در برنامه دارد. به گزارش میرملاس به نقل از ايکوپرس، حسين نجاري قائم مقام توليد ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت : بخشي از اين ميزان توليد رانا […]

7382_595

 

گروه صنعتي ايران خودرو به منظور پاسخگويي به نياز مشتريان و کسب سهم مناسب از بازار، توليد 75 هزار دستگاه رانا را در سال جاري در برنامه دارد.

به گزارش میرملاس به نقل از ايکوپرس، حسين نجاري قائم مقام توليد ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت : بخشي از اين ميزان توليد رانا به صادرات اختصاص دارد

 

وي افزود : رانا به عنوان برند ملي مورد اقبال مشتريان داخلي و خارجي قرار گرفته است.

 

نجاري ايمني را يكي از مهم ترين فاكتورهاي خودرو دانست و تصريح كرد:‌ در طراحي رانا به ايمني فعال و غيرفعال توجه ويژه اي شده است،‌ به گونه اي كه علاوه بر ايمني سرنشينان با كاهش احتمال تصادف به علت عملكرد ديناميكي خودرو، ايمني عابر پياده نيز مورد توجه بوده است.

 

وي اظهار داشت:‌ در خودروي رانا سعي شده است علاوه بر مصرف سوخت كم،‌ قدرت بالاي موتور نيز حفظ شود.

 

قائم مقام مدير عامل ايران خودرو گفت:‌ در برنامه هاي توسعه اي اين خودرو قواي محركه ديگري نيز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

نجاري برنامه توليد اين خودرو براي سال 92 را روزانه 300 دستگاه اعلام و خاطرنشان كرد:‌ اين تعداد با افزايش تقاضا قابل تغيير خواهد بود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جوجه تیغی در گفته :

خدا کنه خوب از آب در بیاد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :