کد خبر : 26040
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 194 بازدید

تولید ۷۵ هزار دستگاه رانا درسال ۹۲

  گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و کسب سهم مناسب از بازار، تولید ۷۵ هزار دستگاه رانا را در سال جاری در برنامه دارد. به گزارش میرملاس به نقل از ایکوپرس، حسین نجاری قائم مقام تولید ایران خودرو با بیان این مطلب گفت : بخشی از این میزان تولید رانا […]

7382_595

 

گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و کسب سهم مناسب از بازار، تولید ۷۵ هزار دستگاه رانا را در سال جاری در برنامه دارد.

به گزارش میرملاس به نقل از ایکوپرس، حسین نجاری قائم مقام تولید ایران خودرو با بیان این مطلب گفت : بخشی از این میزان تولید رانا به صادرات اختصاص دارد

 

وی افزود : رانا به عنوان برند ملی مورد اقبال مشتریان داخلی و خارجی قرار گرفته است.

 

نجاری ایمنی را یکی از مهم ترین فاکتورهای خودرو دانست و تصریح کرد:‌ در طراحی رانا به ایمنی فعال و غیرفعال توجه ویژه ای شده است،‌ به گونه ای که علاوه بر ایمنی سرنشینان با کاهش احتمال تصادف به علت عملکرد دینامیکی خودرو، ایمنی عابر پیاده نیز مورد توجه بوده است.

 

وی اظهار داشت:‌ در خودروی رانا سعی شده است علاوه بر مصرف سوخت کم،‌ قدرت بالای موتور نیز حفظ شود.

 

قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو گفت:‌ در برنامه های توسعه ای این خودرو قوای محرکه دیگری نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

نجاری برنامه تولید این خودرو برای سال ۹۲ را روزانه ۳۰۰ دستگاه اعلام و خاطرنشان کرد:‌ این تعداد با افزایش تقاضا قابل تغییر خواهد بود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جوجه تیغی در گفته :

خدا کنه خوب از آب در بیاد

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :