کد خبر : 26091
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 261 بازدید

جزئیات جدید از حادثه بالگرد حامل رئیس جمهور

  بالگرد حامل احمدی‌نژاد و جمعی از مسئولان اجرایی همراه وی صبح امروز و در جریان افتتاح پروژه بزرگترین تونل جاده‌ای کشور در ارتفاعات البرز دچار سانحه شد به گزارش میرملاس ؛  بالگرد حامل احمدی‌نژاد و جمعی از مسئولان اجرایی همراه وی صبح امروز و در جریان افتتاح پروژه بزرگترین تونل جاده‌ای کشور در ارتفاعات […]

IMAGE635057672594649448

 

بالگرد حامل احمدی‌نژاد و جمعی از مسئولان اجرایی همراه وی صبح امروز و در جریان افتتاح پروژه بزرگترین تونل جاده‌ای کشور در ارتفاعات البرز دچار سانحه شد

به گزارش میرملاس ؛  بالگرد حامل احمدی‌نژاد و جمعی از مسئولان اجرایی همراه وی صبح امروز و در جریان افتتاح پروژه بزرگترین تونل جاده‌ای کشور در ارتفاعات البرز دچار سانحه شد.

پیگیری های خبرنگار دانا حاکی از آن است که برخورد ملخ بالگرد حامل رئیس جمهور با دکل فشار قوی برق علت اصلی حادثه امروز  بوده است.

رييس‌جمهور و همراهانش هم‌اکنون در سلامت کامل به سر مي‌برند و بالگرد سانحه ديده نيز براي انجام عمليات تعمير و بازسازي در محل حادثه زمينگير شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

7چشمه میشنان در گفته :

شانسم نداریم……………….!!!

[پاسخ]

عباس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۳ خرداد , ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹:

ایا اگه خانواده خودت بود بازم می گفتی شانس نداریم
نفوس بد نزن

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۳ خرداد , ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲:

یارانه ات قطع شد.

[پاسخ]

محمدی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۳ خرداد , ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰:

آقای آزادبخت میرملاس فقط سایت نیست میرملاس تمدن هم هست بدگویی وبد خواهی هم خلاف اخلاق رسانه ای است چرا که رسانه لطف خدا برای دانایی است وعنایت خدابرای بینش داشتن —والبته خلاف تمدن بلند میرملاس -ضمنا -امین را دوست دارم برای همت وتلاش فرهنگی موفقش…..

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

خدا رو شکر به خیر گذشت هم برای شخص جناب آقای احمدی نژاد هم برای حساسیت این ایام. دکتر خسته نباشی به جز اشتباهاتی که در برخی موارد ازت سر زد انصافا تکی و لنگه نداری، برای همیشه در تاریخ این سرزمین به عنوان اسطوره خدمتگزاری نامت ثبت خواهد شد.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خوشمزه حداقل آبروی مردم محترم میشنان رو نبر . دوست داری این اتفاق واسه خانواده خودت بیافته

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :