کد خبر : 26195
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 188 بازدید

سرود انتخابی هواداران جلیلی..

با گذشت کمتر از دو هفته از آغاز فعالیت تبلیغاتی هواداران نامزدهای ریاست جمهوری بیش از ششصد هزار نفر از مشترکان ایرانسل ترانه مخصوص حامیان دکتر جلیلی را به عنوان آهنگ پیشواز انتخاب کردند. به گزارش خبرنگار ستاد حیات طیبه تا ساعت ۱۶ شنبه ۶۱۱،۵۹۳ نفر از مشترکان ایرانسل کد این آهنگ را به عنوان […]

کلییپ

با گذشت کمتر از دو هفته از آغاز فعالیت تبلیغاتی هواداران نامزدهای ریاست جمهوری بیش از ششصد هزار نفر از مشترکان ایرانسل ترانه مخصوص حامیان دکتر جلیلی را به عنوان آهنگ پیشواز انتخاب کردند. به گزارش خبرنگار ستاد حیات طیبه تا ساعت ۱۶ شنبه ۶۱۱،۵۹۳ نفر از مشترکان ایرانسل کد این آهنگ را به عنوان پیشواز انتخاب کرده اند. از آمار مشترکان همراه اول هنوز خبری منتشر نشده است اما برآورد می شود مجموع مشترکان همراه اول و ایرانسل که این آهنگ را به عنوان پیشواز انتخاب کرده اند بیش از یک میلیون نفر باشد. انتخاب ترانه «یه باری از امروز رو دوشته» به صورت خودجوش از سوی هواداران سعید جلیلی آغاز شد به گونه ای که به هنگام پخش این ترانه در مراسم بزرگ ورزشگاه شهید شیرودی جمعیت به راحتی آن را همخوانی کردند.

متن ترانه «یه باری از امروز رو دوشته» با صدای حامد زمانی به شرح زیر است:

به این عکسها خیره شو خیره شو
به این روزهای پر از خاطره
نخواه گرمیه خواب چشم کسی
بذاره که بیداری یادت بره
یه باری از امروز رو دوشته
که واسش یه عمره زمین میخوری
همه منتظر تا ببینن کجا
تو از جاده ی عشق دل میبری..
ولی ایستادن فقط کارماست
ما که قصمون قصه خواب نیست
بیا دل به دریا بزن شک نکن
سرانجام این رود مرداب نیست

حامد زمانی خواننده این ترانه با استقبال از استفاده هواداران کاندیداها از کارهایش گفته:

عمده سرودهای من محتوای انقلابی و حمایت از گفتمان انقلاب را دارد لذا هر یک از کاندیدها که فکر می کنند محتوای سرودهای من می تواند به تبلیغ آنها کمک کند از آنها استفاده کرده اند و این به معنای اجرای سرود اختصاصی برای کاندیداها نیست.

وی تاکید کرد: هدف اصلی من در حال حاضر کمک به فضای پر شور شدن انتخابات و تحقق حماسه سیاسی مورد نظر رهبر معظم انقلاب می باشد.

کد آهنگ پیشواز برای موبایل

خطوط ایرانسل: کد ۳۳۱۴۶۱۹ به شماره ۷۵۷۵ پیامک کنید

همراه اول: کد ۳۱۱۱۶ به شماره ۸۹۸۹ پیامک کنید.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :