کد خبر : 26217
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 96 بازدید

کمک ۲۰۰ میلیونی بانک ملی برای ساخت مصلای کوهدشت

  بانک ملی ایران تاکنون مبادرت به اجرای چندین طرح عام‌المنفعه از جمله احداث ۱۴ باب مدرسه در مناطق محروم کشور نموده که همواره استمرار دارد. به گزارش میرملاس ؛  بانک ملی ایران در نظر دارد طی سال جاری از محل سهم ۵ درصد از ۲ درصد بودجه قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز در پنج طرح […]

images

 

بانک ملی ایران تاکنون مبادرت به اجرای چندین طرح عام‌المنفعه از جمله احداث ۱۴ باب مدرسه در مناطق محروم کشور نموده که همواره استمرار دارد.

به گزارش میرملاس ؛  بانک ملی ایران در نظر دارد طی سال جاری از محل سهم ۵ درصد از ۲ درصد بودجه قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز در پنج طرح عمرانی احداث درمانگاه‌ شهرستان دلگان استان سیستان و بلوچستان با اختصاص مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، ساخت و تکمیل یک باب مدرسه در سنندج با اختصاص مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال، ساخت و احداث یک باب مدرسه در روستای زلزله‌زده جلناب از توابع شهرستان ورزقان استان آذربایجان شرقی با اختصاص مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال، احداث یک باب مدرسه در استان کهگیلویه و بویراحمد با اختصاص یک میلیارد ریال و ساخت و احداث مصلای شهرستان کوهدشت استان لرستان با اختصاص مبلغ ۲ میلیارد ریال مشارکت نماید.

گفتنی است بانک ملی ایران تاکنون مبادرت به اجرای چندین طرح عام‌المنفعه از جمله احداث ۱۴ باب مدرسه در مناطق محروم کشور نموده که همواره استمرار دارد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :