کد خبر : 26330
تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 33 بازدید

مراسم بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) آغاز شد

      مراسم بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) دقایقی پیش در حرم بنیانگذار انقلاب اسلامی آغاز شد و مردم با شعارهای «ای رهبر آزاده ، آماده ایم آماده» «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» در انتظار سخنرانی مقام معظم رهبری هستند. به گزارش میرملاس ،‌ بیست و چهارمین […]

IMG11190878
 
 
 
مراسم بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) دقایقی پیش در حرم بنیانگذار انقلاب اسلامی آغاز شد و مردم با شعارهای «ای رهبر آزاده ، آماده ایم آماده» «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» در انتظار سخنرانی مقام معظم رهبری هستند.

به گزارش میرملاس ،‌ بیست و چهارمین مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران دقایقی قبل در حرم مطهر امام خمینی (ره) با حضور میلیونی ایرانیان و صدها مهمان خارجی آغاز شد.

در این مراسم مسوولان و مقامات لشگری و کشوری و کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز حضور دارند.

قرار است مطابق سال های گذشته در مراسم بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب سخنرانی نمایند.

پیش از سخنرانی مقام معظم رهبری سید حسن خمینی تولیت حرم امام خمینی(ره) نیز سخنرانی خواهد کرد.

در دقایق ابتدایی آغاز مراسم شعارهای «ای رهبر آزاده ، آماده ایم آماده» «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» از داخل حرم شنیده می شود.

همچنین با وجود اعلام ممنوعیت تبلیغات برای کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در روز چهارده خرداد در حرم امام خمینی(ره)، برخی طرفداران سعید جلیلی مشغول تبلیغات و پخش پوسترهای این کاندیدا به همراه توزیع هفته نامه نه دی در بین مردم و در مقابل درب های متروی حرم  هستند . تبلیغات انتخاباتی عارف نیز بر روی زمین و در دست مردم دیده می شود.

در اطراف حرم مکان هایی با نام « پاسخ به شبهات انتخاباتی» از سوی برخی نهاد ها در نظر گرفته شده است.

خبرنگاران، تصویر برداران و عکاسان داخلی و خارجی زیادی برای پوشش خبری مراسم بیست و چهارمین سالگرد بنیانگذار انقلاب اسلامی و سخنرانی مهم مقام معظم رهبری در داخل حرم و در بین مردم حضور دارند.

اتوبوس های حامل مردم تهران و سایر استانهای کشور در مسیرهای منتهی به حرم امام خمینی باعث ایجاد ترافیک در این معابر شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :