کد خبر : 26377
تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 116 بازدید

ملکشاهی : دولت یازدهم به استانهای محروم توجه ویژه‌ای داشته باشد

  رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، توجه به نقاط قوت روئسای جمهور گذشته و دوری از نقاط ضعف آنها را برای رئیس دولت آینده لازم و ضروری دانست.  رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، توجه به نقاط قوت روئسای جمهور گذشته و دوری از نقاط ضعف آنها را برای رئیس […]

ک

 

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، توجه به نقاط قوت روئسای جمهور گذشته و دوری از نقاط ضعف آنها را برای رئیس دولت آینده لازم و ضروری دانست.

 رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، توجه به نقاط قوت روئسای جمهور گذشته و دوری از نقاط ضعف آنها را برای رئیس دولت آینده لازم و ضروری دانست.

الهیارملک‌شاهی در گفت‌وگو با خبرنگاران  با تاکید به بیانات مقام معظم رهبری اظهار داشت: رئیس جمهور یازدهم باید نقاط قوت رئیس‌جمهورهای گذشته را در خود تقویت کرده و ضعف آنها در عدم توجه به نظر کارشناسانه را از خود دور کند.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: رئیس‌جمهور آینده باید به نظر کارشناسان و نخبگان اقتصادی توجه کند و نسبت به توزیع عادلانه ثروت در کشور که از اهمیت زیادی برخوردار است بی توجه نباشد.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه توزیع منابع ثروت در کشور عادلانه نیست یادآور شد: برخی مناطق کشور با وجود حجم عظیمی از  منابع طبیعی و خدادادی، سهم اندکی از ثروت ملی به آنها اختصاص داده شده است و بودجه کافی برای عمران و آبادی در اختیار آنها نیست.

ملکشاهی افزود: متاسفانه ثروت ملی به صورت ناعادلانه میان استان‌ها توزیع شده است و این امر باعث شده وضع معیشتی مناطق و استان‌های محروم‌تر بسیار نامناسب و نرخ بیکاری در آنها بالا باشد.

 وی در توصیه ای از دولت آینده خواست که نسبت به استان‌های کم بهره از  ثروت و درآمد ملی، از جمله استان لرستان، توجه بیشتری داشته باشد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کامران در گفته :

آقای ملکشاهی را هم شناختیم با اظهار نظرهاش شناختیمش

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :