کد خبر : 26512
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 737 بازدید

عارف: مردم آرزو دارند با ربنای شجریان افطار کنند/ ولایتی: سینما را به اهل سینما بسپاریم

      در مناظره فرهنگی که از شبکه اول سیما پخش شد محمد عارف اشاره کرد که مردم آرزو دارند با ربنای شجریان افطار کنند و ولایتی نیز تاکید داشت که باید کار سینما را به اهل سینما واگذار کنیم. به گزارش  میرملاس ؛ محمد عارف دومین کاندیدای حاضر در مناظره فرهنگی امروز بود […]

IMG17473687
 
 
 
در مناظره فرهنگی که از شبکه اول سیما پخش شد محمد عارف اشاره کرد که مردم آرزو دارند با ربنای شجریان افطار کنند و ولایتی نیز تاکید داشت که باید کار سینما را به اهل سینما واگذار کنیم.

به گزارش  میرملاس ؛ محمد عارف دومین کاندیدای حاضر در مناظره فرهنگی امروز بود که از محمدرضا شجریان یاد کرد. وی در بخشی از پاسخ به صحبت‌های علی‌اکبر ولایتی در مورد فرهنگ و هنر بار دیگر از محمدرضا شجریان نام برد و گفت که هیچ می‌دانید که ربنای خوانده شده توسط شجریان چه تاثیری بر فرهنگ و هنر کشور گذاشته است؟

وی افزود: همه آرزو می کنند که روزه‌های خود را با صدا و ربنای شجریان افطار کنند.

در پاسخ به انتقادات و نقطه‌نظرات کاندیداهای دیگر، علی‌اکبر ولایتی گفت: به عقیده من باید کار سینما را به اهل سینما واگذاریم. ما باید هنر را از سیاسی‌کاری دور کنیم.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

به نظر من برنده اين مناظره اول دكتر روحانى بود بعد رضايى

من نمي دانم چرا برخي اصلاح طلبان از هركس كه با امام ورهبري زاويه دارند بيشتر تحسين وتبليغ وترويج ميكنند ؟ عارف كه فرق يك معدن متروكه ومنطقه توريستي را نمي داند يا از شجريان دفاع ميكند يا ازاصغرفرهادي كه جايزه صهيونيستهارا برده تقدير مينمايد يابراي فلان روحاني نماي فتنه گر فاتحه ميخواند.

لرمتوسط در گفته :

واقعا آرمانهای بلند و آرزوهای خوبی دارد آقای رضایی واین مطلب درسخنرانی ایشان در مناظره و میتینگها کاملا پیداست.ولی متاسفانه آرزو وآرمان با شعار واحساسی صحبت کردن وبدون برنامه واقع گرایانه وبدون منظورداشتن واقعیتهای جامعه ممکن نخواهدبود.

ناشناس در گفته :

دکترجلیلی تا کی میخوادسنگ دولت احمدی نژادروبه سینه بزنه؟ صداقت و صراحت دکتر روحانی جای تشکر داره

به نظر من هيچكدام از كانديداهاي فعلي به اندازه جليلي صداقت در گفتار واعلام موضع ندارند.البته بعيد ميدانم با اين جو وفضايي كه عليه گفتمان انقلاب ونيروهاي ارزشي ايجاد شده ايشان راي بياورند.

اصولگرای پشیمان در گفته :

آفرین بر روحانی وعارف که شجاعانه حرف زدند

لب خندان در گفته :

شجاعت عارف وحسن روحانی درمقابله با دوستان انقلاب مثال زدنی است ودرمقابل دشمنان جرات اخم کردن راندارند. وهمیشه لبخند بر لب دارند.

برادر در گفته :

روحانی وعارف احساسی وعوامانه حرف زدند.

فقط روحاني

واقعا برنده مناظره ها تا کنون رضایی و عارف و روحای و ولایتی بودند وبازنده قالیباف بوده است

روحانی عارف رضایی.عالی بودند.

واقعا مردم آرزو دارن ربنای شجریان وبشنون
من که خودم پایه ام؟؟؟؟؟؟
شما چی دوستای میرملاسی؟؟؟؟؟؟

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :