کد خبر : 26538
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 121 بازدید

عارف: از اسکار فیلم فرهادی استفاده نکردیم

    محمد رضا عارف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر ضرورت استفاده از دیپلماسی فرهنگی برای تقویت روابط با جهان ، از عدم بهره گیری کشور از فرصت جایزه اسکار اصغر فرهادی انتقاد کرد. به گزارش میرملاس ؛  در بخشی از مناظره فرهنگی اجتماعی ۸ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری که امشب از شبکه […]

51365_450
 
 
محمد رضا عارف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر ضرورت استفاده از دیپلماسی فرهنگی برای تقویت روابط با جهان ، از عدم بهره گیری کشور از فرصت جایزه اسکار اصغر فرهادی انتقاد کرد.
به گزارش میرملاس ؛  در بخشی از مناظره فرهنگی اجتماعی ۸ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری که امشب از شبکه یک سیما پخش شد محمدرضا عارف یکی از کاندیداها با اشاره به اظهارات سعید جلیلی در این مناظره که فیلم آرگو را مصداق استفاده سیاسی دولت آمریکا از فرهنگ خوانده بود گفت : استفاده از فرصتها در فرهنگ عنصر کلیدی است .

وی ادامه داد : من باید به جایزه اسکار اصغر فرهادی اشاره کنم که متاسفانه نتوانستیم از این فرصت حداکثر استفاده را کنیم البته فرهادی در هنگام دریافت جایزه پیام صلح ما را فرستاد.

عارف تاکید کرد: باید از دیپلماسی فرهنگی برای تقویت روابطمان استفاده کنیم.

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مش ممدلی در گفته :

عارف ازکسانی به عنوان نمادهای فرهنگ وهنر ایران دفاع میکند که با امام وانقلاب زاویه دارند مانند فرهادی وشجریان والبته گلشیفته را فراموش کرد.

[پاسخ]

مصطفی در گفته :

زنده باد اصلاحات

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :