کد خبر : 26547
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 345 بازدید

در خواست استاد فرج علیپور از محسن رضایی

        میرملاس نیوز :  فرج علیپور، نوازنده، آهنگساز و خواننده لرستان گفت: امیدوارم زمانی که محسن رضایی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم انتخاب شد قول هایی که در حوزه فرهنگ و هنر داده را فراموش نکند. فرج علیپور، نوازنده، آهنگساز و خواننده در سال 1338 در خرم آباد به دنیا آمد. […]

2013-03-23-13.15.18-397x300
 
 
 
 
میرملاس نیوز :  فرج علیپور، نوازنده، آهنگساز و خواننده لرستان گفت: امیدوارم زمانی که محسن رضایی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم انتخاب شد قول هایی که در حوزه فرهنگ و هنر داده را فراموش نکند.

فرج علیپور، نوازنده، آهنگساز و خواننده در سال 1338 در خرم آباد به دنیا آمد. او در گفتگو با پایگاه خبری ایران من سلام درباره برنامه های محسن رضایی در عرصه فرهنگ و هنر گفت: من به همه صحبت های ایشان گوش نداده ام اما ایشان را از نزدیک می شناسم. امیدوارم زمانی که ایشان به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم انتخاب شدند، قول هایی که در حوزه فرهنگ و هنر داده را فراموش نکند.

وی ادامه داد: ما چشمان به دستان رئیس جمهور آینده است تا به اهالی فرهنگ و هنر کمک کنند و از آثار آنها حمایت لازم صورت بگیرد.

این خواننده اشاره کرد: همه کسانی که اهل موسیقی هستند، انتظار دارند از کارهایشان حمایت شود تا نسبت به کار دلگرم شوند و بتوانند آثار جدیدی را خلق کنند. من سالهاست که کار نمی کنم، چرا که حمایت نمی شوم.

علیپور با اشاره به اینکه در گذشته شرکت هایی که آثار موسیقی را خریداری می کردند، ولی الان این کار را انجام نمی دهند، توضیح داد: ولی در حال حاضر شرکت ها به دلیل نبود قانون مشخص برای کپی رایت حاضر به سرمایه گذاری نیستند، چرا که می گویند به محض اینکه سی دی اثری راهی بازار می شود به سرعت کپی می شود.

این نوازنده کمانچه در پاسخ به این سوال که دیدگاه های محسن رضایی مبنی بر مردمی کردن حوزه فرهنگ و هنر و در حوزه های سینما، تئاتر، موسیقی و … را چگونه ارزیابی می کنید؟ توضیح داد: اگر این کارهای گفته شده به مرحله عملی برسد، مسلماً شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود اما به این شرط که در مرحله حرف باقی نماند.

وی گفت: البته می دانم وقتی کسی رئیس جمهور شود، مشغله زیادی برای حل کردن مشکلات اقتصادی دارد اما هنرمندان انتظار دارند بعد از حل شدن مشکلات اقتصادی مسائل فرهنگ و هنر هم حل شود. تا زمانی که شکم مردم سیر نیست، طبیعی است که حالی برای گوش دادن موسیقی ندارند. باید اول شکم مردم سیر شود و بعد با خیال راحت گوشه ای لم بدهند و موسیقی گوش بدهند.

 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهرام گراوند (فرزند شيخ نظر) در گفته :

درود بر شرفت كه از رضايي حمايت ميكني

[پاسخ]

دامادلرستان پاسخ در تاريخ جمعه ۱۷ خرداد , ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷:

ای خدا کارمان به کجارسیده که نوازندگان “رهبران فکری جامعه شده و باید برای ما تصمیم گیری کنند؟البته این آغاز راه است درآینده …

[پاسخ]

رستمی پاسخ در تاريخ جمعه ۱۷ خرداد , ۱۳۹۲ ۱۹:۰۴:

بابا مثلا روشنفکر شیر مادرت بیا بشین!حرف نزنی سنگین تری.

[پاسخ]

درود بر بزرگ مرد موسيقي لرستان

[پاسخ]

داماد لرستان پاسخ در تاريخ شنبه ۱۸ خرداد , ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸:

اوسا فرج از كي سياستمدار شده ؟

[پاسخ]

درود

[پاسخ]

شیخ حجتی نیا داره رای محسن را خراب میکند.در یک سایت به هاشمی حمله کرده ومنهم با اینکه محسن را دوست دارم ولی بخاطر توهین حجتی نیا دیگه به محس رای نمیدم

[پاسخ]

شهروند پاسخ در تاريخ جمعه ۱۷ خرداد , ۱۳۹۲ ۰۰:۴۳:

ازخصوصیلت بارزاصلاح طلبان این است که درمقابل دشمنان نرمخو وصبورندودربرابردوستان ستیزه جو وپرخاشگر.

[پاسخ]

امین بازوند در گفته :

اقایون بیایید یک بار هم شد ه به رضایی که یک لره هست رای بدیم

[پاسخ]

لور پاسخ در تاريخ جمعه ۱۷ خرداد , ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶:

آقا امین !خیلی ها لرند مگه هرکی لربود مابایدبهش رای بدیم؟ ازدید عده ای اینقدر ما غیرتی ومتعصب معرفی شده ایم که گویا قراراست همیشه ازروی غیرت !!و تعصب ونه تعقل رای بدیم تاجاییکه دوره قبل آن خانم به ما طمع نموده وطلبکارشده بود که چطور ممکن است لرهای با غیرت وبا تعصب به داماد خودشان!! رای نداده باشند.

[پاسخ]

مجتبی پاسخ در تاريخ جمعه ۱۷ خرداد , ۱۳۹۲ ۱۳:۰۰:

دمت گرم

[پاسخ]

رستمی پاسخ در تاريخ جمعه ۱۷ خرداد , ۱۳۹۲ ۱۹:۱۲:

احسنت،ولی اگه بخوایم منطقی و به نفع خودوان هم رای بدیم رضایی گزینه ی مناسبیه چون با برنامه اومده و دور و ورش کارشناس ها و افراد با سواد زیادی هستن،ثانیا اگه کس دیگه ای بغیر از رضایی ببره که لایق هم باشه هیچ کاری واسه لرستان نمیکنه.
رضایی اژ وژمونه مر هر رضایی کارمونی اران بکه.

[پاسخ]

لور پاسخ در تاريخ شنبه ۱۸ خرداد , ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶:

من خود به رضايي راي مي دهم البته نه به خاطر لربودنش بلكه به خاطر رزمنده بودن و متين بودن و معتدل بودن ديدگاهش و تا حدودي برنامه دارد . غيراز جليلي كه مشخصا برنامه اش باتغييرات اندك ادامه دولت كنوني است ” سايرين برنامه اي ندارند البته ايده و آرمان دارند وبعضا خوب حرف مي زنند ولي برنامه كه چه عرض كنم؟

[پاسخ]

متعارف در گفته :

بابا فرج علی پور خودش اینقده ادعا نداره که شما عنوان میکنید .ایشان یه خواننده محلیه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :