کد خبر : 26782
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۱:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 157 بازدید

فتح‌الله‌زاده استعفا کرد+متن استعفا

  علی فتح‌الله‌زاده از مدیرعاملی باشگاه استقلال استعفا داد.   به گزارش  میرملاس ، علی فتح‌الله‌زاده که به گفته خود با تنگنای مالی از سوی وزارت ورزش روبه‌رو بود از مدیرعاملی باشگاه استقلال استعفا داد تا وضعیت این باشگاه پرهوادار در اواسط فصل نقل و انتقالات و در فاصله یک ماه مانده تا شروع لیگ […]

 

علی فتح‌الله‌زاده از مدیرعاملی باشگاه استقلال استعفا داد.

 

به گزارش  میرملاس ، علی فتح‌الله‌زاده که به گفته خود با تنگنای مالی از سوی وزارت ورزش روبه‌رو بود از مدیرعاملی باشگاه استقلال استعفا داد تا وضعیت این باشگاه پرهوادار در اواسط فصل نقل و انتقالات و در فاصله یک ماه مانده تا شروع لیگ سیزدهم در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد.

 

به گزارش ایسنا؛ فتح‌الله‌زاده چند وقت پیش گفته بود که اگر وزارت ورزش نیمی از هزینه‌های باشگاه استقلال را متقبل نشود، این به منزله عدم تمایل وزیر ورزش برای ادامه حضور در باشگاه استقلال است.

 

 

متن استعفا فتح‌االله‌زاده

 

متن استعفای علی فتح‌الله زاده خطاب به عباسی وزیر ورزش و جوانان به شرح زیر است:

 

با سلام و احترام

 

ضمن تقدیر و قدرشناسی از حسن ظن جنابعالی نسبت به اینجانب و تشکر از اعضای محترم هیات مدیره معاونین، و کلیه پرسنل زحمت کش و کادر فنی بخصوص تلاش مجدانه آقای قلعه‌نویی بازیکنان باغیرت و همچنین هواداران عزیز و باوفای استقلال قهرمان با عنایت به عدم استیفای توافقات فی‌مابین در حداقل ممکن و توقعات بیش از حد از اینجانب با توحه به فرا رسیدن فصل و نقل انتقالات و این که استقلال عزیز از رقابت با سایر رقبا عقب نماند بدینوسیله استعفای خود را تقدیم حضور می‌کنم.

 

ارادتمند

علی فتح‌الله‌زاده خویی

 

رونوشت: دوست بسیار عزیزم دکتر نجف‌نژاد رییس هیات مدیره

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

تكليف قراردادهاى ميليارى كه بستى چى ميشه؟ خيانت بزرگى به فوتبال ايران كردى

[پاسخ]

بهزاد در گفته :

چه بد شد

[پاسخ]

مجتبی در گفته :

بر میگردد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :