کد خبر : 26871
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 247 بازدید

احتمال بررسی مجدد صلاحیت حسن روحانی

  یک منبع آگاه گفت:‌ احتمالا صلاحیت حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری فردا مجددا در جلسه شورای نگهبان مورد بررسی قرار خواهد گرفت. به گزارش میرملاس به نقل از فارس ؛ یک منبع آگاه گفت: به دلیل اظهارات ضد امنیتی و غیرقانونی حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، شورای نگهبان تصمیم دارد تا صلاحیت […]

1370707617_99c_1905

 

یک منبع آگاه گفت:‌ احتمالا صلاحیت حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری فردا مجددا در جلسه شورای نگهبان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش میرملاس به نقل از فارس ؛ یک منبع آگاه گفت: به دلیل اظهارات ضد امنیتی و غیرقانونی حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، شورای نگهبان تصمیم دارد تا صلاحیت این کاندیدا را در جلسه فردای خود مجددا مورد بحث و بررسی قرار دهد.

وی افزود: حمایت از سران فتنه در جلسات سخنرانی، افشای اطلاعات نظام و حرکات ضد امنیتی همچون همایش حامیان روحانی در جماران از جمله مواردی است که شورای نگهبان تصمیم دارد تا به این دلایل صلاحیت این کاندیدا را مجددا مورد بررسی قرار دهد.

این منبع آگاه تاکید کرد:‌ همچنین حرکات خیابانی مانند همایش ورزشگاه شهید شیرودی از دیگر مواردی است که شورای نگهبان تصمیم گرفت تا صلاحیت این کاندیدا را مورد بررسی مجدد قرار دهد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

یک دوست در گفته :

جلوی ضرر را از هر جا بگیری منفعت است

[پاسخ]

من پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۰ خرداد , ۱۳۹۲ ۱۴:۱۴:

من ميگم مطمئن باشيد روحاني در برسي صلاحيتيكه 24 خرداد توسط مردم انجام خواهدشد حتما رد ميشوند.دورود بر رضايي وجليلي( ضمنا به فضل الهي وهوشياري مردم قاليباف برنده انتخابات هستند)

[پاسخ]

ایمان پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۰ خرداد , ۱۳۹۲ ۲۳:۰۱:

حتما تا دکتر عارف و روحانی ستند مگر در خواب

[پاسخ]

محمدرضا در گفته :

زنده باد روحانی

[پاسخ]

sabz پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۰ خرداد , ۱۳۹۲ ۱۳:۲۰:

dorod khoda bar sherafet

[پاسخ]

دلسوز در گفته :

سلام بر روحاني درود بر خاتمي

[پاسخ]

معصوم در گفته :

این خبر توسط کدخدایی ردشد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :