کد خبر : 2707
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,168 بازدید

مرد زن‌نما، پسران عاشق‌پیشه را نقره‌داغ می‌کرد

مردی که در فضای اینترنت خود را دختر معرفی و پس از ارتباط اینترنتی با پسران جوان، از آنها کلاهبرداری می‌کرد، تحت تعقیب پلیس فتای تهران قرار گرفت. چند روز پیش فردی با حضور در دادسرای جرایم رایانه‌ای تهران از دختری جوان به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد. با تشکیل پرونده، تحقیقات پلیس در این رابطه […]

مردی که در فضای اینترنت خود را دختر معرفی و پس از ارتباط اینترنتی با پسران جوان، از آنها کلاهبرداری می‌کرد، تحت تعقیب پلیس فتای تهران قرار گرفت.

چند روز پیش فردی با حضور در دادسرای جرایم رایانه‌ای تهران از دختری جوان به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد. با تشکیل پرونده، تحقیقات پلیس در این رابطه آغاز شد. شاکی به پلیس گفت: چندی پیش در اینترنت با دختر جوانی آشنا شدم. پس از مدتی با او ـ که ادعا می‌کرد خانواده سرشناس و پولداری دارد ـ دوست شدم و ارتباطمان از طریق اینترنت ادامه یافت. چند بار از او خواستم همدیگر را ملاقات کنیم، اما خواسته‌ام را نمی‌پذیرفت. دختر مورد علاقه‌ام با ادعای این که خانواده‌اش به دوستی اینترنتی اهمیت نمی‌دهند، از من خواست مدتی صبر کنم تا مقدمات ملاقات مرا با خانواده‌اش فراهم کند. در این مدت او به عناوین مختلف از من پول می‌خواست و من هم پول‌ها را به یک شماره حساب واریز می‌کردم. به خاطر علاقه‌ای که به دختر جوان پیدا کرده بودم، به خواسته‌هایش عمل می‌کردم تا این‌که از هفته گذشته ارتباط اینترنتی او یکباره با من قطع شد. پس از چند روز یک پیام اینترنتی از او دریافت کردم مبنی بر این که خوب فریبم را خوردی و پول‌هایت را از دست دادی. همان جا متوجه شدم دختر جوان شیاد بوده است.

 

شکایت‌ها یکی پس از دیگری

با اطلاعات به دست آمده از شاکی، تحقیقات در این ارتباط ادامه یافت تا این‌که چند مرد جوان دیگر نیز با مراجعه به پلیس فتای آگاهی تهران، شکایت‌های مشابهی را مطرح کردند. با تحقیق از شاکیان معلوم شد، همگی آنها پس از آشنایی اینترنتی با یک دختر جوان، از سوی او فریب خورده و مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند.

 

زن کلاهبردار، مرد از آب در آمد!

در ادامه بررسی‌های پلیسی معلوم شد فردی که با شاکیان مرد در فضای اینترنت ارتباط دوستی برقرار و از آنها کلاهبرداری کرده، یک مرد بوده که با معرفی خود به عنوان یک دختر جوان، آنها را به دام انداخته است. ماموران در مرحله بعدی تحقیقات متوجه شدند متهم فراری با مدارک جعلی در یکی از بانک‌های جنوبی تهران حساب پس‌انداز افتتاح کرده و از شاکیان می‌خواسته پول‌ها را به آن حساب واریز کنند. با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. جستجو برای دستگیری کلاهبردار زن‌نما ادامه دارد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

انسان کثیف وجنایتکار وبلهوس نابود می شود .

[پاسخ]

ن پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۸ فروردین , ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰:

شما خون خودتو کثیف نکن

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۱ ۱۳:۳۳:

به نظرت کی بلهوسه…

[پاسخ]

میرملاسی هاعکس قحط بود که این عکس رو زدین

[پاسخ]

راست گفته دوستمان در زدن عکس ها دقت بیشتری کنید باتشکر

[پاسخ]

محمد امرایی در گفته :

دستش درد نکنه .آدمای احمقی که ندیده و نشناخته پول به حساب کسی واریز میکنن باید اینجوری نقره داغ بشن . در واقع هزینه حماقت و هوسبازی خود را پرداخت نموده اند . این افراد قابل ترحم نیستند و خودشان نیز شیادند اما از نوع احمقش

[پاسخ]

فرخ شاهي.ز در گفته :

اينم شده يه جور كاسبي برا آقايون /خنده داره يه مرد در شكل يك زن يه مرد ديگه رو گول بزنه.عاقبت آدم سبك سر اينه ديگه چوب خداهم كه صدانداره/حالا اومديمو اين مرد جداً يه زن بود.طر ف مقابل خيلي راحت با حرفاي عاشقونه و شعارهاي دروغين سعي در فريب ودل رباعيش داشت…..مثل خيلي از جونايي اين دوره كه عشق رو بر پايه هوس بنا كرده اند/افسوس…..

[پاسخ]

این گول خورده ها با چه رویی رفتن شکایت کردن.آخه آدم به کسی که نه میشناسه نه دیده اونهم اینترنتی پول میده.من جای پلیس باشم به شکایتشان رسیدگی نمکردم هر چند قانونی نیست ولی آبروی مردها را اینا میبرند.

[پاسخ]

شاهین پاسخ در تاريخ شنبه ۳۱ تیر , ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷:

خرم آباد:واقعا با نظر آقا صادق بسیار موافقم

[پاسخ]

اسماعیلی در گفته :

جالب نبود

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :