کد خبر : 27144
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 79 بازدید

میزبانی لرستان در اجلاس نماز به الگوی اجلاس‌های مشابه در کشور تبدیل شود

    استاندار لرستان میزبانی استان برای اجلاس سراسری نماز را توفیقی الهی دانست و گفت: میزبانی لرستان در اجلاس سراسری نماز باید به الگو و نماد دیگر اجلاس‌های مشابه در سطح کشور تبدیل شود.   به گزارش میرملاس به نقل از  ایسنا، حبیب‌الله دهمرده در جمع خبرنگاران با اشاره به میزبانی استان برای برگزاری […]

n00529444-b

 

 

استاندار لرستان میزبانی استان برای اجلاس سراسری نماز را توفیقی الهی دانست و گفت: میزبانی لرستان در اجلاس سراسری نماز باید به الگو و نماد دیگر اجلاس‌های مشابه در سطح کشور تبدیل شود.

 

به گزارش میرملاس به نقل از  ایسنا، حبیب‌الله دهمرده در جمع خبرنگاران با اشاره به میزبانی استان برای برگزاری بیست و دومین اجلاس سراسری نماز گفت: نماز عامل اصلی بسیاری از توفیقات و برکات الهی در سطح جامعه است و برهمین اساس برای گسترش و تقویت این فریضه الهی و آشنایی بیشتر مردم به‌ویژه نسل جوان با نماز و برکات آن سرمایه‌گذاری و هزینه شود، باز هم جای کار بیشتر دارد.

 

وی میزبانی لرستان برای اجلاس سراسری نماز را توفیقی الهی دانست و خاطرنشان کرد: همه مردم و مسوولان استان باید از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این اجلاس به خوبی استفاده کنند.

 

دهمرده اضافه کرد: لرستان با وجود مردمانی مؤمن و ولایی، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بی‌شماری در حوزه‌های دینی و فرهنگی دارد و میزبانی لرستان در اجلاس سراسری نماز باید به الگو و نماد دیگر اجلاس‌های مشابه در سطح کشور تبدیل شود.

 

وی تاکید کرد: تمامی ظرفیت‌های استان اعم از دستگاه‌های اجرایی، روابط عمومی سازمان‌ها و مراکز علمی و دانشگاهی و رسانه‌ها با تمام توان، آماده همکاری و همراهی برای برگزاری ارزشمند و باشکوه این اجلاس هستند.

 

دهمرده افزود: البته باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی و مدیریت شود که زمینه برای حضور و همکاری همگان و امکان بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود در این راستان به خوبی فراهم شود.

 

استاندار یادآور شد: کار و تلاش در زمینه تقویت مبانی دینی و ارزش‌های اسلامی را سرمایه‌گذاری می‌دانیم و برهمین اساس از هیچ کمک و تلاشی برای فراهم کردن ملزومات برگزاری باشکوه این اجلاس دریغ نخواهیم کرد.

 

بیست و دومین اجلاس سراسری نماز 21 و 22 شهریورماه امسال در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :