کد خبر : 27205
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 632 بازدید

انتخابات شورای شهر چغابل باطل شد

    به گزارش اختصاصی میرملاس ؛ با توجه به هجوم مردم برای رای دادن به کاندیدهای شورای شهر چغابل وبی نظمی در صندوقهای اخذ رای ناظرین اقدام به جمع آوری این صندوقها نمودند همچنین ناظرین صندوقها را برای کسب تکلیف به بخشداری رومشگان ارسال کردند که یک جلسه باحضور تمام کاندیدهای شهر چقابل ومعاونت […]

 شورا

 

به گزارش اختصاصی میرملاس ؛ با توجه به هجوم مردم برای رای دادن به کاندیدهای شورای شهر چغابل وبی نظمی در صندوقهای اخذ رای ناظرین اقدام به جمع آوری این صندوقها نمودند همچنین ناظرین صندوقها را برای کسب تکلیف به بخشداری رومشگان ارسال کردند که یک جلسه باحضور تمام کاندیدهای شهر چقابل ومعاونت استانداری برگزار شد در این جلسه از تعداد نوزده کاندید پانزده نفر از آنان به چگونگی برگزاری انتخابات اعتراض و انصراف خود را اعلام کردند که در نهایت جلسه رای به ابطال انتخابات شورای شهر چقابل صادر کردتا شهر چقابل برای چهار سال بدون شورا بماند .

در گفت و گوی میرملاس  با حسین ابراهیمی ؛ معاونت فرمانداری کوهدشت خبر فوق را تایید و اظهار داشت که احتمالا انتخابات شورای شهر در چغابل در مرحله ی میان دوره ای صورت گیرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند در گفته :

سلام آقای مدیر سایت
با تشکر از اطلاع رسانی به موقع و جذاب شما

[پاسخ]

ادينه وند در گفته :

افرين امين خان ازادبخت ((دمت گرم)) چه زود خبر رساني كردي

[پاسخ]

آزادبخش در گفته :

صندوق دکتر حسابی هم چیزی کم از اونجا نداشت

[پاسخ]

فرید امرایی چغابل در گفته :

با سلام وخسته نباشید به _اقای ازادبخت ؛.اقای‏ ‏ ازادبخت شما که صدایتون بهتر به کوش مسولین بخصوص فرماندار میرسد بکو ید انتخابات شهر چغابل طایفه هستش .بهتر هستش برای هر صندق اخذ رای حداکثر از بیست سرباز استفاده کنید که بتوانند نظم وارامش را به وجود بیاورند.ونه گذارند افراد که رای میدهند همونجا وایستن.دیروز هرکس رای میداد دیگر بیرون نمیامد وسرباز های که اونجا بودند چیزی نمیگفتند..

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

شورای شهر گراب هم باطل شد

[پاسخ]

ادینه در گفته :

انتخابات شورای شهر گراب باطل شد

[پاسخ]

با تشکر از آقای آزاد بخت و سایت با ارزش و خوب شما .
پیشنهاد دارم در خصوص علت و عوامل و دلایل و اعتراضات کاندیداهای شورای شهر چغابل . از 15 نفری که در روز 24خرداد از ادامه رقابت انصراف دادند یک مصاحبه ترتیب بدهیدو نظرات آنها را درج کنید تا شاید اینگونه بدبختیها در آینده تکرار نشود و درس عبرتی برای دیگران و آیندگان شود .
همچنین با کاندیداهای شورای شهر گراب و شهر کوهدشت و کونانی .
از نظرات آنها یک نتیجه خوب می گیریم که اعتراض آنها چی هست و مقصر کی هست .
و چرا ما باید اینطوری با شعور مردم رفتار کنیم . مگر این مردم چه تقصیری دارند که این طوری برای آنها زحمت و دردسر درست می شود و درحق آنها جفا می شود و حق انتخاب آنها به خاطر تامین نظر افراد خاص از بین می رود . و به خاطر این نوع برخوردها امنیت و رفاه و آسایش وحدت و برادری این مردم از بین می رود و تخم کینه و نفاق و تفرقه در بین مردم کاشته می شود و به نظام و جمهوری اسلامی بدبین می شوند .
به عنوان یک شهروند مقصران را برای مجازات به خدا می سپارم و از حق خودم هرگز در پیشگاه خدا گذشت ندارم .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :