کد خبر : 27339
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 239 بازدید

حماسه سياسي، هديه فرزندان لر زبان به رهبر عزيز

  رهبرا، امسال را سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي نام نهادي و از همان روز اول همه مان عزم كرديم تا حماسه سازي مد نظر شما را تحقق بخشيم. تلاش براي تحقق بيانات شما را سرلوحه كار قرار داديم و در نخستين صحنه آزمون، سعي كرديم تا قطره هاي غيرتمان را دريايي كنيم از […]

si3tjV_535

 

رهبرا، امسال را سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي نام نهادي و از همان روز اول همه مان عزم كرديم تا حماسه سازي مد نظر شما را تحقق بخشيم.
تلاش براي تحقق بيانات شما را سرلوحه كار قرار داديم و در نخستين صحنه آزمون، سعي كرديم تا قطره هاي غيرتمان را دريايي كنيم از عزت و سربلندي ايرانمان.
ديروز همه آمديم و همه از عشق به شما گفتيم و از دلبستگي به ميهنمان ايران، ايراني كه بند بند آن با رشادت و دلاوري و وفاداري عجين شده است.
رهبرا، ديروز از جاي جاي ايران به نداي شما لبيك گفتيم و تا آخرين لحظه ايستاديم ، ديروز به عشق شما ايران يكپارچه شور بود و شعور، عشق بود و اميد .
ديروز موج حضور مردم لرستان لشكر پوشالي دشمنان را در هم شكست، دام دشمن را در هم گسست و رشته هاي ايمان و وفاداري را بيش از پيش در هم پيوست.
رهبرا، ديروز موج سيل آساي مردم لرستان از زن و مرد گرفته تا پير و جوان و راي اولي ها ، همه و همه در شعب اخذ راي جاري شد تا لشكر پوشالي دشمن را زير خروارها خروار، خجالت و نااميدي دفن كند.
اين سيل خروشان مردمي امروز براي هميشه تاريخ ، لشكريان استكبار و ظلم را به قعر ذلت فروكشاند و بر فراز گورستان فراموشي شرق و غرب كه سعي دارند توانمندي، افتخار و عزت ايران اسلامي را كمرنگ جلوه دهند، پرچم تحقق حماسه عظيم مردمي را علم كرد.
ديروز بود كه لرستاني ها دگر بار هجمه عظيم دشمنان اسلام و انقلاب را با پاسخي قاطع درهم شكستند و سيلي محكمي كه را كه مورد تاكيد امام راحلمان بود، بر دهان ياوه گويان زدند.
و دشمنان ما اگر عاقل باشند و درس بگيرند در مي يابند كه تهديد و تحريم ملت غيور ايران حاصلي جز همبستگي و اتحاد ملي ايران و پيشرفت بدون منت ملت نخواهد داشت و دشمنان بدانند كه ما ايرانيان از شمال تا جنوب ، از شرق تا غرب براي شما رهبري عزير جانمان را فدا مي كنيم.
رهبرا، خوب به ما ياد داده ايد كه دشمن خيال باطل در سر پرورانده، چگونه ممكن است ملتي كه همواره با رهبري امام و رهبر فرزانه، نهال نوپاي ايران را در مقابل توفان هاي عظيم دشمنان حفاظت كردند، امروز حاصل خون دل خوردن ها و رشادت ها و ايثارگري هاي ۳۴ ساله را رها كند؟
چگونه ممكن است نهال نوپاي نظام جمهوري اسلامي ايران كه در ۳۴ سال پيش در مقابل اين توفان ها صبور بود و مقاوم، امروز بتوان آن را كه به درختي تنومند و پر افتخار تبديل شده است، متزلزل كرد؟
در لرستان كه همواره به عنوان يك استان ولايي و وفادار به نظام و انقلاب مطرح بوده ، ديروز حرفها از جنس ديگري بود و دلهايمان مانند هميشه و همواره براي نظام و رهبري مي تپيد.
و ديروز مردم لرستان با حضور خود در انتخابات اعلام داشتند رهبر عزيز تمام تلاشمان را براي تحقق منويات گرانقدرت به كار گرفتيم و هر برگه راي كه به صندوق ريخته ايم فريادي بود از شعار هميشگي اي رهبر آزاده آماده ايم ،آماده و اميد داريم كه اين تلاش هر چند كوچك را از فرزندان و سربازان لر زبانت قبول كني.

 

 الهام بابایی / خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جمعی ازساکنین بخش طرهان در گفته :

خلق حماسه سیاسی ملت شریف ایران و انتخاب ریس جمهور محبوب ومردمی جناب آقای دکتر حسن روحانی را به ملت سرافراز ایران اسلامی تبریک عرض می نماییم

[پاسخ]

تورج در گفته :

جمعه مردم لرستان با خلق حماسه سياسى ، مسئوليت دولتمردان آينده را در خلق حماسى اقتصادى سنگين كردند.
دولتمردان آينده بدانند كه بايد در برابر اين حماسه ى سياسى خلق شده ، حماسه ى اقتصادى ى خلق كنند كه درخور و شايسته مردمان اين ديار بأشد. همانطور كه اين مردم يكبار ديگر به نداى رهبر عزيز شان خلاصانه و عاشقانه لبيك گفتند، آنها نيز بايد تمام تلاش خود را براى إحقاق و برآورده شدن حماسه ى دوم مدنظر ولى امرمسلمين جهان، بكنند. اين حماسه ى حضور ، حماسه اقتصادى ى در شان آنرا ميطلبد. بأشد كه تصوير اين حماسه هميشه جلوى چشم أنها باشد. أميد آنكه، دولت آينده، با تدبير بتواند تمام بى مهرهاى گذشته را جبران كند و پايانى باشد بر معضلات و كمبودهاى اين ديار!

[پاسخ]

ایمان در گفته :

تبریک به ملت و دکتر عارف

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

به واقع تحت تاثیر این گزارش زیبا قرار گرفتم
جانا سخن از زبان ما می گویی

[پاسخ]

یک خواننده در گفته :

به واقع تحت تاثیر این گزارش زیبا قرار گرفتم
جانا سخن از زبان ما می گویی

[پاسخ]

کوهدشتی در تهران در گفته :

یک خبر جالب:سیروس ابراهیمی در ستاد روحانی مشاهده شد.و از یک منبع معتبر شنیدم به روحانی رای داده .به دعوت آقای مرعشی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :